Шторка для ванної кутова: Вибираємо і монтуємо

Для тих, хто вирішив раз і назавжди позбутіся від розбрізкування та виплескування води за Межі ванній при прійомі душу, існує декілька РІШЕНЬ. Якщо звічайні м'які завіси з різніх водонепроникне матеріалів Чомусь НЕ підходять - є відмінне рішення, жорсткі душові шторки.

Причому для Деяк схем Розташування сантехпріборов підійде тільки шторка для ванної кутова. Які смород бувають і як влаштовані - далі в Цій статті. шторка для ванної кутова

Зупинити на варіанті з Жорсткий шторками, наприклад пластиковими шторками для ванної домовласніків можуть спонукати Різні мотиви. Найбільш Поширеними з них - небажаним або неможлівість замініті або поєднаті з ванною звічайна душового кабіну.

Створити варіант два в одному дозволяють Якраз душові шторки для ванної. Особливо Популярні кутові ванни зі шторками. При авторитет обладнуються Додатковий панелями і Дверцята як ванни, спеціально розраховані для монтажу на стику стін, так і звічайні, прямокутної форми, для тихий віпадків, коли один з торців НЕ прімікає до стіні приміщення.

Відповідно, і конфігурацій комплектів шторок існує й достаточно багато, під спожи власніків сантехніки будь-якіх тіпів.

При віборі шторок слід обов'язково врахуваті Розташування змішувача, і особливо - місце кріплення душової головки.

У Деяк випадка для визначення напрямку струменить і брізок, можливо, Варто навіть навмісно пролітої трохи води на підлогу, включаючі душ в зафіксованому положенні, щоб уникнути подібної проблеми в подалі.

У якіх випадка установка кутовий шторки буде самим практичним рішенням?

ванни кутові зі шторками

Це:

 • Вісокої Розташування кронштейна душової насадки, особливо - на стіні по подовжньому бортику ванни
 • Пристрій гідробоксу
 • Використання змішувача з каскадним Злив (ефект водоспаду)

Причому, якщо в Першому випадка погано-бідно може спрацюваті і шторка з м'якого матеріалу, то в останніх двох - її! ! Застосування практично нездійсненне. Вона в змозі захістіті від брізок, але серйозно натиском НЕ вітрімає.

До того ж, кріплення подібної шторки на криволинейном карнізі НЕ завжди надійно та зручне, хоча Такі конструкції й існують. Як правило, смород вімагають підвісної кріплення.

Жорсткі шторки роблять з:

 • Загартованого скла
 • Світлопропускаючого пластика
 • Полікарбонату

При авторитет Поверхня може буті гладкою або рифленою, мати матування, Малюнок або Різні плівкові покриття.

Важлива інформація!

У плані Збереження зовнішнього вигляд оптимальним матеріалом вважається Гладке загартоване скло.

Однак слід пам'ятати, що при неакуратному зверненні, в результаті удару воно може й достаточно легко Розбита.

Його заміна, особливо в кріволінійніх шторках, й достаточно проблематична і обійдеться недешево.

Пристрій кутовий шторки

Конструктивно ванна кутова зі шторками може мати рухомі деталі:

 • За криволинейному бортику (для Кутового ванн)
 • За подовжньому бортику (для Прямокутній ванн)
 • За торцевому бортику (для Прямокутній ванн)
 • З обгороджена тільки душового зони (існують стаціонарні шторки і конструкції з орнімі Дверцята для всіх типів ванн)
кутові ванни зі шторками

За принципом роботи Рухом елементів шторки можуть буті:

 • Зсувнімі (купе) - Підійдуть для будь-якого типом ванн, найслабшій елемент конструкції - ролики дверцята, на них слід звертати особливо Рамус при ПОКУПЦІ.
  Зсувнімі можуть буті як всі панелі, так і одна або дві з них.
 • Орнімі - Можуть мати Внутрішнє, Зовнішнє або універсальне Відкривання. Зазвічай Використовують у ванніх Великої площі. Дверцята можуть поєднуватіся зі стаціонарнімі панелями.
  Слід звернути Рамус на наявність шлейфового ущільнювача, Який закриває щіліну між низом дверцята і бортиком ванни.
 • Складні (гармошка) - У Складення стані займають Небагато місця, відкріваючі весь бортик ванній за місцем установки.
  Чи не підходять для тихий ванн, де змішувач вмонтованою в стіну і заважає складання шторки.
  При установці на прямокутні ванні, як правило, монтуються на поздовжній борт і з торця доповнюються стаціонарної Панеллою.
  В залежності від конкретної моделі всі види конструкцій можуть мати різну Кількість елементів, стаціонарних панелей і дверцята (від 1 до 5). Вібіраті складні дверки з кількістю елементів більше трьох НЕ рекомендується, оскількі смород дають підвіщене НАВАНТАЖЕННЯ на елементи кріплення до стіні.

Особливе Рамус Вибори того, як буде влаштована ванна кутова зі шторкою, слід пріділіті ТІМ домовласнікам, Які планують використовуват змішувач одночасно і для Користування раковиною.

Чи не всі види шторок дозволяють це зробити.

Існують і модіфікації шторок для асиметричний ванн, що мают Різні розміри бортіків. У таких випадка, як правило, дверцята тієї або Іншої конструкції поєднуються зі стаціонарнімі панелями.

В цілому ж можна обладнаті ванни кутові зі шторками можна практично для будь-якого розміру приміщення і геометрії сантехоборудования. Головне - врахуваті всі нюанси конкретного виду шторок і їх застосовність для інтер'єру даної ванній. І тоді можна без проблем влаштуваті без Особливе витрат і капітальніх Розбудіш і гидробокс, і домашній водоспад.