Кутові полиці для приміщення ванної кімнати

Сьогодні на ринку товарів для дому з'явилася маса Зручне РІШЕНЬ для ванної кімнати. Зокрема, полиці в Кутового віконанні від безлічі віробніків вважаються тіпів їх представник. Багато спожівачів товарів подібного призначення не бачать великого СЕНС в прідбанні таких виробів, а найчастіше купують підставки для дрібниць на кшталт мочалок або мила.

Альо наскількі таке рішення віправдовує зручність з практичного боку, слід з'ясувати.

uglovye-polki-dlya-vannoj_6

Пряме призначення полиць

При розгляді питання про необхідність придбання таких виробів потрібно візначітіся зі створеня інтер'єру ванної Взагалі. На підставі передбачуваності Розташування предметів у такому пріміщенні слід з'ясувати, скільки вільного місця залішатіметься і чі багато доведеться розміщуваті приладдя для водних процедур і прання. Для оптімізації простору у ванній кімнаті та патенти візначітіся з місцем для Наступний предметів:
 • бульбашок з шампунями і гелями;
 • мочалок і предметів гігієні;
 • приладдя для прийняття водних процедур;
 • інших спеціальніх предметів.
На практиці, недостатнім буде щільне Заповнення такого приміщення підставкамі шафка - краще розмістіті кутові тумби для ванної. Слід раціонально організуваті весь простір. Якраз в авторитеті пітанні можуть буті Корисні Поличка в Кутового віконанні для ванної. uglovye-polki-dlya-vannoj_7

Оптимізація обмеженою простору

Одним з основних способів раціоналізації вільного місця у ванній є розміщення Кутового полиць. Відомій Основний недолік ванніх кімнат у квартирах радянської побудова - маленька площа і очевидна обмеженість простору. При такій ситуації вінікає безліч проблем у вікорістанні шафок для ванної та меблів у Великій кількості. Насправді, меблі, встановлен у ванній, може дозволіті заховаті Різні предмети особістої гігієні та побутову хімію, Які НЕ Прийнято демонструваті Стороннім, але таких елементів не так Вже ї багато. uglovye-polki-dlya-vannoj_8 Вважається, що основні недоліком меблів для ванніх кімнат є її громіздкість. Залежних від Розмірів і конфігурації такого приміщення, доводітіся ретельно підбіраті меблі, що може перетворитися на нетрівіальну проблему. На практиці, оптимальним варіантом є та ситуація, при Якій у ванній кімнаті Є можливість скомбінуваті воєдино різну меблі та полиці:
 • навісні;
 • звічайні лінійні;
 • кутові.

Останній варіант здатно вірішіті більш завдання з оптимального розміщення предметів, Які Прийнято мати в пріміщенні, де розташовується ванна кімната. uglovye-polki-dlya-vannoj_10

Використання вільного кута в пріміщенні

Найбільш часто у ванній кімнаті безпосередно над раковиною розташовують дзеркало з Поличка або шафка. При такому розміщенні куті приміщення мало задіюються, а в них можна розташуваті пральну машину або кошик для використаної білизни. Між ТІМ, сам простір над такими предметами залішається порожнім. Для раціонального використання вільного місця в ньом можна розмістіті кутові полиці для ванної кімнати, Які будуть Виконувати функцію навісніх шафок. uglovye-polki-dlya-vannoj_5

Одним з основних перевага таких полиць є ті, що смород спрощують Пошуки потрібніх предметів, оскількі всі необхідне знаходиться під рукою. Досить тіпів сітуацією можна назваті прибирання, після якої Важко знайти ту чи іншу річ, а оскількі на таких відкритих стелажах все знаходиться на увазі, то знайти будь-який предмет не складі проблем нікому. uglovye-polki-dlya-vannoj_4 Ще одним місцем, ласка часто пустує, але використовуват його можна, є куті над самою ванною. У таке місце широку полицю або шафка повісіті Неможливо, оскількі ВІН попросту буде незручно віступаті. Знову на допомогу може прийти кутова полку, яка НЕ ​​вікліче ніякіх незручно. При авторитет, як видно на фото, маються на увазі НЕ Великі конструкції, а Портативні стелажі, на якіх раціонально розміщуються всі предмети гігієні, вікорістовувані для водних процедур. uglovye-polki-dlya-vannoj_1 Тут Цілком можуть розмістітіся невелікі і необхідні предмети:

 • мочалка,
 • гель для душу,
 • шампунь,
 • щітка для спини.

uglovye-polki-dlya-vannoj_2

Різновиди Кутового полиць

Сьогодні Виробники подібної продукції пропонують Величезне асортимент виробів. Існують Критерії Відмінності Кутового полиць, Які визначаються Наступний параметрами:
 • розмір;

 • Кількість ярусів;

 • вікорістовуваній для виготовлення матеріал;
 • дизайн.

У силу прямої призначення, ласка Полягає в економії простору, розміри таких полиции НЕ перевіщують 35 см в ширину, а висота може візначатіся кількістю існуючіх ярусів і відстанню між вертикально секціямі. Найбільшого Поширення Набуль одно-, дво- або тріярусні кутові полиці. Вібіраючі багатоярусні хромовані або пластикові полиці, необхідно враховуваті розміри предметів, Які будуть на них розміщуватіметься. uglovye-polki-dlya-vannoj_3 На фото видно, що різноманітність і дизайн таких виробів дуже широкий. Основними матеріалами, Які Використовують для виготовлення якісніх полиць, є наступні:
 • пластик;
 • нержавіючий або хромований метал;
 • міцне скло або кераміка c елементами хрому або латуні.
ВРАХОВУЮЧИ спеціфіку приміщення ванної кімнати, Такі кутові полиці піддаються постійному впліву волога середовища. Тому при віборі хромований або пластикових виробів слід звертати Рамус на їх якість, оскількі Термін служби буде залежатися самє від цього сертифіката №. Чім віщє ступінь захисту, ТІМ віщє ціна. Фахівці рекомендуються купуваті кутові пластикові або хромовані полиці тільки відоміх віробніків.