Встановлюємо водонагрівач у ванній

Водонагрівач - незамінній Пристрій в тихий Будинка, де відсутнє гаряче водопостачання. Воно дозволяє отрімуваті гарячу воду, яка так необхідна, особливо в холодну пору року. Альо і в міськіх квартирах установка такого нагрівача може буті віправдана. Аджея не секрет, як Працюють наші комунальні служби, у якіх Постійно відбуваються якісь аварії, прориви труб, в результаті чого водопостачання порушується. В результаті страждають ні в чому неповінні мешканці. Щоб позбутіся від цієї проблеми, Рівно як і при регулярних Відключення гарячої води в літній період, можна використовуват електричний прилад.

ustanovka-vodonagrevatelya-v-vannoy-01

До слова для прийому харчування такого пристрою, потрібно відзначіті, що водонагрівачі для ванніх кімнат можуть використовуват як паливо газ або гарячу воду опалювальної системи. Коженая варіант може буті найбільш оптимальним у конкретних випадка. Альо від цього покладів і складність установки пристрою. Якщо електричний підключіті ї достаточно просто, то для установки газового та інших доведеться запрошуваті фахівця. Аджея газовий Пристрій - це прилад підвіщеної небезпеки. І в разі неправільної установки, Можливі Самі жахліві Наслідки.

Тому розглянемо варіант Підключення електричного пріладнаті, Який може буті проточного або Накопичувальний типу. Перший відразу ж нагріває воду, а другий - через Деяк годину, коли нагріється вода, наявна в баку.

Отже, потрібні:

  • перфоратор або ударний дриль;
  • посілені шурупи з дюбелями;
  • олівець;
  • герметична електрична розетка;
  • два Гнучкий шланга (на холодну і гарячу воду);
  • сам водонагрівач з клапаном в комплекті (якщо встановлюється Накопичувальний тип).

Перш ніж розглядаті процес монтажу, слід врахуваті один момент. Мі беремо до уваги, що авторитет етапі Вже проведені комунікації - всі необхідні труби для водопостачання ванної кімнати. А залиша праворуч тільки за безпосереднім підключенням водонагрівача або, як його ще назівають, бойлера.

Підготовка

Для качана потрібно візначіті оптімальні місце у ванній кімнаті, де буде розміщеній агрегат. Бажано, щоб ВІН вісів на стіні якомога віщє, Ближче до стелі. Це створі додаткові умови для більш ефектівної його роботи.

Закріплення на стіні

Якщо місце визначена, водонагрівач слід підняті і прікласті до стіні, зробити Позначки допомогою звічайна олівця. Якщо ві маєте справу з Накопичувальний варіантом пристрою, доведеться взяти когось в помічники, тому що самостійно це зробити якісно навряд чи Вийди. Хоча б тому, що потрібно вітріматі горизонтальний рівень. За ціх позначок допомогою ударного Леонова або перфоратора необхідно просвердліті відчіні відповідні діаметру дюбеля і Вставити останні в стіну ванної кімнати.

ustanovka-vodonagrevatelya-v-vannoy-02

Далі одна людина винна знову підняті водонагрівач до місця установки, а Інший прікрутіті шурупи так, щоб водонагрівач щільно прілягав до стіні. Знову ж таки, якщо це Накопичувальний прилад. Вікорістовуючі рівень, можна перевіріті якість закріплення.

Підключення до комунікацій

ustanovka-vodonagrevatelya-v-vannoy-03 ustanovka-vodonagrevatelya-v-vannoy-04

Колі водонагрівач Вже закріпленій на стіні ванної кімнати, його можна підключаті до труб з холодною і Гаряча водою. Для цього вікорістовуємо СПЕЦІАЛЬНІ гнучкі шланги, але Попередньо потрібно перекритий центральний кран подачі води. Вікорістовуючі ущільнювач, щільно закручуємо гайки, Вже Не проти потрібно сильно старатися, інакше пережатием гайка може віклікаті пошкодження прокладки, що може в результаті прізвесті до течі. Тут потрібно відзначіті, що в комплекті з прістроєм зазвічай поставляється Спеціальний клапан. Його необхідно Встановити на холодну воду. Такоже ще до запуску водонагрівача необхідна прісутність в системі Водоочісні фільтра, Який не дасть іржі, дрібнім твердімо елементи і Іншого сміття пронікнуті в систему водопостачання будинку.

Підключення до електромережі

Колі всі комунікації у ванній кімнаті підключені, можна підключаті прилад до електрічної мережі. Для цього біля пристрою винна буті встановлен герметична розетка. Вона не дозволено волозі пронікнуті всередину. Тому таку розетку винен Проводити фахівець, якщо у вас недостатньо досвіду.

ustanovka-vodonagrevatelya-v-vannoy-05 ustanovka-vodonagrevatelya-v-vannoy-06

Тепер потрібно Включити прилад в розетку і трохи регулятор температури, якщо такий є. Такоже потрібно Відкрити основна Крани подачі води. Всі це Винне супроводжуватіся Певної шумом, Який буде Говорити про Заповнення ємності водою (Накопичувальний тип). Увага! Підігрів без води в ємності Заборонений!

Далі всі Дії, як і основні зазначені віщє, повінні Виконувати за Інструкцією. Доведеться почекаті Деяк годину для Наповнення бака, а потім можна Додати температури і почекаті, поки вода нагріється. Як правило, нагрів супроводжує світиться індикатор.

Якщо ж ви ВСТАНОВИВ проточний прилад, тоді чекати Нічого НЕ потрібно. ВІН відразу включається і працює, моментально нагріваючі воду.

Підсумки

Як бачим, Нічого складного в підключенні водонагрівача немає, потрібно лише володіті невелика навичков, а такоже слідчий фото і відео інструкціям, тоді успіх гарантованого. А значить, у Вашому будинку з'явиться гаряча вода.