Пральна машина під раковину - економімо місце

На жаль, одній з кімнат, в Якій практично завжди НЕ вістачає місця, є ванна. Якщо Говорити про більш старих будівлях або про нове житло економ-класу, то про ванніх в 10 і більше квадратних метрів можна тільки мріяти. Як правило, максимальний розмір більшості кімнат 4-6 м2. Ось і постає дилема, як у такому невелика просторі розмістіті саму ванну, тому як душова кабіна НЕ всім Підходить, раковину, та ще пральну машину, а в Деяк випадка водонагрівач, кошик для білизни. І ще Залишити простір, щоб до цього Всього БУВ доступ.

Звичайний, якщо Є можливість, пральну машину краще ставити окремо, але в більшості квартир для цього просто немає ОКРЕМЕ простору, Аджея коли будували багато будинків, наявність такого дива техніки в квартирах не передбачало.

Вибираємо машину в маленьку ванну кімнату

Дуже великий плюс на сьогодні в тому, що гіпермаркеті електроніки є в більшості населених пунктів, а головне, в них є достатній асортимент пральних машин, щоб підібраті НЕ тільки по функціональності, але і за розмірамі.

stiralnaya-mashina-01 stiralnaya-mashina-02 stiralnaya-mashina-03

У маленькому пріміщенні під раковину підійде два типи агрегатів. Перший - з вертикальним Завантажени. Плюс такого пристрою в тому, що Завдяк того, що барабан встановлений Всередині, так бі мовити, поперек, а не уздовж, Пристрій виход Прямокутній, причому в більшості віпадків усі боці у нього Рівні. Проти тут є один недолік. Якщо Говорити про встановлення над апаратом умивальника, вертикальні машини - не кращий варіант через свою висота. Вона, як правило, віщє, ніж необхідно для комфортного розміщення біля умивальника.

stiralnaya-mashina-04 stiralnaya-mashina-05

Другий тип найбільш оптимальним. Стандартна фронтальна завантаження і вузька по шіріні. У більшості своїй така пральна машина по шіріні НЕ перевіщує 40-45 см, а значіті, на відміну від стандартних 60-80, заощадіть для ванної кімнати Такі Дорогоцінні сантіметрів. До того ж Завдяк рівній поверхні над нею Зручне повісіті раковину, Попередньо підібравші її під розмір машини. Є багато прикладів на фото, як організуваті подібну конструкцію. Навіть є тіпі умівальніків з невелика колінамі або заднім підключенням водогону, що значних і покращує Зовнішній вигляд, і не заважає користувань водою або апаратом.

Встановлення умивальника, найбільш підходящій тип

Підбіраючі пральну машину під раковину або навпаки, Варто знаті кілька моментів, Які допоможуть комфортніше все це розмістіті. Сама чаша винна буті трохи більше машини і трохи подаватіся вперед. Тоді вранці НЕ потрібно буде підлаштовуватіся і битися колінамі про апарат, щоб Вміті. Другий момент: краще Всього вібіраті чашу Прямокутній під дива пристрою. Або зробити Попередньо Прямокутній стільницю за розміром, а потім укласті в неї, наприклад, Скляна овальну або круглу чашу. Тоді буде економія простору і Цілком естетичний Зовнішній вигляд.

stiralnaya-mashina-06 stiralnaya-mashina-07 stiralnaya-mashina-08

Що стосується трубопроводу, то краще вібіраті сантехніку або з коротким коліном, або зі Злив з заднього боку, Аджея пральна машина все Одне НЕ стані впрітул до стіні з-за свого шланга і дрота, тому зручніше буде, якщо всі непотрібні слив і труби будуть заховані за агрегатом.

Що стосується кольору, але не секрет, що велика частина пристроїв йде в білому кольорі, прот Це не означає, що раковина такоже винна буті такою. Забарвлення Цілком може вібіратіся в тон Загальне дизайну, Рівно, як і стільніця у випадка зі скляного чашею.

Варто відзначіті, що темна стільніця і біла машина будуть добро гармоніюваті.

Розміщення сантехніки і пристроїв

stiralnaya-mashina-09 stiralnaya-mashina-10

Що стосується загально розміщення, то сам Пристрій краще встановлюваті на протілежній стороні від ванною або душового. Труби до умивальника Цілком можна доточіті і провести в потрібну частину кімнати. До того ж при установці електрічної техніки Варто пам'ятати про безпека і подбаті про правильне підключенні.