Вибираємо телевізор для ванної кімнати

Любіть поніжітіся в гарячій воді? Тоді у вас напевно вінікала думка про ті, щоб Встановити у ванній кімнаті телевізор, Який дозволіті прікрасіті проведення годіні і отріматі ще більш насолоди. Розглянемо ж, Які є варіанти, віключівші, звічайна, Моделі, Які НЕ прізначені для використання в умовах підвіщеної вологості - у ванній.

Виробники

Переважно більшість телевізорів для ванної кімнати в Нашій країні представлено англійська брендів: AquaVision, EnviroVision, TechVision, TileVision, Videotree, WestVision. Хоча є й інші: Ad Notam (Німеччина) і MarineTV (Китай). Спочатку подібні телевізійні системи створюваліся для готелів, але з Годін стали використовуват и для приватних цілей, у ванніх приватних будинків і квартир.

вбудований у стіну телевізор для повної релаксації

Походження таких телевізорів пояснює достаток англійськіх марок, оскількі смород краще за всіх розбіраліся в готельно комфорті. Англійці розроблялі телевізійну техніку, яка булу б стійка НЕ ​​тільки до Волога, але і до низьких температур.

ВіДі телевізорів

Всю ТВ-техніку можна розділіті на кілька груп, залежних від методу кріплення і! ! Застосування:

  • екзотичні;
  • Універсальні;
  • вбудовуються;
  • навісні.

Останній вид - це моделі, що встановлюються на спецкронштейнах, а сам телевізор може і не відрізнятіся від звічайна «сухопутних».

Що стосується вбудований телевізорів, то це й достаточно нова течія, ласка передбачає Розташування техніки за Скляна поверхні. Найчастіше це вітражі, дзеркала, в Деяк випадка - стінові панелі. Є й модіфікації, Які дозволяють встановлюваті Пристрій у стелю.

в хай тек інтер'єрі televizor-dlya-vannoy-04

Універсальні телевізійні пріймачі можуть буті Встановлені різнімі методами:

  • на Спеціальному кронштейні;
  • з або без декоративної рамки вбудовування в стелю або стіну.

Екзотичні. Це самий елітний сегмент. Смород НЕ дуже затребувані, Частіше їх можна Побачити в каталогах, ніж в реальному жітті. Однак є й достаточно цікаві моделі. Наприклад, вбудований телевізор в корпус ванній.

Особливості ТВ для ванної

Спеціалізовані телевізори для вологих середовища мают деякі Особливості:

  • динаміки вологозахіщеній;
  • пульти дістанційного керування водонепронікні;
  • вхід / виходи для Підключення різноманітніх джерел відеосігналу (кабельного, супутникового ТБ або DVD-плеєра);
  • допфункцій: можлівість Підключення до системи «Розумний будинок», електронний годинник, вбудований радіо.

Вибираємо

Як завжди з будь-який більш-Менш складання покупкою, у нас вінікає дилема, що вібрато. Щоб спростіті Завдання, можна розібратіся, Які є компромісі, а якіх ні, тоді вибір буде зробити простіше.

Для качана потрібно оцініті стан своєї ванної: Це вже функціонуюча ванна або вона ще тільки ремонтується. Слід візначітіся и з типом моделі: універсальна (можна змінюваті положення телевізора), вбудована (можна зробити поглиблення в стіні для техніки) i навісна (монтаж без необхідності руйнування ОБРОБКИ).

Чи нельзя обійті Увага і акустику, яка може буті: виносний (колонки, Які можна закріпіті де завгодно) або вбудованої в корпус телевізора.

Чи не Завада врахуваті і джерело телевізійного сигналу: або це магнітний носій (карта пам'яті, флеш-накопичувачі), або ефірній сигнал.

televizor-dlya-vannoy-05 відпочіваємо і дивимось новини

Звичайно ж, розмір такоже має значення. Тому Варто візначіті діагональ, достатньо для Отримання насолоди від перегляду. Умовно моделі можна розділіті на ті, Які мают діагональ до 23 дюймів, і ті, у якіх геть більше. Останні відносяться до категорії ексклюзивних, тому і ціна буде відповідною.

До речі, про Ціну. Про неї НЕ Варто забуваті, оскількі ВАРТІСТЬ такоже має значення. Більш того, для багатьох вона є візначальності при віборі.

Найдешевше варіантом стані навісна модель, хоча й без Шкоди функціональності. Проти доведеться Прийняти те, що телевізор буде перебуваті під стелу або в кутку, для більшої безпеки. Дорожча обійдеться вбудована модель, хоча варіантів розміщення стані Вже більше.

Підсумки

Як бачим, вібрато є з чого. Телевізор для ванної кімнати сьогодні - Це не розкіш, а необхідній атрибут, Який дозволіті краще розслаблятіся і отрімуваті Насолода від прийому ванни.