Оригінальна раковина для ванної кімнати зі скла

Хто сказав, що раковина винна буті білою? А хто придумав, що якщо умивальник, то фаянс? Звичайний, санфаянс продовжує залішатіся лідером на ринку, але Вже давно перестали буті Єдиним рішенням для санвузла.

Скло - свіже рішення

Якщо подивитись фото сучасного дизайну, можна Побачити, що ні затішні вінілові шторки для ванної Вже давно замінілі розсувні скляні, а умивальник все Частіше з'являються у вигляді красивих скляних чаш.

скляна чаша пірамідальна форма класичний варіант rakovina-dlya-vannoy-iz-stekla-04 раковина зі скла фіолетового кольору

Скло - природний матеріал, ВІН «дихає» має дінаміку і «грає» в залежності від заломлених світловіх променів. До того ж скло Не виходить з моди, воно здатно до перетворення, метаморфози, що что присутній практично Скрізь.

Чаші для вмівання

Погодьтеся, приємно вмивати в зручній округлої і глібокої чаші. Чи не дарма в старовину самє такими і були умивальником. Завдяк того, що скло, з якого смород складаються, чи не товсте, ЦІ Раковини віглядають як легкий, красивий і функціональний декор.

Розглядаючі фото існуючіх скляних раковин, дівуєшся, ласка розмаїття кольорів та фактур. Є й «бронзові», і срібні, і навіть золоті раковини, Не кажучи Вже про різноманітність інших кольорів і відтінків.

Тендітна або практична

Коженая, хто Поглянь на скляний умивальник, дере ділом подумає, що повсякдення його використання НЕ допускається, що Зараз прилад сантехніки - НЕ що інше, як декоративна ськладової в інтер'єрі. Тому як Елементарна тюбик зубної пасти або дозатор для мила, Випадкове впавши у раковину або умивальник, миттю пустять на вітер всі старання та вкладення. Це вже Не кажучи про перепаді температур, наприклад, при включенні холодної і потім гарячої води.

Альо давайте розглядаті всі з боці здорового глузду. Якщо існують умивальником і раковини зі скла, значіті, виробник передбача Можливі механічні Дії.

І Дійсно, дані скляні предмети виготовляють за спеціальнімі технологіямі, в якіх Особливе способом відбувається гартування скла. Завдяк авторитет скло стає стійкім до зовнішніх вплівів і не лусну при Першому запуску контрастність води.

Мало того, Завдяк відлівання форми вже з гарячої пофарбованої суміші виходе, що чаша стає прокрашенной наскрізь і Ніякі подряпіні НЕ зіпсують покриття.

До речі, слід Зазначити, що існують НЕ тільки круглі чаші зі скла. Смород можуть буті овальні і навіть прямокутні, і квадратні. А деякі підприємства пропонують віготовіті їх індивідуально.

rakovina-dlya-vannoy-iz-stekla-06 rakovina-dlya-vannoy-iz-stekla-07 просто, але сердито rakovina-dlya-vannoy-iz-stekla-09 чаша у вигляді піалі

Такоже з приводу виду. Є цікавий дизайн чаш. Почінаючі від різного стилю підставки, закінчуючі Незвичайна подача води. Існують чаші, що нагадують фонтан, де над основним резервуаром підносіться невелика блюдце, ласка перебуває під кутом. У результаті, виход при обертанні важель, Який знаходиться посередіні блюдце і служити змішувачем, вода потрапляє на блюдце, а з нього стікає в чашу. Для Краще уявлення можна подивитись фото або відео огляд подібної раковини.

Дбайливий догляд

Безумовно, з раковиною зі скла Варто поводітіся акуратно, але НЕ більш ніж з фаянсових умивальником. Є кілька рекомендацій по догляд, Які допоможуть Дотримуватись чистоти і при авторитет довговічність ЕКСПЛУАТАЦІЇ раковини. Очіщаті такий предмет Варто неабразівнім миючий Засоба, іншімі словами, для гігієні не можна використовуват порошки. Так само, як і металеві губки і щітки.

Раковина прекрасно очіщається рідкім Засоба і м'якою губкою або ганчірочкою. При бажанні, можна раз на місяць протіраті її спеціальною поліролью з воском, так вода буде краще стікаті, а Зовнішній вигляд скла НЕ потьмяніє.