Позбавляємося від цвілі і грибка у ванній

Рано чи пізно будь-якому господареві квартири може знадобитися рішення проблеми наявності грибка і цвілі у ванній кімнаті, оскільки саме це приміщення найбільш схильне до такого впливу. Адже саме у ванній найчастіше підвищена вологість і досить висока температура (вистачить 12 градусів Цельсія і 70% вологості), тому завжди є середовище для суперечка паразитів. Якщо помічені будь-які ознаки плісняви, з ними потрібно негайно боротися. Розглянемо варіанти, як це зробити найбільш ефективно.

Грибок

Він здатний зруйнувати не тільки будматеріали, а й зіпсувати інтер'єр, а також, що найнебезпечніше, здоров'я. Вкрай великий вплив на організм дитини. Отже, від грибка слід позбавлятися на початковому етапі, щоб потім не придбати хвороби через його присутності.

Будуть потрібні:

  • обігрівач достатньої потужності;
  • рукавички, що захищають шкіру рук;
  • респіратор, що захищає дихальні шляхи;
  • кисть або валик для нанесення;
  • відбілювач, мідний купорос або хлорка.

Усунення причин

періодичне прибирання кімнати

Перш ніж приступати до боротьби з паразитами, слід прояснити причини їх появи. Як правило, це підвищена вологість з неважливою вентиляцією. Тому потрібно перевірити справність труб і сантехніки. Наприклад, поточний кран - це причини підвищення вологості.

Після цього слід перевірити, чи вистачає тепла, яке виділяє полотенцесушитель. Якщо тепла недостатньо, пристрій зажадає заміни. Звичайно ж, не обійтися без перевірки вентиляції. Якщо звичайної системи недостатньо, потрібно установка вентилятора.

До того ж ванну кімнату потрібно провітрювати після купання. Це ще один метод боротьби з підвищеною вологістю. Як і установка хорошою вентиляційної системи. Під виразом «хороша» мається на увазі не найпотужніша, а найбільш оптимальна для конкретних умов. Тільки тоді вона буде виконувати свою функцію на сто відсотків.

Підготовка поверхні

моєму стіни регулярно

Активну боротьбу потрібно починати з видалення старої фарби і зчищення штукатурки. Однак для цього слід озброїтися спеціальною маскою, яка захистить ваші дихальні шляхи. Якщо грибок є в швах між плитками, його також потрібно видалити.

Обігрів

Використовуючи обігрівач, необхідно гарненько просушити ванну кімнату. І робити це потрібно рівномірно по всій площі, інакше грибок буде переміщатися. У цей період доведеться позбутися водних процедур. Важливо якісно просушити поверхню, оскільки затримався мікроорганізми будуть продовжувати там жити і розмножуватися.

Спеціальний розчин

Для цього підійде один з варіантів. Це може бути звичайна хлорка. Можна використовувати і відбілювач на основі хлору, розведений водою 1 до 11. Він наноситься пензликом в кілька шарів (два-три). Ще один варіант - мідний купорос, розведений за інструкцією. Його також потрібно наносити за допомогою пензлика. Обов'язково руки повинні бути в рукавичках, а дихальні шляхи слід захищати респіратором.

Цвіль

Це вид грибків (плесневідние). Їх суперечки є скрізь. Однак розмножуються вони активніше тоді, коли опиняються в сприятливому середовищі. Від такої цвілі може руйнуватися навіть бетонна або цегляна конструкція. Вдобавок такий грибок токсичний. Здатний викликати захворювання і алергію дихальних шляхів. Тому заходи по боротьбі з цими мікроорганізмами потрібно робити відразу ж, як тільки ви їх помітили.

у недбайливої ​​господині

Для видалення цвілі потрібно провести обробку всіх поверхонь ванної кімнати. Слід позбутися старого покриття, яке вразила цвіль. Після чого просушити стіни. Словом, виконати всі процедури, зазначені в попередньому випадку.

чистота

Хорошим засобом для боротьби з цвіллю є антисептики, які мають протимікробну і протигрибкову дію. Широко використовуються склади, де є уайт-спірит. Обробка здійснюється валиком або пензлем.

Чорна цвіль

Багато хто, бачачи на поверхні чорну цвіль, більше побоюються за своє здоров'я, ніж від грибка іншого кольору. Колір залежить від її виду та стадії розвитку, а також від матеріалу, на якому він завівся. Чорним може бути один з десятка видів грибкових огранізмамі, тому сенсу наводити перелік їх назв немає.

як виглядає цвіль plesen-i-gribok-v-vannoy-06 plesen-i-gribok-v-vannoy-07 недоглянута ванна кімната в хрущовці

Як позбутися від чорної цвілі? Так точно так само, як і з будь-якої іншої. Послідовність дій вказана вище. Засоби рекомендується підбирати з урахуванням матеріалу, на якому вона росте.

Отже, грибок може мати різний колір і форми, але запам'ятати потрібно одне: при появі будь-якого грибкового освіти у ванній кімнаті потрібно негайно приступати до боротьби з ним. Це стосується не тільки конкретних активних дій зі спеціальними засобами, а й профілактичних, що допоможе позбутися паразитуючих організмів і «отримати» їх знову.