Кольорові ванни - Вибираємо настрій

Багато хто з нас звертали Рамус на металеві або акрилові кольорові ванни, віставлені в залах магазинів сантехніки.

І КОЖЕН раз більшість відвідувачів заміслювалося про придбання такого вироби для власної квартири, підсвідомо Розуміючи, що це товар-настрій, здатно Задати Особливий шарм всьому пріміщенню. кольорові ванни

Так чому ж нас прітягують Яскраві кольори такого звичних аксесуарів, як ванна? Аджея Довгі роки культівувався образ білосніжної чаші ванни разом з умивальником і унітазом, як зразок чистоти і порядку. Чому ж зараз ванни кольорові набірають Популярність у всі більшої кількості покупців сантехніки?

Якщо в магазині ві завміраєте, побачив ванни кольорові акрилові, значіті підсвідомо ві Готові до настільки Яскрава і неординарного аксесуари в своєму жітлі.

Якщо довіряєте своїм відчуттям, і Готові до смілівіх експеріментів, то купівля нової ванній не за горами.

Ще з давніх-давен наші предки звертали Рамус, що вода при контакті зі світловою гамою знаходится лікувальні Властивості, спріяючі псіхологічному та емоційному оздоровленню організму людини. Власне Кажучи, вода і сама по Собі хороший стимулятор жіттєвої ЕНЕРГІЇ, а в поєднанні з Кольорах тільки підсілює свої Корисні якості.

І наші предки, і сучасні нащадки Знають кілька способів, як Додати воді різній колір:

 • перетворилася сонячне світло в пріміщенні ванною в Яскраві та насічені кольори допомогою кольорових стекол (кольорові вітражі);
 • Дода у воду КОЛЬОРОВО сіль або відварі лікувальніх трав, що забарвлюють воду в Різні кольори;
 • перетворилася приміщення допомогою штучного освітлення (кольорові лампи);
 • вікорістовуючі ванни різніх кольорів
ванни кольорові

Звичайний, вітчизняний житловий фонд Рідко коли може похвалити вікнами в пріміщенні ванною, тому сонячне світло як водної псіхоемоційної терапії Доступний Небагато з нас. Хоча сучасні котеджі будують вже з урахуванням модної Тенденції - більшість з них мают планування, що передбачає наявність вікна у ванній кімнаті.

Ароматерапія допомогою різнокольорової СОЛІ - непоганий варіант, однак вона впліває на покриття ванній як абразив, що позначається на довговічності покриття.

Штучне освітлення - такоже непогана ідея, але НЕ всі хочуть влаштовуваті дискотеки в замкнутому пріміщенні ванною. І самє того, ванни акрилові кольорові виявили ідеальнім варіантом для створення позітівної емоційної атмосфери в більшості ванніх кімнат.

ванна кольорова

Що означаються кольори на мові древніх

Більш того, кольори несуть не тільки емоційній заспокоєння, а й передаються Енергію.

ванна акрилова кольорова

Наші Пращури вважать, що шкірному кольору відповідає свій тип ЕНЕРГІЇ, тому слід вібіраті кольоровий аксесуар віходячі з психологічних Особливе власніків квартири або будинку.

 • Червоний. Ванна такого кольору асоціюється з Материнська утробі, тому дарує людіні Відчуття захіщеності і безпеки.
  Крім того, червоний колір стімулює роботу травного тракту.
 • Помаранчевий. Даного кольори пріпісується енергетика, здатно віліковуваті фобії і неврозів. Тому, ванна оранжевого кольору добро підійде людям, що зазнають Сильні емоційні переживання.
  Це колір допоможе заспокоїтіся і сконцентруватіся.
 • Жовтий. Колір сонця і його енергетики дозволяє людіні позбутіся негативу і відновіті гарний настрій.
 • Зелений. Цей колір Несе в Собі енергетику Рослин світу, тому рекомендується людям, Які страждають Безсонов і схільнім до різніх захворювань - має на організм антісептічна дію.
 • Блакитний. Колір неба дозволяє медітуваті, приводити думки в порядок і заспокоюваті нервово систему. акрилова ванна кольорова
 • Синій. Колір моря насічує людину енергією руху, надаючі Йому впевненості та рішучості.
 • Фіолетовий. Енергетика даного кольору спріяє підвіщенню тонусу і відновленню жіттєвіх сил в організмі.
 • Бежевий. Наповнює людину енергією, дає Відчуття ніжності й тепла.

Сучасний ринок сантехнічного обладнання

Альо НЕ тільки ванна кольорова чавунна може стати логічнім завершення ремонту, або послужити основою стильного інтер'єру ванної кімнати.

Сьогодні на ринку Присутні кольорові вироби з:

 • Сталі;
 • акрилу;
 • кварила (з'єднання кварцу і акрилу);
 • натурального каменю;
 • скла;
 • дерева.
акрилові ванни кольорові

Звичайний, скло, дерево і навіть камінь - це ексклюзивні речі для заможніх покупців, здатно викластись за них суму, що віражається в декількох десятках тисяч доларів або євро. Їхні продажі настільки малі, що розглядаті Більш детальна їх споживчі якості в даній статті ми не будемо.

ванни акрилові кольорові

Більшості покупців Такі предмети з ексклюзивних матеріалів НЕ потрібні, по-перше, через дорожнечу, а по-друге, через а необхідності постійного догляд.

Відзначімо, що Завдяк демократичним цінами на сайті Вся масових сантехнічних виробів, все ж найбільш пошірені в якості доступна матеріалів:

 • чавун;
 • сталь;
 • акрил.

Саме смород складають 99% продажів вітчізняного Сайти Вся сантехніки.

Акрилові ванни

Представлені в СУЧАСНИХ магазинах акрилові ванни кольорові здатні прійматі будь-які форми, чім НЕ можуть похвалити ні традіційній чавун, ні сталь. Саме тому акрилові ванни і набірають таку скроню Популярність у спожівачів.

акрилова кольорова ванна

На відміну від сталевої і чавунної, акрилова ванна кольорова здатно прійматі вид від традіційного Прямокутній, і до футуристичного, легко впісуватіся в будь-яке приміщення.

Навіть якщо мова йде про маленьких ванніх кімнатах, наприклад, в хрущовках або в невелікі дачному будиночки, то легко підібраті модель, яка без праці впишеться у відведеній для неї приміщення.

Довідково: За СПОСТЕРЕЖЕННЯ вітчізняніх продавців, найчастіше нестандартної форми ванни з акрилу або кварила купуються для заміськіх будинків, котеджів і дач.

Більше того, самє ванна кольорова акрилова, встановлен на дачі, здатно Забезпечити всю повнотіла цілющого псіхоемоційного настрою. А оцінівші всі Переваги кольорового аксесуари, багато набуваються Яскрава сантехніку і для власної квартири.

Сталеві ванни

Якщо ж мова йде про стандартну тіповій квартирі у вісотці 70-80-х років будівництва, то ванна сталева кольорова є непоганий економічною альтернативою.

ванна сталева кольорова

При її віготовленні Виробники додаються до складу емалі Різні барвники, Які після Нанесення і вісіхання і Надаються ванній спокійні тони.

Ванна кольорова зі Сталі нерідко купується для:

 • створення Загальне стилю;
 • поєднання з кахельною плиткою;
 • поєднання з раковиною й унітазом.

Чавунні ванни

У Зараз годину як і Раніше корістуються Попит чавунні ванни в чому Завдяк того, що в Минулі роки це БУВ наймасовішій сантехнічній прилад. І хоча сьогодні існують більш Вигідні Пропозиції за ціною, матеріалами і за формою ванні, самє чавунні перейшлі в клас респектабельності і розкоші.

ванна кольорова чавунна

У чавуну є свої достоїнства і Недоліки, на якіх ми Не будемо зупінятіся. Важлива лише, що традіційній білий колір сьогодні НЕ здатно підкресліті Цю саму респектабельність. Вісь чому сьогоднішні ПОКУПЦІ Вже НЕ хочуть купуваті ванну з чавуну в білому кольорі - на зміну Їм Прийшли ванни кольорові чавунні.

Пояснюється цею феномен так - Вже якщо і платіті за нову ванну, так нехай вона буде індівідуальною і вишукання. І самє того кольорові чавунні ванни, вірніше Найдорожчі екземпляр, нерідко розпісуються виробник вручну, щоб ще більше підкресліті індівідуальність настільки корисностей предмета ванної кімнати.

Сьогодні на СПОЖИВЧИХ Сайти Вся пропонують всілякіх квітів ванни чавунні від різніх віробніків і за різнімі цінамі.

Вибір й достаточно великий:

 • ексклюзивні РЕЧІ від іменітіх французьких та італійськіх майстрів;
 • продукція з країн Південно-Східної азії, що відрізняються більш низьких ціною.
ванна чавунна кольорова

Це дозволяє прідбаті настільки яскраве і Стильне віріб ї достаточно великому числу покупців з різнім рівнем доходу. Якщо ві Готові прідбаті ексклюзивний варіант, то зверніть увагу на європейськіх віробніків, а якщо бажаєте заощадіті на вартості - тоді Вибирайте серед китайських товарів.

кольорові чавунні ванни

Сьогодні ванни чавунні кольорові стали елементом стилю не тільки для СУЧАСНИХ приватних будинків, де апартаменти дозволяють комфортно розмістіті всі сантехнічні прилади, а й для стандартних квартир.

Звичайний, такий ПОКУПЦІ обов'язково передує капітальний ремонт приміщення, де особлива увага пріділяється гідроізоляції, оскількі сучасні вироби пріпускають відкриту установку.

Альо можна підібраті і ванни чавунні різніх кольорів, прізначені для вбудовування. Смород дешевші, оскількі не маю літіх різьбленіх ніжок, а їх форма більш округла, що дозволяє легко інсталюваті сантехнічній прилад в приміщення ванної кімнати.

Висновки: кольорові вироби для ванни - це Унікальний предмет в будь-якому жітлі. Більше того, смород мают лікувальні Властивості, дозволяючі відновіті у власника енергетичний баланс, і гармонізуваті псіхоемоційній стан.

Їх не можна назваті Ексклюзивна, оскількі кольорові ванни акрилові НЕ дуже дорогі і Доступні Багат споживачам, однак створюваній з допомогою стиль вігідно підкресліть індівідуальність і респектабельність Всього приміщення.