Сидяча ванна: Переваги та Недоліки

На відміну від інших тіпів ванн, сидяча ванна - розміри якої передбачаються зазвічай НЕ більше 1 м в Довжину, придумана в Першу Черга з Медично міркувань.

У ній водні процедури, як Вже Зрозуміло з назви, пріймаються в положенні сідячі, що Пропонується медиками у випадка Деяк захворювань, а такоже для сеансів релаксації. Вироби подібного типу, крім можливості Дотримання лікарськіх пріпісів, дозволяють Суттєво економіті воду, що Важлива при потребі в части сеансах терапії.

Про сидячих ваннах

Сидяча ваннаЦе один з найбільш Поширення відів малогабаритних ванн, що є знахідкою для ванніх кімнат з нестача площі.

Традиція прийому ванн в сидячому положенні прийшла до нас з давніх часів. Наприклад, у Древній Японії для цього вікорістовуваліся СПЕЦІАЛЬНІ дерев'яні бочки, Які при авторитет були ще й й достаточно Високі, і таким чином, при наповненні бочки доверху, вода могла доходіті до самої шії.

Сьогодні ж місце колись дерев'яних предметів сантехніки займають в основному металеві та акрилові ванни сідячі.

Якщо ж брати Практичність сидячих ванн в цілому, то смород навряд чи до таких належать, оскількі, наприклад, у звічайній ванні або душовій з глибоким піддоном буде Зручне прійматі водні процедури як у сидячому, так і в положенні стоячі, тоді як сидячий ванна не розташовує до останнього варіанту.

З цієї причини, якщо ванній корістується батьківщина з кількох людей, сидячу ванну швідше необхідно використовуват на додаток до звічайної сантехніці, а не в якості повноцінного Їй замінніка. Можливо, вона буде непогано впісуватіся в інтер'єр маленької ванної кімнати, однак, що стосується зручності Користування, то прійматі ванну в положенні сидячий буде Зручне далеко не кожному.

ванна сидяча акрилова

ВіДі сидячих ванн

При розробці НОВИХ моделей сидячих ванн, дизайнери, як правило, орієнтуються на аналогічні принципи, що і при створенні сантехніки інших тіпів. Сьогодні мало де зустрінеш предмет сантехніки строго квадратної або прямокутної форми (предмети сантехніки для Певного стілів є вінятком).

Це ж стосується і сидячих ванн. Так, Їй можуть надаті і закруглені Обрисуйте, і форму неправильного трикутника, якщо стоїть Завдання розмістіті сантехніку в кутку приміщення.

Якщо Говорити і габаритах, то ванна сидяча розміри має Різні.

Розглянемо найбільш пошірені з них:

 • маленькі сідячі ванни, стандартний розмір якіх складає 100 * 70 см;
 • Ближче до ванн стандартного розміру відносяться сідячі ванни 120 * 70 і 150 * 70 см;
 • найбільш комфортним і популярними вважаються вироби 120 * 110 см.

Якісні сідячі ванни сучасного типу володіють таким Важлива атрибутом, як дверцята. Користувач вікорістовує її подібно двері автомобіля, коли сідає в його салон. Після входу у ванну і закриття дверцят, ВІН Включає воду і чекає, поки ванна наповніться. Після Закінчення процедур воду необхідно спустіті, а після Вже Відкрити дверцята.

ванни сідячі розміри

Дані рішення з технічної точки зору є дуже Важлива, оскількі надає істотну допомогу людям, що страждають порушеннях опорно-рухової системи організму, і допомагає Їм без сторонньої допомоги користуватись ванною.

Тепер розглянемо найбільш Популярні види сидячих ванн залежних від матеріалу їх виготовлення:

 • чавунна сидяча ванна;
 • Сидяча ванна зі Сталі;
 • акрилова сидяча ванна.

Сідячі ванни з чавуну, в силу свого занадто великого і непрактичного ваги, з рокамі зустрічаються все рідше, рахуючісь багатьма пережитком минулого. Однак і сьогодні по багатьох мініатюрніх хрущовках зберегліся подібні моделі і з успіхом Використовують досі.

Альо велику Вагу І, як наслідок, Труднощі в транспортуванні СЛУЖБОВЦІВ, мабуть, Єдиним недоліком чавуна сидячих ванн.

Якщо ж брати в цілому, то смород володіють усіма необхіднімі крітеріямі якості:

 1. смород відмінно зберігають тепло набраної води;
 2. віділяються скроню стійкістю до механічніх вплівів;
 3. але, напевно, їх основною перевага можна назваті довговічність.

Однак останні два Переваги стосують чавуна виробів в цілому. А вісь емалеве покриття, Яким на них наносітіся при ВИРОБНИЦТВІ, через Деяк годину все ж приходити в Непридатність, тоді як, наприклад, ванни акрилові сідячі позбавлені подібної вади.

Через кілька років використання, залежних від правільності догляд за Покриття, чавунну сидячу ванну потрібно реставруваті, ВСТАНОВИВ, наприклад, акриловий вкладиш у ванну.

Ванна сталева сідячі, природно, буде володіті відчутно менше масою, якщо порівнюваті її з чавуна аналогом. Крім цього, Такі ванни широко пошірені у продажу з причини своєї невісокої вартості.

акрилова ванна сидяча

Тім не менше, Такі ванни володіють і Деяк негативними якости:

 • через скроню теплопровідності, вода в Стальова ваннах остігає дуже Швидко, і Всього за лічені хвилини температура води стає рівною кімнатній температурі, а це часто суперечіть Вимогами, Які пред'являють до лікувальніх процедур.
 • крім того, якщо своєчасно НЕ зробити Відновлення Вийшов з ладу покриття ванни, ванна сидяча сталева за кілька років може проржавіті наскрізь, оскількі куля стали в ваннах й достаточно тонкий.

Однак при всьому авторитет Виробники нерідко оснащують сталеві ванни пластикових продовження корпусу, порожніна В якому Заповнюють монтажною піною або іншім наповнювач з низьких теплопровідністю.

Це з одного боку дозволяє ванні довше зберігаті тепло води, а з Іншого - Виконувати функцію звукоизолятора і зменшуваті шум, створюваній струменить води об дно ванни.

Акрилові сідячі ванни є на Зараз найбільш технологічним рішенням, пропонованім постачальником сантехніки.

При авторитет не можна Сказати, що вироби з даного матеріалу перейшлі в розряд демократичних, оскількі порівняно з аналогами з інших матеріалів ванни сідячі акрилові за своєю вартістю є більш дорогими.

Що стосується акрілової сантехніки іноземного виробництва, то вона НЕ завжди стійко вітрімує хімічний склад води з наших кранів, а тому слід віддаваті перевагу вироби вітчізняного виробництва, спеціально тестованім і того прістосованім до жорсткішіх умів ЕКСПЛУАТАЦІЇ.

Для впевненості в тому, що ванна акрилова сидяча є якісною, багато віробніків дають на Такі моделі гарантію терміном мінімум на 10 років.

Для чого і як прійматі сидячих ванн

Сидяча ванна

Сидяча ванна винна заповнюватіся водою до рівня, при якому стегна і нижня частина живота при зануренні перебувалі під водою.

Показання прийому теплої сідячої ванни:

 • Її, як правило, роблять з Додавання відвару вівсяної соломи, Польового хвоща або сінної потерті.
 • Ванну з Польового хвоща застосовують при лікуванні Січових міхура і нірок, при ускладнене сечовіпусканні і сечокам'яної хвороби.
 • Сидячу ванну з вівсяної соломи Використовують при ломота і болях.
 • Ванна з сінної потерті допомагає в лікуванні закрепів, зовнішніх пухлина, кольках у жівоті та геморої.

Ванну з сухого хвоща або вівсяної соломи роблять, заліваючі траву окропив, вітрімуючі кілька хвилин на Слабкий вогні І, остудіті до 30-37 градусів, віліваючі в корито ванни.

Ванну з сінної потерті готують таким же чином, Попередньо засипается труху в бавовняно-паперовий мішечок і міцно зав'язав.

Теплі сідячі ванну пріймають близько 15 хвилин, а через 3-4 години її знову можна Прийняти, але Вже як холодну.

Холодна ванна сидяча дієва при лікуванні ОРГАНІВ Нижній області живота, стімулює Кровообіг, покращує травлення і нормалізує роботу кишечника. Крім того, вона добро загартовує.

Готують холодну ванну аналогічнім чином, але відвар вілівають не в гарячу, а в холодну воду (або спершу пріймають гарячу, а після охолодження - холодну). Тривалість процедури зазвічай становіть 0,5-4 хв, а частота прійомів - НЕ більше 2х разів на тиждень.

Сучасні сідячі ванни дуже функціональні і зручні. Тому Рекомендуємо вам підходіті до Вибори сідячої ванни з розумом, і вона дозволіті вам побороти багато недугу.