Акрилові ванни Бас - доступна функціональність

Акрилова ванна Риола

Відома компанія Бас отримала широку Популярність Завдяк використанн двох СУЧАСНИХ технологій армування поверхонь ванн. Перший варіант Заснований на армуванні Бас ванни допомогою поліефірної смоли зі спеціальною стеклонітей. Друга технологія передбачає! ! Застосування абсолютно безпечно, екологічно чистої вісокощільної двухкомпонентной поліуретанової піні.

Сучасні ванни

У Зараз годину повний модельний ряд компанії представляються:

 • Бас акрилові ванни;
 • шторки до них;
 • душові кабінкі;
 • СПЕЦІАЛЬНІ душові огорожі.

30 СУЧАСНИХ моделей ванн Bas мают класичну Прямокутній, асиметричний і симетрично форми. Вся продукція віробляється в точній відповідності з передовими італійськімі та американська технологіямі на орігінальному обладнанні.

Будь ванна Басс формуется допомогою спеціальніх вакуум-формувальніх машин, виробництва відомої італійської фірми SELF. При роботі такого обладнання застосовується інфрачервоне нагрівання Певної зон. Такий спосіб дозволяє згінаті лист основи в будь-які необхідні форми.

Ванна Фентазі

Популярні моделі Басс

На сьогоднішній момент акрилова ванна Бас є краща варіантом у співвідношенні ціна-довговічність для багатьох громадян Нашої країни. Найвідомішімі моделями вважаються всі кутові ванни, химерних зігнутої форми, що дозволяють заощадіті простір і облагородіті Зовнішній вигляд кімнати.

Як вібрато акрилову ванну? Детальніше Зупинимо на трьох унікальніх моделях, Які задовольнять будь-які вимоги самих вибагливих Користувачів:

 1. Бас ванна Лагуна - максимальний об'єм води до захисних злівного відчінілі нагорі складає 295 літрів. Глибина бічній асиметричний моделі по центру ставити 44 см, а висота самого екрана дорівнює - 55 см. Електричні характеристики даної ванни V - 220/240. Електропроводка для живлення Електрон елементів проводитись допомогою УЗО. У стандартну комплектацію входить:
 • металевий каркас;
 • фронтальна панель;
 • зручні знімні ніжки для установки ванни і Пристрій зливу.

Додатково ця модель комплектується: каскадом, ручками безпеки, спеціальнімі форсунками для розслабляючого масажу спини і ніг, підголовніком, підсвічуванням і подушкою для кнопки перемикань.

Кутова модель ванни Басс
 1. Ванна Бас Алегра - дана модель має менший об'єм. Всього в 220 літрів. Альо геть Ідеально впісується в маленькі ванні кімнати в «хрущовках». Максимальна Глибина по центру ставити 45 см, а висота екрана дорівнює 56 см. Класична комплектація така ж, що і у попередньої моделі, і ДОПОВНЕННЯ до неї Стільки ж: підголовник, ручки, форсунки, каскад, подушка для кнопки і підсвічування. Ця ванна дуже практична і проста в обігу, популярна у молодих пар, Яким НЕ доладно забирати через ї достаточно високий бортик. Низька ціна відмінно поєднується з скроню функціональністю. Це дітіще Бас - акрилова ванна нового покоління зі Зручне Кутового місцем з довговічніх матеріалів.
 2. Ванна акрилова Бас Ніколь - й достаточно велика ванна. Крім форми та об'єму, ця модель нічім НЕ відрізняється від попередньої. Максимальний ОБСЯГИ ставити 290 літрів. Її легко Встановити в просторі між двох стін або в маленькій ніші, Які ще зустрічаються в колішніх комунальних квартирах. Це можливо Завдяк двом прямим бортах по обідвоє боки вироби. Ложе має Прямокутній форму, злегка вітягнуту з одного боку. Якщо є необхідність, дана ванна може буті укомплектована вертикально стійкою для гідромасажу та спеціальної орігінальної шторки для цієї моделі.
Ванна з двома вертикальними стінкамі з боків

Зверніть увагу: Підведення електроживлення на всі моделі здійснюється через УЗО, тому обов'язково необхідно заземліті Зараз Пристрій. Інакше використання подібної ванни буде Небезпечна для людини.

Переваги акрилових відів ванн

Останнім Годін Басс ванни набірають все більшої популярності, але в чому ж основні Переваги таких пристроїв?

Користувачі та фахівці з установки сантехнічних аксесуарів відзначають цілий ряд перевага таких ванн.

 1. На відміну від Стальова і чавуна аналогів, ванни акрилові Бас мают малу Вагу і дуже скроню міцність, яка булу недоступна неметаллическим вироби довгий годину.
 2. Навіть Незаповнені окропив - смород мают пріємну для людини температуру і не дають набраної воді остігаті довгий годину. Така властівість доступно за рахунок використання акрилу, Який має дуже низька теплопровідність. У Середньому, за 30 хвилин вода буде остігаті Всього на один граду за Цельсієм.
 3. Всі подібні моделі ванн мают ергономічні форми, спеціально створені набліжено до вігінів людського тіла.
 4. Акрилову поверхню має скроню стійкість до різніх механічніх пошкоджень: сколів, деформацій і подряпін.
 5. Акрил здатно багато років зберігаті первісній Блиск і не жовтіє, як це трапляється з емалевімі аналогами. До того ж - смород практично НЕ ковзають, що Робить їх використання більш безпечного для дітей і старих.
 6. Поверхня таких ванн покриття спеціальнім антібактеріальнім кулею, що запобігає розвитку різніх захворювань і грибкових відкладень.
 7. Вода набірається ї достаточно тихо, що дозволяє прійматі ванну навіть у нічний час, что НЕ боячися потрівожіті сім'ю і сусідів.
Прямокутна модель ванни ! якщо ві хочете Встановити модель ванни з функцією гідромасажу, то Попередньо обміркуйте, де найбільш оптимально помістіті Додаткове обладнання.

Висновок

Якщо Було Прийнято рішення скористати продукцією компанії Бас - акрилові ванни будуть куплені по самій помірною ціною. А Кількість різніх Додатковий функцій перетворилася Звичайне гігієнічний купання в Справжня спа-процедуру.

Висока екологічність і ергономічність всіх моделей дозволяє встановлюваті і використовуват дані Пристрої для Зручне купання немовлят і маленьких дітей. Їх легко вписати в будь-який інтер'єр, Завдяк різноманіттю форм і Зручне способу монтажу. Єдине, про що НЕ Варто забуваті - обов'язкове заземлення таких ванн. Чи не Варто лінуватіся і різікуваті своїм здоров'ям, покладаючи на удачу.