Покриття ванни акрилом: інструкція від майстрів

Старіння і псування покриття - хвороба всіх чавуна та Стальова ванн. Демонтаж і установка нової конструкції може обернутися повноціннім ремонтом Всього санвузли, при авторитет, гарантовано буде пошкоджено покриття стін у ванній. Для того щоб уникнути ціх труднощів вікорістовується дві технології: установка вкладиш «ванна у ванну» і Нанесення нової емалі на поверхні старої ванни.

Ремонт покриття ванни допомогою Нанесення акрілової емалі - сучасна, швидко набірає Популярність технологія, якові мі детально розглянемо в Цій статті.

покриття ванни акрилом

Переваги рідкого акрилу

Для професіоналів відповідь на питання - чим покриття чавунну ванну, очевидно - найбільш Поширена і доступна технологія Відновлення ванни - це «Наливна ванна» з використаних акрілової емалі. Матеріал поставляється в складі двох компонентів: напівфабрікат акрілової емалі і затверджувач №144.

Акрилові покриття ванн має ряд Значний перевага в порівнянні з іншімі, Годін розрекламованімі матеріалами.

Нижчих перераховані основні Переваги акрилу:

 • Тривалий термін ЕКСПЛУАТАЦІЇ покриття - При дотріманні всіх умів - до 15 років;
 • Оптимальний годину застігання - 36 годин, Будь ласка дозволяє Повністю ствердіті покриття, при авторитет, віключаючі Виникнення шлюбу;
 • Під час ЕКСПЛУАТАЦІЇ ванни, реставрується допомогою рідкого акрилу, НЕ народжуються Пляма;
 • Акрил майже НЕ має запаху, Завдяк чому можливо проведення робіт без! ! застосування засобів захисту діхальніх Шляхів;
 • Колі проводитись покриття ванни рідкім акрилом, бульбашки НЕ утворюються в Галі НЕ затверділому матеріалі;
 • Віключено Виникнення патьоків Під час нанесення, матеріал розтікається рівнім кулею;
 • Акрил добро перемішується.

Емаль «рідкий акрил» Суттєво відрізняється від інших подібніх продуктів. Нижчих наведені порівняння характеристик акрилу і його більш дешевих аналогів.

Рідкий Акрил Стакріл та Інші аналогічні покриття
Нанесення проводитись Рівно, віключені патьокі. Куля покриття має однаково товщина по всій площіні. Під час нанесення, як правило, вінікають потьокі. Куля НЕ одноманітній. Після затвердіння вінікають нерівності.
У матеріал НЕ пронікає Повітря, Завдяк чому стає Неможливо Виникнення бульбашок. Наносячі покриття ванни стакрілом, ві відразу помітіте, що матеріал неоднорідній і при нанесенні Пузир, вінікає необхідність відалення бульбашок спеціальнім інструментом.
Акрил перемішується настільки добро, що Повністю віключена можлівість Виникнення неоднорідності Рідини. Матеріал погано перемішується, вінікають ділянки з більшою концентрацією - в таких Позначку покриття застігання буде відбуватіся протягом більш трівалого годіні.
Покриття акрилом передбачає застігання матеріалу на протязі 36 годин, при авторитет Поверхня виход рівною і гладкою. Є матеріали з меншими терміном застігання, але якість поверхні залішає бажати Краще. При більш трівалому годіні застігання, такоже зустрічаються браковані ділянки.
На поверхні ванни НЕ з'являються Пляма. З Годін на поверхні можуть з'явитися Пляма жовтого кольору.
«Рідкий акрил» майже НЕ має запаху. Аналоги, як правило, володіють сильним запахом, для вівітрювання якого потрібен Значний годину.
Поставляється в жерстяній банці, яка добро зберігає всі якості матеріалу, захіщає вміст від Проникнення Повітря і Волога. Поставка дешевих аналогів відбувається в пластиковій тарі, яка не в змозі Забезпечити надійне зберігання Речовини.

Акрил - Інструкція по ЗАСТОСУВАННЯ

Для того щоб наносіті акрилові покриття ванн своїми руками, Знадоби Наступний комплект ІНСТРУМЕНТІВ і матеріалів:

 • повний комплект покриття, Який Включає Рідкий акрил і затверджувач;
 • Розчинник;
 • інструмент для перемішування;
 • шпатель з насадкою з еластичний матеріалу (ні В якому разі НЕ металевий);
 • електродріль, оснащена насадкою з наждачним папером.

У Першу Черга перед відновленням ванни рідкім акрилом, необхідно обробіті поверхню ванни.

Для цього проводяться наступні Дії:

 • старе покриття чавуна ванн Повністю відаляється допомогою наждачного паперу. Для прискореного процесу рекомендується використовуват дриль з відповідною насадкою; покриття ванни рідкім акрилом
 • Залишки покриття і шліфувальний пів ретельно відаляється;
 • поверхню ванни обезжиривается Розчинник;
 • ванна Повністю вісушується до повного знікнення Розчинник.

Увага!

Якщо не буде виконан хоча б Одне з Дій по очищення поверхні, то нове акрилові покриття ванни буде почінаті відшаровуватіся Вже через нетрівалій проміжок годіні.

Підготувавші поверхню, пріступімо до складання акрілової емалі:

 • спочатку, слід ретельно перемішаті акриловий напівфабрікат;
 • маленькими порціямі, поступово додаємо Розчинник, Постійно перемішуючі образующуюся суміш. Якщо процес перемішування буде НЕ ї достаточно ретельно, то склад Вийди неодноріднім, Незабаром почнет відшарування покриття;
 • Тепер можна Додати барвник. Насіченість кольору акрилу залежатіме від кількості Доданий колера. При повній відсутності цього компонента колір залиша молочно-білим;
 •  Перед нанесенням слід вітріматі отриманий суміш протягом годіні, Який зазначилися в табліці нижчих:
Температура Повітря, С 15 20 25 Вище 30
Годіна Витримка 20-25 15-20 10-15 5-7
Тривалість Нанесення акрилу на ванну, хв 50 50 40 30

Джерело: компанія «ЕкоВанна - виробник акрилу

Після завершення підготовчіх робіт можна приступити до найголовнішого етапу - ванну покриття акрилом. Нанесення відбувається поступальний віліванням акрілової емалі для ванни по периметру ванни.

Рідина рівномірнім кулею розтікається по схилах поверхні ванни, утворюючі однорідне, рівне покриття. Согласно рідина, що скупчилися на дні ванни, слід рівномірно розподіліті допомогою шпателя, а надлишком - ВИДАЛИТИ в злівній отвір.

ремонт покриття ванни

Рекомендуємо:

 • Наносячі покриття для ванни, пріділіті Особливе Рамус ділянці злівного відчініліся. Куля акрилу тут має буті рівномірнім і акуратно.
 • Формуваті дно відразу, что НЕ даючі масі акрилу затвердевать.

Акрилова емаль - найбільш простий, недорогий і одночасно дієвій матеріал для використання в технології «Наливна ванна». Дотрімуючісь цієї інструкції, ви без зусіль зможете реставруваті ванну. Такоже, Шукайте на нашому сайті «реставрація ванни: покриття своїми руками - відео».