Вкладка в ванну: Встановлюємо Самі

Такий, порівняно новий спосіб реставрації покриття ванни, як акриловий вкладиш, Вже кілька років радує щасливих власніків, Які зумілі Швидко і дешево вдіхнуті в потьмянілу з рокамі стару ванну нове життя.

А що ж собою являє акрилова вкладка в ванну? Про це і багатьох інших відомостях про даного способі реставрації ванн і розповість наша стаття. вкладка у ванну

Про акрилових вкладках для ванн

Самперед, вкладка у ванну на Основі акрилу - це просте в монтажі, зазвічай шестімілліметровой товщина, Жорсткий транспортується вручну покриття. Його виготовляють на замовлення або ж за стандартними розмірамі ванн так, щоб воно в точності повторювало форму внутрішньої поверхні, що реставрується ванни.

Виготовляють вкладки для ванн в умовах вакууму, при впліві високих температур.

Подібного роду вставки прекрасно підходять для металевих ванн будь-якої форми та конфігурації.

вкладки в ванну акрилові

При авторитет Основний плюс таких вкладок служити набір прекрасних експлуатаційних якости, а самє:

 • акрилові покриття НЕ іржавіє;
 • має дуже естетичний Зовнішній вигляд;
 • а при належностей догляді здатно зберігаті первісній вигляд протягом більш ніж 20 років!

Акрилові вкладки в ванну виготовляють в різноманітному колірному віконанні, Завдяк чому Господарі володіють можлівістю, Нарешті, відійті від усталеного білого «стандарту» і урізноманітніті НЕ тільки свою сантехніку, але і ванну кімнату в цілому.

Допомогою установки вкладки з акрилу можна вберегтись ванну від Поширення бактерій, спожи в постійному миття, потемнінь, а такоже від незначна механічніх вплівів.

Догляд за таким покриття й достаточно простий і здійснюється звічайна мільної Розчин, при авторитет не вімагаючі Великої кількості годіні, проведеного над Виведення плям.

Установку акрилового вкладиш у ванну, як правило, віробляють співробітнікі компанії-виробника, природно, за окрему плату. Однак, при бажанні, монтаж Цілком може буті здійсненій власноручно.

Крім Іншого, слід Зазначити, що вкладиші з акрилу здатні зберігаті температуру води в Первін значенні в 6-8 разів довше в порівнянні, наприклад, з чавуна ванною, і ще довше в порівнянні зі сталевими.

Переваги та Недоліки акрилових вкладок

Ті, чия ванна прослужила не один десяток років, рано чи Пізно заміслюються, чи купуваті нову ванну або віконаті її реставрацію. Звичайний, реставрація ванни в будь-якому випадка бачіться більш прийнятною варіантом, віходячі з вартості процедури і досягається результату.

Тім не менше, далеко не КОЖЕН тип реставрації здатно дати тій самий задовільний результат. Мова йде про повторне покрітті ванни емаллю.

Як показує практика, перш сімдесят відсотків бажаючих відреставруваті сантехніку вібірають для себе варіант з установкою акрілової вкладки в ванну.

Наскількі Виправдання є такий вибір, можна судити тільки, розглянувші всі достоїнства і Недоліки таких вкладішів для ванни.

вкладка акрилова в ванну

Будемо вважаті, що Переваги ми розглянулі в Першому розділі, а тепер поговоримо про Недоліки акрилових вкладок. Простий догляд за вкладиш можна з одного боку вважаті гідністю, а з Іншого боці і недоліком, оскількі міті його можна тільки мільної Розчин, тоді як Вплив хлору, спирту і кислот для акрилу може буті Згубна.

Такоже є думка, що акрилові покриття при контакті зі струменить води відає занадто багато шуму, а мокрий акрил дуже Слизько і підвіщує ймовірність травматизму. Альо часто, це Всього лише суб'єктивні думки, Які для більшості володарів НЕ є таким Вже недоліком.

Установка акрілової вкладки своїми руками

Монтаж акрілової вкладки при правильному підході до справи може буті Виконання не менше ефективна, ніж майстрами компанії-виробника. Однак перед установкою потрібно зняти розміри сантехнічного кошти для виготовлення вкладки.

Це такоже можна зробити самостійно, поцікавівшісь у компанії-виробника про необхідні міркі, або допомогою виклику ПРОФЕСІЙНОГО замірніка.

Як Встановити акрилові вкладку:

 1. вкладки в ванну

  Віконують демонтаж краю облицювання, що прімікає до борту ванни.

 2. Від'єднують Хрестовина злівного відчініліся. При необхідності Використовують ножівку або болгарку. Вібіваті її Забороняється.
 3. Демонтують основнову гайку з переливного каналу.
 4. Визначаються характеристики Різьблення на переливе з метою визначення відповідного перехідніка для монтажу нової перелівної гайки.
 5. На акрілової вкладці віконують розмітку зайвої довжина країв, Які будуть відрізані циркулярний пили.
 6. Зачіщають укорочені краю.
 7. Пріміряють вкладку до ванни. Покриття повинною входити в неї легко.
 8. Знявші з ванни вкладку, встановлюються нову пробку в злівній отвір.
 9. Монтуються вкладиш у ванну, почінаючі з переливного і злівного отворів. У даній області слід притиснути його на Деяк годину.
 10. акрилові вкладки в ванну

  Виймають акрил і перевіряють його на предмет відмітин злівного і переливного отворів. Віділені Обрисуйте маркують.

 11. Вісвердлюють відчіні в місцях відбітків. Процедуру віконують Свердлов Із зворотнього боку вкладки, і нею ж, але за допомогою коронок і на малих Оберт - з протилежних боці. Після свердління краї отворів зачіщають.
 12. Проводять пробне установку вкладиш. Монтуються його на місце, злегка натіскаючі на полотно в напрямку стінок, дна і на борту, з'ясовують ступінь щільності його прилягання до ванни, а такоже Кількість піні, необхідній для Заповнення порожнеча.
 13. Перевіряють ванну на предмет Дотримання необхідного кута її нахил по відношенню до зливу (коефіцієнт ставити 1,5-3).
 14. Наносячі герметик в область Різьблення на переливе, вийнять перед ЦІМ вкладиш.
 15. Монтуються перелив до перехідніка і за їх окружності накладають герметик. Герметик такоже завдаючі по колу злівного відчінять з відступом в 2-3 см.
 16. Смуги герметика в товщина повінні становитися не менше 1 см, у вісоті - трохи більш ніж висота порожніні між поверхні вкладки і ванни.
 17. вкладка у ванну

  Наповнюють дно ванни спеціальною піною, завдаючі її на стінкі І, Нарешті, борті ванни.

 18. Кількість і Товщина піні визначаються залежних від того, наскількі щільно вкладка акрилова в ванну прілягає до поверхні сантехніки.
 19. Віконують завершальній монтаж акрілової вкладки на підготовлену поверхні НЕ пізніше ніж через 5 хвилин після укладання піні.
 20. Руками прітіскають вкладиш до ванни в районі бортів. Стають у ванну ногами, Попередньо знявші взуття, прідавлюють вкладку в області слива, потім плавно просуваючісь від нього до протилежних краю ванни. Ліктямі і колінамі акуратно прітіскають стінкі.
 21. Закручують на місця злівній гвинт з гратами і перелівні гайку, укладають їх на герметик.
 22. Закрівають слив пробкою і наповнюють ванну холодною водою до рівня в 1-2 см від переливу. Залішають ванну в такому положенні на 5-6 годин, потім злівають воду.

За закінченню ще 13 годин ванна готова до використання! Пам'ятайте, що після установки акрілової вкладки ваша ванна стані зовсім як нова і залішатіметься такою багато років.