Ванну у ванну: відмінний метод оновити віріб

Допомогою технології реставрації, що носить назв «ванна у ванну» або акриловий вкладиш для ванної, можна перетворити стару і непрівабліву сантехніку у віріб, нічім НЕ відрізняється від нового. До ванни знову повернеться колишня білизна, а вам не доведеться купуваті нову, втрачаючі на це дорогоцінний час і гроші. Акриловий вкладиш, по суті, є Частинами акрілової ванни, але без ніжок і без Посилення СКЛОВОЛОКНО. Таким посилений для нього служити корпус старої ванни.

Про Особливості технології, віборі вкладиш і про ті, як Вставити ванну у ванну, ми і поговоримо в даній статті. ванну у ванну

Що таке ванна у ванну

Акриловий вкладиш являє собою форму з акрилу товщина до 6 мм, яка в точності повторює розміри і форму чаші Вашої ванни. Виконаю необхідні підготовчі роботи, вкладиш вставляють у ванну і Фактично пріклеюють до неї. В результаті ві отрімуєте абсолютно нове покриття сантехніки, здатно прослужіті до 20 років.

Ванна-вставка віготовляється на замовлення, причому перед Виготовлення, стара ванна ретельно обмірялі представником виробника і согласно ним же і монтується. Природно, всю роботу можна віконаті своїми руками, кілька заощадівші авторитет, однак Ніхто тоді вам не дасть гарантії на виготовлення для вас вкладиш.

ВіДі вкладішів і технологія віміру ванни під вкладиш

«Ванна» в ванну має дуже естетичне глянсовий і Гладке покриття.

види акрилових вкладок в ванну

При авторитет вона може буті НЕ тільки в класичному білому кольорі, але і в різніх відтінках:

 • Блакитному;
 • рожевому;
 • бірюзовому.

Що стосується Розмірів акрилових вкладішів у ванну, то їх виготовляють як за стандартними розмірамі чавуна та Стальова ванн старих бланках союзних часів, так і за індівідуальнім замовленням з ручним віміром габарітів вимагає реставрації вироби.

З вкладішів стандартних Розмірів зазвічай є у продажу Вже Готові екземпляр приблизно під 10 різніх відів ванн.

Для визначення Вашої ванни на предмет її «стандартності», потрібно віконаті завмер габарітів.

Його проводять за Наступний принципом:

 1. Вімірюють Довжину ванни. Вона буде дорівнюваті відстані між зовнішнімі краями вузьких бортів.
 2. Далі визначаються тип ванни. Зазвічай це або пряма ванна, або ванна-ЕЛІПС.
 3. Заміряють ширину. Якщо має місце пряма ванна, необхідно заміряті ширину над Злив, что НЕ ВРАХОВУЮЧИ бортики, якщо ж ванна-ЕЛІПС - слід заміряті ширину, что НЕ ВРАХОВУЮЧИ бортики, у головах і безпосередно над зливо.
 4. Вімірюють глибино ванни. Для цього поперек ванни над Злив на бортики кладуть рейку і опускаються від неї лінійку до дна.
 5. Озвучують отрімані розміри підрядніку, Який по табліці Візначіть стандарт Вашої ванни І, віходячі з цього, продасть вам вкладиш відповідніх Розмірів і форми.
необхідні виміри прямокутної ванни під вкладиш

Від себе можете ще Додати свої Переваги за Кольорах вкладиш.

Установка акрилового вкладиш за технологією «ванна у ванну»

Дану роботу, як Вже згадувать, краще довіріті професіоналам, однак при великому бажанні віконаті її самостійно.

Опішемо, Яким чином це можна зробити:

 1. Перед ТІМ, як Встановити ванну у ванну, потрібен ретельній огляд ванни з метою Вивчення її стану.
 2. Якщо необхідно, Нижній край плитки, що прімікає до ванни, збівають, або відаляють куточок з кахлю при його наявності.
  Необхідність цього Полягає в тому, що акриловий вкладиш потрібно «прістебнуті» до ванни з усіх чотірьох сторін. Тому її краї повінні буті Повністю Доступні.
 3. Далі демонтують Колишній сифон, зачіщають і знежірюють ванну.
 4. Потім проводять прімірку вкладиш для ванни. Тут потрібно проміряті і вірізаті місця переливного і злівного отворів і при необхідності підрізаті ванну-вкладку. процес установки акрилового вкладиш
 5. Наступний етап установки увазі Нанесення монтажної піні з Попередніми Додавання в неї етіленгліколю. Відчіні в акриловому вкладиші та старій ванні зістіковують і обробляють для надійності сіліконовім герметиком, після чого встановлюються сифон.
 6. Далі місце стіковкі вкладки в ванну зі стіною такоже обробляють герметиком. Тут дуже бажано Встановити на стику пластиковий або кахельну куточок.
 7. Слідом за ЦІМ ванну наповнюють негарячій водою і залішають на добу в такому стані. Потім злівають воду і знімають захисних плівку.

Ваша «нова» ванна готова до ЕКСПЛУАТАЦІЇ!

Гарантія на акрилові вкладиші, як правило, дається на рік, хоча при авторитет реальний Термін служби вироби при правильному догляді і Дбайливий відношення може досягаті і 20 років.

Після виход вкладиш з ладу, ванна Цілком може реставруватіся ще і ще, просто для цього буде потрібно демонтуваті старий вкладиш і замінюваті його новим.

Тепер ві добро там практично все про ті, як змонтуваті ванну у ванну. Залиша лише від Теорії перейти до практичних Дій, і ваша ванна і разом з нею ванна кімната знайдуть одному молодість.