Як вібрато ванну з гідромасажем: на що звернути Рамус

 Хочете знати, чим відрізняється гідромасажна ванна від джакузі? Тоді читайте нашу статтю! Крім того, ми розповімо, як вібрато ванну з гідромасажем і насолоджуватіся покупкою Довгі-Довгі роки # 8230;

Щоб ви знали, джакузі і гідромасажна ванна - Поняття рівнозначні. Так назівають профілактичні ванни, прізначені для комфортного Прийняття водних процедур, масажу і релаксу.

як вібрато гідромасажну ванну

До відома, заморське слово джакузі - це неправильне звучання прізвіща виробника чудо-ванни. Насправді, батька масажних ванн звали Кандідо Якуцці (Candido Jacuzzi), і БУВ ВІН італійцем. Сміху заради Варто згадаті, що спочатку фірма Jacuzzi Займаюсь розробка літальних апаратів.

Гаслом фірми Jacuzzi і по сьогоднішній день є фраза «джакузі: вода, яка рухає вас» («Jacuzzi: Water that moves you»).

Стрес, хронічна втома, безсоння # 8230; Вихід є! Кілька сеансів гідромасажу - і ві повстанете духом. Різні режими гідромасажною ванною допоможуть НЕ тільки налагодіті обмін Речовини, але й поліпшіті Кровообіг.

Якщо ві прийнять рішення діва щасливим Володарем ванни з гідромасажем - як вібрато джакузі, яка Ідеально підійде самє вам?

Основні види гідромасажніх ванн

Джакузі бувають:

 • звічайні,
 • комбіновані.

У звічайна ваннах гідромасаж здійснюється за допомогою повітряно-водяних струменів. У таких ваннах форсунки розташовані в бортах ванній.

У комбінованіх ваннах масаж тіла відбувається за рахунок Повітряно-бульбашкова, а такоже повітряно-водяних потоків. При авторитет задіяні як гідромасажні, так і аеромасажні форсунки. Поєднання двох відів масажу дозволяє отріматі Найбільший ефект і Користь від Прийняття ванни.

ванни з гідромасажем як вібрато

Купуючі ванну джакузі з масажем, ПОКУПЦІ зазвічай звертають Рамус на наявність основних і додатковий функцій, так як покупка гідромасажу в основному обумовлена ​​Бажанов обзавестися інструментом для Поліпшення здоров'я і ПІДТРИМКИ форми.

Отже, дере справою потенційнім покупцям необхідно розібратіся, Який з тіпів масажу підійде Їм Найкращий чином, пам'ятаючи такоже і про набір Додатковий функцій і можливости.

гідромасажні ванни для ніг як вібрато

Альо як вібрато гідромасажну ванну? Основний крітерій Вибори ванни з гідромасажем - це її функціональне призначення.

Сучасні джакузі можуть мати до десяти режімів масажу, а такоже Різні додаткові Функції, Такі як:

 • система дезінфекції,
 • підсвічування,
 • Хромотерапія,
 • ароматерапія,
 • комплектація допоміжнімі змішувачамі.

З чого роблять гідромасажні ванни і з чім їх їдять?

Матеріалом для виготовлення ванн з гідромасажем можуть буті:

 • чавун,
 • сталь,
 • акрил.

У чому ж відмінність одного матеріалу від Іншого?

Ванни з чавуну і Сталі чудово вітрімують хімічні та механічні НАВАНТАЖЕННЯ, а їх Основний недолік - можливий скол поверхні при Випадкове ударах, а такоже високий рівень шуму ціх металів.

До недоліків ванн зі Сталі можна такоже Віднести скроню теплопровідність, через що смород погано зберігають тепло І ШВИДКО остігають. А політ фантазії обмеженою стандартними розмірамі і формами Стальова і чавуна ванн.

Найбільш Поширеними матеріал для виготовлення гідромасажною ванни - це акрил.

Перераховуваті його гідності можна нескінченно, але вісь основні з них:

 1. Акрил прекрасно чиститься і не накопічує мікробі.
 2. У порівнянні з іншімі матеріалами, з якіх виготовляють ванни, акрил найбільш гігієнічний.
 3. Акрил - це найбільш відповідній і відповідній тілу людини матеріал (з точки зору нашого метаболізму).
 4. Якщо на поверхні акрілової ванни Випадкове з'явиться пошкодження або подряпіна, їх легко усунуті допомогою наждачного паперу.
  Гарненько обробівші пошкоджене місце наждачкою, відполіруйте його автомобільнім лаком.
 5. У порівнянні з теряющими колер іншімі ваннами, акрил Збереже свій Блиск назавжди, так як колірні пігменти розподілені в ньом однорідно (гомогенно).
 6. Акрил - свого роду ізоляційній матеріал, т.к має й достаточно низька теплопровідні Властивості. Порожня ванна з акрилу має температуру приміщення, В якому вона знаходиться.
 7. Акрилова ванна дуже легка, її запросто зможу підняті один чоловік (або сильна жінка). У зв'язку з ЦІМ, транспортування та монтаж ванн з акрилу - НЕ самий трудомісткій у всьому ремонті процес.
 8. Акрил Стійкий і до ультрафіолетовіх, і до інфрачервоніх променів.
 9. Перебіг десятка років акрил чудово зберігає свій первозданний Зовнішній вигляд і Властивості, чого не скажеш про інших Матеріалах.
 10. Поважаючій Собі виробник на корпус акрілової ванни встановлює гарантію 10 років, а це багато про що Говорити.

Як бачите, вибір гідромасажною ванни з акрилу - це найбільш Оптимальний варіант.

гідромасажна ванна для ніг як вібрато

Зверніть увагу!

Яку б ванну віні віддалі, запам'ятайте: від матеріалу гідромасажною ванни комплектація систем масажу НЕ поклади.

На будь-який смак і гаманець

На сучасности Сайти Вся гідромасажною техніки лідіруючі позіції займає італійська фірма Jacuzzi, і це Зрозуміло. Елітні джакузі цієї мега-компанії проектуються згідно рекомендацій авторитетних лікарів зі світовімі іменамі, для виробництва таких ванн застосовуються лише найкращі матеріали та Самі вісокоякісні комплектуючі.

Джакузі vip-класу фірми Jacuzzi стануть вишукання прикрасою будь вішуканої ванної кімнати.

вибір гідромасажною ванни

Однак не Варто думати, що гідромасажна ванна - це прівілей лише дуже заможніх людей. Для покупців Із середнім рівнем достатку чудово підійдуть джакузі економії-класу.

А що Всередині?

В Основі джакузі лежить система гідромасажу, що складається з насоса, компресора, форсунок, пульта управління і системи патрубків. Існує пряма залежність між кількістю форсунок і потужністю гідромасажною ванни.

При великому обсязі ванни необхідній більш потужній насос, а якщо в комплекті Присутні такоже спінні форсунки, то бажано окремо купуваті ванну і насос. Для змішування струменів води і Повітря служити компресор.

Допомогою електронного та пневматічної пульта можна з легкістю управляти інтенсівністю і типами масажів. Як і будь-яка Інша техніка, гідромасажні ванни потребують правильному управлінні і Дбайливий догляд.

Гідромасажна ванна для ніг - джакузі в міні форматі

забудьте про втому в ногах

На сьогоднішній день на ринку і в магазинах сантехніки, супермаркетах електроніки та побутової техніки представлена ​​Величезна Кількість таких корисних пристроїв, як гідромасажна ванна для ніг: як вібрато найбільш Оптимальний варіант для себе?
Давайте для качана розберемося в прізначенні ножних джакузі.

Ванни для ніг з гідромасажем поєднують в Собі цілющу дію води і Користь масажу, поєднуючі в Одне ціле розслабленими і оздоровчий ефект.

Ножним джакузі надає спріятліві дію на втомлені ноги, а масажування рефлексогенні ділянок стопи горбістою поверхні дна ванночки спріяє поліпшенню функцій всіх систем людського організму. При додаванні в воду ароматичних масел, солей і настоїв трав всі віщеперелічені Ефекти лише посілюються.

ноги - здоровий'я всього організму

Практично в Кожній сучасній моделі гідромасажніх ванн передбача функція підігріву води.

Більш дорогі ножні джакузі можуть порадуваті своїх власніків такими корисностей режимами, як

 • бульбашкова масаж,
 • струменевий масаж,
 • турбо-масаж,
 • Волога масаж,
 • сухий масаж,
 • ефект віруючої води,
 • захист від брізок і т.д.

В якості Додатковий можливости, в ножні ванни можуть буті вбудовані магніти та інфрачервоні лампи. Магніти створюють Невеликий магнітне поле, що надає загальний оздоровчий ефект на весь організм, а інфрачервоні лампи Корисні для Поліпшення кровообігу і Підвищення пружності та еластічності м'язів.

Якщо ві Вже налаштовані на таку потрібну покупку і навіть Шукало в інтернеті корисностей інформацію на тему гідромасажні ванни для ніг: як вібрато, тоді НЕ Варто зволікати з придбання. Вибір за Вами!

Контакт з ванночки варіюються в межах від 1000 до 10 тисяч рублів. Нижчих представлені технічні характеристики найбільш популярних моделей ножних джакузі.

Таблиця 1. Порівняння функцій гідромасажніх ванн для ніг різніх віробніків

Однак навіть такий нешкідлівій, на перший погляд, прилад має цілий ряд протіпоказів, а самє:

 • тромбофлебіті,
 • варикозне Розширення вен,
 • дерматити,
 • запальні процеси ніг,
 • захворювання опорно-рухової і нервової систем,
 • травми,
 • вагітність.

Чистота - запорука здоров'я # 8230;

У догляді за джакузі будь-якого розміру необхідно Дотримуватись основних гігієнічні вимоги. Проводити дезінфекцію ванни бажано після шкірного сьомий-восьмого сеансу масажу. Допомогою неабразивного миючий Засоба, а такоже Поширення харчових кислот треба Проводити чистку ванни від вапняних відкладень і жирового нальотом.

Дотримуйтесь всі віщеперелічені вимоги, стежте за станом ванни, і приємна покупка буде радуваті і балуваті вас не один рік.