Чим корисні ванни з гідромасажем

Джакузі, а по-іншому - ванни з гідромасажем, - вже давно не розкіш. І більшість людей може собі дозволити подібну процедуру в своєму будинку. До того ж на сьогоднішній день існує безліч модифікацій і розмірів ванн з гідромасажем. Головне при виборі такого виробу - розуміти, що саме очікується від ванни, які функції вона повинна виконувати, і яким повинен бути гідромасаж.

Матеріали, з яких виробляють ванни з гідромасажем

популярна модель ванни з гідромасажем модель стилю хай тек гідромасаж для двох

Для того щоб стати власником такого чуда техніки, досить визначитися з габаритами і матеріалом, після чого вибрати для себе корисні види гідромасажу. Але повернемося до матеріалу, з якого можуть бути зроблені резервуари з сюрпризом.

Сталь

Емальовані ванни - це найдешевший і найпоширеніший варіант, однак для джакузі вони не дуже підходять. Все через те, що їх висока теплопровідність за короткий проміжок часу зробить з теплої води холодну. А це, погодьтеся, зовсім неприємно, коли збираєш провести у ванній близько години з хорошою музикою і масажем.

Чавун

Сучасні чавунні ванни можуть мати гідромасаж, до того ж відгуки про них досить втішні, багато в чому завдяки їх тяжкості та стійкості. Але знову-таки промах: чавун також не надто довго зберігає тепло. Багато виробників це знають, намагаються покривати матеріал додатковим шаром емалі або акрилу, однак разючого ефекту це не дає.

Акрил

Саме він є головним матеріалом майже всіх джакузі. Що стосується зовнішнього вигляду, то поглянувши на фото акрилу і чавуну, навряд чи відразу можна помітити різницю. Хоча, безумовно, цей матеріал набагато легше. Він володіє чудовими властивостями.

По-перше, він більш гнучкий і м'який, це дозволяє відчувати себе комфортно всередині ванни. До того ж за властивостями утримування тепла акрилу немає рівних, хіба що скло, яке менш поширено і набагато дорожче. Цей матеріал надовго утримує потрібну температуру, що дозволить насолодитися масажем.

кутовий варіант кругла модель vanna-s-gidromassazhem-07 кутова ванна з гідромасажем

Відгуки про подібний матеріалі джакузі найпозитивніші, адже, дійсно, створюється враження, що механізм подачі повітря чи води для масажу просто створений для акрилової ванни.

Трохи про устрій джакузі

Серцем будь-якої ванни з гідромасажем є насос, який і подає необхідні потоки повітря, які виходять зі спеціальних отворів резервуара. У подібної деталі є кілька параметрів, на які варто звернути увагу, при виборі виробу.

  1. Малогабаритність. Насос не повинен бути занадто помітний, тоді виріб втратить свій вигляд. Безумовно, більшість виробників стежать за цим, однак придивитися буде не зайвим.
  2. Потужність. Потужність насоса є ключовим при виборі резервуара з метою масажу. Тому як слабкий насос не зможе забезпечувати необхідну циркуляцію повітря і води. Потужність агрегату не повинна бути нижче 600 ват.

Наступним етапом будуть сопла і форсунки. Тобто ті елементи, які встановлені в самій ємності, і які відповідають за масаж. Для гарного результату більша частина сопел повинна бути встановлена ​​«на спині» по відношенню до приймаючого ванну (десь 3/4). Що стосується числа форсунок, то бажано не менше чотирьох. При включенні агрегату повинен забезпечуватися максимальний захоплення всього тіла людини, тільки в цьому випадку можна очікувати хороших результатів.

Приємні доповнення

Дійсно, в більшості джакузі, крім головного гідромасажу і гідротерапії, можуть перебувати маленькі приємні сюрпризи, які зроблять процедуру ще яскравіше. Це можуть бути спеціальні діоди, які забезпечать кольоротерапія, завдяки м'якому неоновому світлі. Або спеціальний пристрій для ароматичних масел, що забезпечують ароматерапію.

На фото ці вироби практично не відрізняються від менш функціональних, тому вибирати їх слід «вживу», або уважно прочитавши відгуки про ту чи іншої продукції. Це допоможе визначитися і насолоджуватися, як основними функціями, так і доповненням в новому джакузі.