Про чавунних ваннах Зодіак

Якби чавун ні дорожче стали, такі купелі вже давно б знову стояли в кожній ванній ... І це так. Переваги чавунних ванн настільки очевидні, що залишається тільки розщедритися і придбати дійсно якісний продукт. Наведемо приклад деякі позитивні якості таких резервуарів.

Чавунна ванна - це, насамперед, масивна і важка річ. У даному контексті це, звичайно ж, комплімент, тому що за рахунок такої ваги вона набагато стійкіше, до того ж вона приглушує шум від потоку води, чого немає в сталевих аналогах.

Характеристики

Розміри таких виробів можуть бути різноманітними, але найчастіше більш затребуваними є 150 і 170 см в довжину. Глибина, в порівнянні зі сталевими ваннами, більше, за рахунок чого в такому резервуарі комфортніше приймати водні процедури.

vanna-zodiak_2

Ще одним позитивним властивістю чавуну є відносно низька теплопровідність. Тобто вода в такому виробі буде остигати досить повільно, що дозволить насолодитися прийняттям ванни в повній мірі.

Виробники

Взагалі, на ринку якісних виробників чавунних ванн не так багато. Однією з найпопулярніших фірм є Зодіак. Це іспанський виробник з багаторічним досвідом в даній області.

vanna-zodiak_1

Зодіак - це суміш класичного матеріалу і новітніх технологій. У сукупності виходить продукт найвищої якості, який має масу позитивних характеристик, однією з яких є довговічність і стійкість до перепадів температур, що дуже важливо. Тому як часті випадки в неякісних випадках, коли купується ванна, яка на фото вражає своєю білизною, красою і рівним покриттям, буквально після місяця використання покривається жовтим нальотом, а в гіршому випадку, дрібними тріщинами на емалі, які з часом є лазівками для розвитку корозії металу під фарбою.

vanna-zodiak_3

У ванних Зодіак такого не може статися. Для виготовлення своєї продукції компанія використовує надміцну емаль, яка, покриваючи ванну, робить її ще більш стійкою до різних впливів, в тому числі і механічним. Обладнання, на якому виробляються ванни, на даний момент є досконалим у своєму сегменті. Воно дозволяє робити продукцію найвищої якості, при цьому не втрачати швидкості виробництва і зовнішнього вигляду.

Варто тільки поглянути на фото товарів Зодіак, і стане зрозуміло, що це ванни створені для будь-якої кімнати і для будь-яких навантажень.

Моделі Зодіак

Що стосується різновидів, то, крім стандартних резервуарів, можна знайти і більш комфортні моделі. Ванни існують з підлокітниками, зручними невеликими поличками. Також є і моделі з поручнями, для ще більшого комфорту у прийнятті водних процедур.

vanna-zodiak_5

На фото вже можна помітити колір товару. Зодіак - це ідеальна білизна. Причому варто повторитися, що такий колір залишиться надовго, незалежно від частоти використання і навантажень на купіль.

vanna-zodiak_4

Підіб'ємо підсумок

Чи варто говорити про речі, якщо її виробляє компанія, що зарекомендувала себе як одна з найкращих. Але, тим не менш, якщо назва Зодіак нема про що не говорить, можна переглянути незалежні відгуки в Мережі, які підкажуть, чи варто купувати цей товар, а також допоможуть з визначенням у виборі. Але незмінно можна стверджувати одне: іспанські чавунні ванни - це верх майстерності поряд з поєднанням чудового якості та довговічності.