Ванни з литого мармуру - колір і стиль

Компанія Колір і Стиль є вітчизняними виробником сантехніки з литого мармуру, зокрема ванн. Такі вироби можуть комплектуватися різними функціональними можливостями: кульгаво-, озоно-, аеро- і гідротерапія. Щоб комфортніше перебувати у ванній, передбачені рейлінги, підголовники і інші аксесуари. Все зроблено для того, щоб клієнти могли отримувати максимум насолоди від гігієнічних процедур.

Використовуваний матеріал поглинає шум, зберігає тепло, має підвищену міцність і стійкістю до стирання.

Матеріал

Литтєвий мармур - матеріал, який починає все більше користуватися попитом. Його характеристики особливо відомі фахівцям. Це композитний матеріал, створюваний часто на базі мармурової крихти або спеціального кварцового піску. При цьому матеріал покривається гелькоутом - спеціальним захисним і декоративним шаром. Завдяки такій технології обладнання з такого матеріалу буде служити довше, ніж аналоги.

vanny-iz-mramora-01 vanny-iz-mramora-02 vanny-iz-mramora-03 vanny-iz-mramora-04

При цьому литтєвий мармур може похвалитися не тільки якістю, а й гігієнічністю. За поверхнею легко і зручно доглядати. Потрібен тільки мильний розчин і звичайна губка.

Кімнати

Крім окремих сантехнічних засобів, компанія Колір і Стиль пропонує готові інтер'єрні рішення для ванних приміщень. Такі планування можуть включати нестандартні поєднання сантехніки.

Розпис

Також компанія виконує художній розпис, виконану вручну. Тому ексклюзивність гарантована. Якщо ви захочете, на вашій ванні можуть з'явитися прекрасні «свіжі» квіти. Ви можете підібрати квіти на свій смак.

Ванни

Для найкращого розслаблення і ефективності гідромасажних процедур більшість моделей володіють анатомічними формами. А для безпеки передбачено противоскользящее дно.

vanny-iz-mramora-05 vanny-iz-mramora-06 vanny-iz-mramora-07 vanny-iz-mramora-08

Будь-яка модель може бути виготовлена ​​в певному кольорі, тому вона чудово впишеться в будь-який дизайн інтер'єру. І це підтверджують відгуки дизайнерів, майстрів і власників таких приміщень.

Переваги виробів з литого мармуру

Такі конструкції практично не мають недоліків, за винятком високої вартості. Тому гідності варто розглянути докладніше.

  • Витончена ванна, яка підходить в будь-який інтер'єр, надаючи йому стильний і дорогий вид.
  • Завдяки особливостям матеріалу (нейтральний до перепадів температур, міцний матеріал) стінки не перегріваються і не переохолоджуватися, незалежно від температури води: вона може бути дуже гарячою чи холодною, а тепла буде остигати повільно. Це дуже комфортно. Ванну можна приймати довго без необхідності додавати воду більш високої температури.
  • Такі вироби прекрасно поглинають шум. Завдяки відсутності мікротріщин і пор гігієнічність гарантована. Адже до того ж мармур стійко протистоїть проникненню бактерій.
  • Оскільки матеріал добре нейтралізує вібрації помп, ванна чудово поєднується з використання гідромасажних систем.
  • Є така думка, що мармурові вироби додають відчуття невагомості і пригнічують негативну енергію, тому їх використання позитивно позначається на здоров'ї людини.
  • Не можна не відзначити високу міцність виробів з литого мармуру. Якщо ж вдалося якимось чином пошкодити поверхню, вона досить легко піддається відновленню. Такі вироби здатні витримати великі навантаження, навіть якщо стінки мають невелику товщину.
  • Також вироби володіють прекрасною звукоізоляцією.

Вибір

Якщо необхідно вибрати саме виріб з литого мармуру, слід звернутися до фахівців, які індивідуально підберуть варіанти, враховуючи особливості вашого дизайну інтер'єру ванної кімнати. Це дозволить отримати не тільки красиво виглядає виріб, але і функціональне, і практичне, яке може служити багато років. А попередньо можна також ознайомитися з відгуками в Мережі.

Висновок

Ванни з литого мармуру - прекрасний вибір, який допоможе підкреслити ваш статус, дозволить ексклюзивно обладнати ванну і отримувати позитивні емоції від використання такого виробу. Тому потрібно бути готовим до витрат, які в результаті стануть прекрасною інвестицією.