Скипидарна ванна Залманова для тих, що худнуть

Хто не хоче бути здоровим? Наше здоров'я - це єдина річ на землі, яку не купиш ні за які гроші. Його можна позбутися за дві секунди, а ось для підтримки і множення потрібні зусилля, час і велике желаніе.Большім плюсом є сучасні можливості, як медицини, так і науки. Відкрито безліч корисних властивостей рослинних речовин, нові хороші поєднання рослин для поліпшення самопочуття або впливу на певний елемент організму.

У гонитві за здоров'ям, молодістю і красою іноді, правда, обходячи стороною найпростіші речі, які дарує природа, звертаючись до синтетичних замінників, а даремно.

Чудовою альтернативою медикаментозної профілактики різних захворювань є використання скипидару.

Що це?

А пам'ятаєте в дитинстві, коли ми починали кашляти, турботлива мама натирала нас маззю, яка мала різкий, але досить-таки стерпний запах? Це була скипидарна мазь, яка зігрівала, покращувала кровообіг і вбивала вірус, діючи як аромотерапія.

Час іде, з віком кашель лікується іншими шляхами, а ось забутий скипидар може знову стати хорошим помічником в оздоровленні. Отже, трохи про цей продукт.

Треба сказати, що скипидар ще називають живицею, зараз навіть аптечні мазі перейшли на таке милозвучне назву. Насправді ця речовина добувається з соснової смоли, ось звідки його приємний природний запах. Вже більше кількох сотень років живицю використовують не тільки знахарі, але і традиційна медицина, яка не сумнівається в її цілющі властивості.

Ванни зі скипидаром - дивно, але корисно

Дійсно дана речовина зараз широко застосовується в гідропроцедури. Багато в чому це завдяки А. С. Залманову, який на початку 20-го століття шляхом багаторічної роботи, дослідів зі скипидаром створив спосіб перетворювати скипидар таким чином, що він став розчинятися у воді. Дане відкриття зробило справжню революцію в водолікуванні. Він створив два види емульсії: жовту і білу. Кожна з них діяла на організм особливим чином, але результат оздоровлення був очевидний. Саме тому лікувальні ванни отримали ім'я цього великого вченого.

skipidarnie-vanni_2

Найдивнішим у всьому процесі водних процедур був саме результат. Дослідження показували на ті часи небувалу статистику. Скипидарні ванни допомагали виліковувати захворювання, які вважалися безнадійними на той час.

Саме ванни прославили Залманова, зробили на якийсь час його центром уваги багатьох світових вчених. До нього почали приїжджати цілі делегації з Європи. Причому навіть самі професори могли стояти в черзі для прийняття ванн Залманова.

Але вчений не зупинився на досягнутому, і після спільно з Август Крог продовжив вивчення скипидарні ванн. Їх спільний висновок також просунув медичну науку на кілька кроків вперед. Виявилося, що ці ванни діють на організм через відкриття капілярів. Вони сприяють не просто поліпшенню кровообігу, а притоку крові до раніше висушення, безнадійним ділянок шкіри. Це неймовірне відкриття, яке дозволило довести, що існує все-таки можливість відновлення клітин. Завдяки цим дослідження Крог отримав Нобелівську премію.

Суть ванн

Повертаючись до виведеним емульсіям Залманова, можна припустити, що ванн існує три види. Це білі, з використанням білої емульсії, жовті і змішані. Також треба відзначити, що в кожному з наведених прикладів скипидар лише становить більшу частину, але не є єдиним. Саме завдяки цьому кожна з ванн діє особливим чином на певні ділянки організму.

Білі ванни Залманова

В основі білої емульсії лежать додаткові компоненти, такі як: камфорний спирт, дитяче мило, екстракти кори верби, вода, саліцилова кислота. Причому в наступному співвідношенні: вода становить 50% розчину, скипидар 45% і лише 5% припадає на інші інгредієнти.

skipidarnie-vanni_3

Білі ванни рекомендуються для людей схильних до гіпотонії. Тут їх вплив просто, завдяки скороченню капілярів вони розширюються, тим самим підвищуючи артеріальний тиск. Як підсумок, нормальне функціонування організму і хороше самопочуття.

Жовті ванни

Цей розчин, який можна застосовувати для водних процедур, включає в себе наступні компоненти в пропорціях:

  • Скипидар - 50%;
  • Кетамін - 20%;
  • Їдкий натр + вода -13,4%;
  • Олеїнова кислота - 15%.

Ці ванни рекомендуються, навпаки, для гіпертоніків. Розширення капілярів артеріальної і венозної системи призводить до нормалізації тиску. Крім цього, нормалізується температура тіла, поліпшується дихання і загальний стан серцево-судинної системи.

Змішані ванни

Такі скипидарні ванни Залманова надають не тільки подвійний ефект. Вони сприяють надходженню гістаміну і амінокислот в кров. А це означає, роблять організм більш стійким до зовнішніх чинників і алергенів.

В результаті у людини виробляється природна здатність до регенерації, клітини відновлюються, а метаболічні процеси прискорюються і приходять в норму. У результаті - чудове самопочуття, омолодження і позбавлення від ряду захворювань.

Протипоказання

Звичайно, у ванн Залманова, як і у будь-якої процедури, пов'язаної з лікуванням та оздоровленням, є ряд протипоказань. До них відносять: індивідуальну чутливість до компонентів, останні триместри вагітності, різні інфекції, хвороби сечостатевої системи, злоякісні пухлини, цироз печінки, нефроз, останні стадії гіпертонії, наявність серцево-судинних захворювань.

Перш ніж записуватися на процедуру прийняття ванн Залманова, обов'язково слід проконсультуватися з фахівцем. Тільки лікар може призначити подібні процедури, виходячи з загального стану і діагнозу.