Як вибрати ванну для маленької ванної кімнати

Не дивлячись на те, що багато жителів міст встановлюють будинку душові кабінки, прихильників ванн досі залишається чимало. Адже так приємно перед сном зануритися в теплу воду, розслабитися, несучись у мріях в екзотичні країни. Тим більше, що в наш час дане сантехнічне приміщення випускається в різному стилі, воно може бути оснащене різними функціями, однією з найпопулярніших є джакузі.

Зрозуміло, що затіявши ремонт, ви розраховуєте на те, що наступне оновлення інтер'єру потрібно буде проводити тільки років через п'ятнадцять. Тому, до підбору ванни потрібно підходити особливо уважно. Тим більше, якщо ваше сантехнічне приміщення характеризується невеликими розмірами.

Ділимося секретами

Головне завдання ремонтних робіт у ванній кімнаті подібного роду - економія простору. У цьому зв'язку радимо зупинити свій вибір на кутових ваннах. Тому для початку виконайте точні виміри в санвузлі, для того щоб ванна могла в ньому ідеально вписатися. Крім того, не встановлюйте виробів, які обладнані громіздкими ніжками - в маленькій ванні таке рішення буде недоречно.

маленька ванна обмежений простір - не проблема

Що стосується кольору, то ідеальним рішенням в даному випадку буде установка білої ванни. Ви можете зробити свій вибір на користь блакитний або бежевою. Допускається легка інкрустація по периметру. Категорично не рекомендується використання червоних, синіх і, тим більше, чорних ванн. Безумовно, така сантехніка виглядає дуже красиво, але тільки в приміщеннях з великою площею.

Якщо до цього у вас стояла чавунна сантехніка, то тепер у вас такої можливості не буде, оскільки чавунні ванни бувають тільки прямокутні.

Але в магазинах ви можете купити одну з акрилових ванн. Їх перевага в невеликій вазі, приємному зовнішньому вигляді і великої теплоємності.

Різновиди сидячих ванн

Можливо, деяким сподобається таке рішення. Кутові сидячі ванни мають асиметричну конфігурацію. Перевага таких виробів в тому, що більшість моделей оснащуються спеціальною дверцятами, що значно спрощує процес купання тим людям, які страждають захворюваннями опорно-рухового апарату.

ванна малих габаритів - і в ній зручно функціональне рішення розташування

Вибираючи сидячу ванну, враховуйте хімічний склад води, якою вона буде наповнюватися. Вітчизняні моделі створені з урахуванням специфіки майбутньої експлуатації. Якщо ж ви зупинилися на моделях іноземного виробництва, вам знадобляться спеціальні фільтри, які будуть очищати воду, не допускаючи руйнування поверхні виробу.

І не забудьте про миючих засобах, якими потрібно періодично обробляти вашу ванну. Тоді вона прослужить вам не один десяток років, зберігаючи свій привабливий вигляд і відрізняючись своїми експлуатаційними можливостями.