Ванни Тритон в кожен дім

Російська компанія Тритон розпочала свою діяльність у 2000 році. Все починалося з створення акрилових (матеріал австрійського походження) ванн на американському устаткуванні за європейськими технологіями. Причому їх форми були різноманітними: від традиційних прямокутних до асиметричних. При цьому вироби Тритон увазі установку гідромасажною системи. Зараз компанія також виробляє гідромасажні бокси і меблі для ванних кімнат. Завдяки високій якості гарантія на продукцію становить 10 років, а обслуговування здійснюється в усіх країнах СНД.

Таке стало можливе завдяки ентузіазму групи інженерів, які стояли біля витоків компанії. Весь прибуток підприємства інвестується в розширення технологічних можливостей, що дозволило випередити багатьох конкурентів.

Переваги

Використовуваний матеріал - високоякісний 4 мм акриловий лист австрійської фірми Senosan. Цей матеріал стійкий до ультрафіолету, володіє антибактеріальними властивостями, чудово протидіє хімічного впливу. З внутрішньої сторони ванна армована склопластиком з рубленого волокна. Вдобавок використані поліефірні смоли і напилення.

Моделі мають оцинкований сталевий каркас, який чудово протистоїть корозії. При цьому володіє відмінними характеристиками жорсткості, борт здатний витримати до 120 кг.

Дно виробів антиковзне, тому знаходиться і у виробі безпечно і зручно.

Модельний ряд обширний. Підприємство пропонує передові розробки, як з точки зору дизайну, так і з точки зору функціональності. Внутрішня площа достатня для прийняття ванни навіть дуже високих людей.

vanna-triton-01 vanna-triton-02 vanna-triton-03 vanna-triton-04

Ціна на вироби включає сифон-напівавтомат, лицьова панель і каркас.

Серія «Стандарт» пропонує вироби довжиною від 120 до 170 см з ніжками. Додатково можна купити панель та аксесуари. Такі конструкції доступні всім.

Завдяки впровадженню спеціального закладного елемента в днище звук і вібрація мінімізовані.

Основні моделі

Моделі Тритон добре представлені в Мережі, є безліч фото та опис, тому наведемо основні та затребувані зразки.

Стандарт

Стандарт - найпопулярніша модель Тритон. Це один з небагатьох типів акрилових ванн, в якому не можна встановити гідромасажну систему, оскільки каркас не здатний витримати виникають навантажень. Однак це не означає, що у моделі низька міцність. Її довговічність знаходиться на високому рівні. При ширині в 70 см вироби бувають довжиною від 120 до 170 см з кроком в 10 см, що стосується ширини 75 см, тобто всього два варіанти по довжині: 150 і 170 см.

Катрін

Катрін - ще одна модель акрилових ванн Тритон. Ця модель має гідромасажну систему, і як показують відгуки, досить хорошу. При цьому додатково модель може комплектуватися системою спинного масажу. Виріб підходить для невеликих приміщень. Також доповненням може бути підголовник, хромотерапія, поручні і так далі.

Скарлет

Оскільки традиційна ванна прямокутної форми має 170 см, вона не завжди здатна поміститися в розміри приміщення, тому виробник зробив модель завдовжки 167 асиметричної форми. У такому виробі відмінно поміститися навіть високий чоловік. Гідромасажна ванна Скарлет може бути в лівому і в правому варіанті виконання.

Бриз

Ще одна асиметрична модель Тритон. Її розміри менше, ніж у серії Скарлет. Такі моделі бувають двох довжин: 160 і 150 см. Вироби обладнано ефективної гідромасажною системою.

Конструкція

vanna-triton-05 vanna-triton-06 vanna-triton-07 vanna-triton-08

Всі акрилові моделі Тритон мають каркас оцинкованого металу шириною 40 мм і товщиною 2,5 мм. Максимально можлива товщина акрилу - 5 мм. Ванна може комплектуватись навіть без екрану під неї, якщо це потрібно замовнику. У звичайній же комплектації моделі мають фронтальні панелі, які, як підтверджують відгуки, досить гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр.

Висновок

Вироби Тритон - високотехнологічні, практичні і гармонійні ванни для різних запитів. Вони підійдуть і для невеликих кімнат, і для просторих. Форми і розміри різноманітні. А підібрати потрібну модель допоможуть фото та відгуки.