Ванни Акватек: особливості та переваги

Акватек - російська компанія-виробник акрилових ванн з гідромасажною системою і душових кабін. При цьому вражає різноманітність форм і розмірів, компанія орієнтована на світові тренди. В результаті для виготовлення виробів застосовуються виключно матеріали відомих марок Європи, а сам процес також відбувається на обладнанні іноземного виробництва.

vanni-akvatеk_4

Акватек - виробник акрилових виробів

Завдяки привабливому зовнішньому вигляду моделі Акватек заслуговують особливої ​​уваги. Адже вироби здатні задовольнити навіть найвищі вимоги. При цьому ванни відрізняються підвищеною надійністю і тривалим терміном служби.

vanni-akvatеk_1

Переваги

  • Високі теплоізоляційні властивості, завдяки яким за півгодини вода в ємності остигає всього на один градус. Тому можна довгостроково насолоджуватися приємними водними процедурами, які не відчуваючи зниження температури води. У порівнянні з чавунними моделями цей процес (зниження температури) уповільнений в кілька разів.
  • Безшумність набору води. Це істотна перевага, особливо в порівнянні зі сталевими виробами.
  • Завдяки спеціальному покриттю бактерії на поверхні не розмножуються, що сприяє довговічності ванн Акватек. Ніяка іржа або жовтизна не страшна.
vanni-akvatеk_3

Для отримання кращих експлуатаційних характеристик доглядати за ванною Акватек дуже просто. Слід періодично використовувати неагресивне миючий засіб з м'якою губкою.

vanni-akvatеk_2

Особливості ванн Акватек

  • Листи, які застосовуються для виготовлення таких ванн, мають товщину 5 мм, володіють підвищеною твердістю. А для збільшення міцності використовується також скловолокно з поліефірної смолою.
  • Важливий факт - поверхня приємна на дотик і тепла.
  • Величезний асортимент. Акватек пропонує різні забарвлення і конфігурації. Це може бути традиційна прямокутна модель або ж кутова. Є в цьому переліку та вироби асиметричною і круглої форми. Словом, кожен знайде для себе відповідну.
  • Комплектуються вироби каркасом з алюмінію. Також можуть бути запропоновані декоративні панелі.
  • Вага може становити від 15 до 25 кг.
  • Привабливий діапазон вартості моделей, включаючи гідромасажні.

Серії ванн Акватек

Європа. Має височина в головах, тому можна комфортно розміститися і розслабитися в такій ванні.

vanni-akvatеk_5

Альфа

Має продуманий стиль, виглядає елегантно, але в той же час просто. А завдяки двом варіантам розмірів може розміщуватися в різних за площею приміщеннях.

vanni-akvatеk_6

Лібра

Є 2 дизайну і 4 розміру. Прекрасно впишеться в стиль хай-тек завдяки чіткості ліній.

Фенікс

Безліч варіантів розмірів, полички в середині обох бортів.

Вірго

Завдяки розміру 150х100 розмістити таку ванну Акватек можна в невеликій кімнаті. Може поставлятися в правому і лівому виконанні. Володіє великим обсягом - 250 літрів.

Альтаїр

Має два розміри. Це глибока і об'ємна ванна, яка зовні виглядає вельми компактно.

vanni-akvatеk_7

Краща оцінка - позитивні відгуки

Є ще багато серій чудових ванн Акватек, проте в цілому можна відзначити, що всі вони володіють необхідним сертифікатами, проходять відповідні випробування. Завдяки всьому цьому отримують безліч позитивних відгуків. Тому купити Акватек - віддати перевагу якості.