Все про акрилові ванни Cersanit

Серед великої кількості виробників важко загубитися. Всі вони рясніють різноманітними товарами, ідеями. Тому для зручності вибору акрилових ванн варто зосередитися, подивитися на одного з провідних виробників Cersanit. Чим він примітний, які можливі переваги можна знайти в даному бренд для свого будинку.

akrilovye-vanny-cersanit_8

Виробництво

Cersanit - це виробник, в фото каталогах якого більше 20-ти прикладів всіляких акрилових ванн. Основні потужності знаходяться в Польщі, але торгівля продукцією відбувається по всіх країнах СНД. Причому Керзаніт можна зустріти як в найбільших будівельних гіпермаркетах, так і на дрібних роздрібних точках продажів. Ціни не надто відрізняються. А все тому, що політика компанії розрахована на середній клас споживача. Ні, це зовсім не означає, що у марки немає продукції преміум-класу. Просто більша частина із запропонованого - це доступні ідеї, які не поступаються якістю в більш дорогих брендах. Причому Cersanit універсальний, там можна знайти наступну продукцію:

  • будь-які види сантехнічного обладнання;
  • меблі для ванних кімнат;
  • комплектуючі матеріали;
  • облицювальна плитка і керамограніт.

Серед усього різноманіття колекцій кожен зможе знайти відповідний варіант за ціною і якістю.

Якщо охарактеризувати виробника більш просто, то він пропонує всі необхідні матеріали для комплектації санвузлів.

akrilovye-vanny-cersanit_5

Ванни

Тепер конкретно про ваннах. Не будемо чіпати резервуари із сталі, чавуну або більше дорогих матеріалів, а візьмемо найбільш практичний і затребуваний - акрил.

Акрилові ванни - це спеціальні конструкції, які обов'язково йдуть зі стійким каркасом. Акрил - полімерний матеріал, він має, безумовно, високу міцність, але при неправильній експлуатації може швидко зіпсуватися. Тому кожен вибирає акрилову ванну повинен знати, що для неї необхідно спеціальне стійку основу. Саме тому популярні також вкладиші. Це акрилові литі форми, які в прямому сенсі вкладаються в стару сталеву ванну. Вона в даному випадку і служать тим самим підставою.

akrilovye-vanny-cersanit_4

Але у акрилу є ряд цілком важливих переваг, з яких можна виділити:

  • Хорошу термостійкість. Акрилова ванна остигає набагато повільніше сталевий. А значить, довше зберігає приємну температуру води.
  • М'якість матеріалу. Його приємно чіпати, поверхня досить ніжна.
  • Стійкість до зношування. Дійсно, якщо у сталевої ванни через якийсь час частина шару емалі стирається, у акрилової ці процеси уповільнені. Це дає можливість довше насолоджуватися хорошим білосніжним резервуаром без потертостей.
  • Стійкість до різких механічних пошкоджень. Наприклад, падає металева баночка в ванну, що буде зі сталевим емальованим резервуаром? Швидше за все, якась частина емалі відколеться, у підсумку на тому місці дуже скоро буде іржа. У випадку з акрилом, це навряд чи можливо. Якщо предмет занадто важкий, може виникнути невелика вм'ятина, хоча при правильному каркасі і закріпленні резервуара це малоймовірно.

Це тільки мала частина переваг, які підвищують якість практичного використання ванни.

Види

Але акрилові ванни - це також різноманітна продукція. Cersanit не обмежився одним типом або розміром, тому з конвеєра зійшли резервуари, які підійдуть в будь-яку ванну. Отже, давайте подивимося на фото і на основних представників сімейства акрилових ванн Cersanit.

akrilovye-vanny-cersanit_1

Прямокутні

В фото каталозі споживачеві пропонуються прямокутні ванни з різними нюансами. Це можуть бути приклади з чіткою геометрією, як, наприклад, колекція Карат, а можуть і більш об'ємні, округлені, як у Сантана. Також мають місце резервуари з дугоподібним підставою або повноцінним анатомічним дном. Знаходження в такій ванні буде справжнім задоволенням.

akrilovye-vanny-cersanit_6

Що стосується розмірів, Cersanit знайде будь-які габарити для свого споживача. Є ванни стандартні, наприклад, 170 або 150 см в довжину, а є й інші, наприклад, 140, 160 і т.д. Іншими словами, виробник вкотре доводить свій напрямок - для невеликих ванних кімнат.

akrilovye-vanny-cersanit_2

Симетричні

Це кутові резервуари, в довжину 140 і 150 см. Вони чудово підійдуть в невеликі кімнати, не займуть багато місця, при цьому не буде втрачено корисний простір кімнати. Акрилові симетричні ванни представлені в фото каталогах вже зі спеціальним екраном, який гармонує, оскільки виконаний з такого ж матеріалу, що і резервуар. Це сантехніка, яка має одно довгі сторони від кута.

akrilovye-vanny-cersanit_3

Асиметричні

Це також кутові ванни з дугоподібною фасадною частиною. Тільки різниця полягає в тому, що одна сторона коротша за іншу. І це прекрасне рішення, якщо саме приміщення не квадратної форми. Дуже часто навіть сучасні ванни мають не однакові в довжину стіни. І іноді саме асиметрична ванна може стати відмінним рішенням для економії простору.

akrilovye-vanny-cersanit_7

Треба сказати, що, незважаючи на свою зовнішню форму, асиметрична ванна абсолютно простора всередині. Тобто корисне простір не забрано за рахунок зовнішніх показників габаритів. Тому не варто турбуватися щодо комфорту водних процедур.

Отже, на закінчення підведемо підсумки. Cersanit - це польський виробник різної категорії сантехніки, а також меблів, плитки та комплектуючих. Завдяки популярності бренду і високих обсягів продажів ванни є різних цінових категорій. Взагалі, політика досить лояльна, що, природно, підігріває популярність. Акрилові ванни, які пропонуються на фото в каталогах Cersanit, нараховують більше 20-ти видів. Є й зовсім невеликі, і навіть дуже габаритні приклади. А це означає, що для вирішення проблеми з резервуаром у ванну кімнату достатньо звернутися всього до одного виробника.