Романтична ванна для двох Інь Янь

Одна чи дві? Як прийняти ванну для двох, при цьому перебуваючи в окремому просторі? Нерозв'язна завдання? Зовсім немає. Звернемося за допомогою до східної філософії. Більш досконалою гармонії, ніж Інь-Янь, поки не придумали. Це поєднання підтримує баланс не тільки між квітами, а й між формами.

Що таке ванна в стилі Yin-Yang

Насамперед, це зручність прийняття водних процедур, які здатні подарувати розслаблення і гарний настрій. Друге - це повноцінний комфорт для двох. Варто тільки поглянути на фото такого резервуара, а точніше двох, стає зрозуміло, що виробник подбав про баланс форм і ідеалі ліній.

інь янь - ванна для двох підсвічування

Тепер трохи характеристик Інь-Янь. Зовнішній вигляд це ванній вражаючий. Дивлячись на її фото, дивуєшся незвичайності і в теж час красі даної сантехніки. Отже, овал, укладений в прямокутну «оправу», є основою. У ньому містяться дві чаші у вигляді краплі, які розділені зігнутим пропорційно бортиком. Інь-Янь для двох - це плавність ліній і зручність розташування. Тому даний вид ванни цілком можна вважати універсальним.

Форма

Сама конструкція зроблена таким чином, що дві людини можуть приймати ванну незалежно один від одного, тому як кожна «капля-чаша» має своє управління, яке не залежить від іншої.

для спілкування та релаксації ванна інь янь в інтер'єрі

Безумовно, Інь-Янь - задоволення не з дешевих. Орієнтовна вартість в районі 5-6 тисяч доларів США. Однак все виправдовує матеріал найвищої якості і чудовий функціонал. Завдяки вбудованим светодиодам кожна з ємностей здатна міняти колір освітлення, причому робити це незалежно один від одного. Притому що висвітлення абсолютно безпечно для прийняття ванни.

Тим більше, і матеріал, і технічне наповнення Інь-Янь є абсолютно безпечними і екологічно чистими. Її по праву можна назвати найкращим романтичним рішенням для двох!

Але і підсвічування для Yin-Yang ще не межа. У бортики конструкції поміщені водонепроникні колонки. Завдяки ним здійснюється не просто гідромасаж, а справжня музична і тактильна терапія.

Що говорить виробник Yin-Yang

Німецькі виробники компанії Trautwein стверджують, що Інь-Янь - це не тільки романтика для двох, це абсолютне дотримання індивідуальної гігієни прийняття водних процедур. Але крім цього, дизайн настільки ергономічний, що зручність і продуманість відчувається у всьому. Навіть якщо буде бажання влаштувати романтичний вечір з водними процедурами, це чудо сантехніки запропонує зручну підставку для келихів, яка розташовується рівно посередині, і має характерний дизайн.

Також можливі індивідуальні добавки ароматичних масел, трав, солей, при цьому не доставляючи дискомфорту партнеру.

Нехарактерний дизайн - відмінний відпочинок

Тепер трохи про форму кожної чаші окремо.

vanny-in-yan-06 для романтичного вечора

Незважаючи на те, що кожна з них виконана у формі краплі з вигнутими лініями, посадка в кожен резервуар дуже зручна. Кожен має спеціальний виступ, який дозволяє комфортно розташуватися. Також окремо в кожному резервуарі є пристрій, який здійснює гідромасаж. Тому кожен може встановлювати свій індивідуальний режим, який йому підходить. Крім усього іншого в кожну чашу вода подається окремо, що теж дозволяє робити індивідуальну комфортну температуру.

Матеріал всієї конструкції високоміцний і зносостійкий, а головне, він довго зберігає тепло і деяку «м'якість», що тільки підсилює позитивний ефект від водних процедур.

До того ж матеріал має нескладне управління і простий в експлуатації, не вимагає використання спеціальних миючих засобів. Головне, щоб побутова хімія для очищення поверхні не містила абразиву і кислот, що руйнують поверхневе покриття.