Як вибрати і зібрати душову кабіну з глибоким піддоном

Досить широкий вибір душових кабін диктує свої умови до оформлення ванної кімнати. Сьогодні - це ціла серія буквально космічних пристроїв, які здатні виконати найрізноманітніші процедури: починаючи від гідромасажу стоп, закінчуючи паровим впливом на все тіло. Всі ці кабіни в ціновій категорії градируются залежно від кількості додаткових функцій. Але, маючи для покупки кабіни порядку 30 тисяч рублів, можна встановити в будинку справжній багатофункціональний гідропристроїв.

dushevаyа-s-glubokim-poddonom_8

Однак у більшості споживачів перед самою покупкою з'являється питання: чи вибрати душ, в якому глибока душова кабіна, або віддати перевагу, так би мовити, лайт варіанту? Як бути в цьому випадку? Найкраще визначити параметри своєї ванної кімнати або місця, де буде організований душ, а потім оцінити те, для чого знадобиться той чи інший вид. Купити душову кабіну з глибоким піддоном нескладно, а от вибрати таку, що задовольнить всі вимоги, складніше.

dushevаyа-s-glubokim-poddonom_9

Ми ж за допомогою фото та відео матеріалів, а також оцінки самих користувачів спробуємо розібратися, що такого є в глибоких піддонах, в яких ситуаціях вони просто незамінні, а де не зовсім доречні.

dushevаyа-s-glubokim-poddonom_10

Призначення

Отже, ми знаємо, що душові кабіни не обов'язково встановлюються у ванну кімнату, вони також не обов'язково повинні бути самостійним пристроєм для водних процедур. Звідси пробуємо зробити корисні висновки.

Призначення низьких піддонів - скоріше для швидких процедур. Коли потрібно протягом обмеженого часу прийняти душ і вийти. Саме тому в будь-якому фітнес-центрі, басейні, сауні і т.д. неможливо побачити кабіни і куточки з високими піддонами.

dushevаyа-s-glubokim-poddonom_11

Але якщо мова йде про домашній комфорт, про розслаблення, водних процедурах і гідромасажі, тоді глибокий піддон - ідеальне рішення.

dushevаyа-s-glubokim-poddonom_12

Хоча чи все так просто. Ну, купив душову з глибоким піддоном, начебто виглядає добре, а «розвернутися» ніде. Такі речі часто можна почути в різних відгуках. І тут є важливе «але». Якщо подивитися на фото продукції, не звертаючи уваги на технічні характеристики, дійсно можна вибрати «кота в мішку», витратити безліч сил і часу, в результаті бути розчарованим. А можна вчинити інакше: переглянути фото та відео різного ракурсу кабіни, почитати її характеристики. Можна навіть взяти вимірювальну рулетку і візуально подивитися габарити передбачуваної покупки. У цьому випадку навіть з глибоким піддоном не буде проблем. Тим більше, якщо вибрати простору душову.

dushevаyа-s-glubokim-poddonom_7

До речі, вони є різних форм. Глибокий піддон може бути як ¼ кола, так і овальний, прямокутний або круглий. Все залежить від його габаритів. Якщо круглий, то в довжину і ширину він повинен бути не менше 90 см або 1 метра. Тільки тоді буде комфортно приймати навіть сидячу ванну. Але якщо глибокий піддон буде в розмірі 60, 70 і навіть 80 см, готуйтеся до того, що приймати водні процедури буде в прямому сенсі тісно. А якщо ще така кабіна наповнена додатковими опціями, радості буде ще менше.

dushevаyа-s-glubokim-poddonom_6

Тому уважно треба придивлятися до габаритів. Глибина у більшості піддонів однакова. Є, безумовно, дуже глибокі, реально походящие на невелику ванну в класичному виконанні. Але їх вартість досить висока, з урахуванням, природно, матеріалу стінок і дверей.

dushevаyа-s-glubokim-poddonom_5

Матеріали

Тепер саме до складу. Нам здається, що глибокий піддон може бути тільки з акрилу. Адже це найбільш оптимальний і поширений варіант в сучасних душових. Але все пішло далі - і піддон може бути з штучного мармуру. Це в більшості випадків, не зовсім піддон, а скоріше глибока ванна, для отримання максимального задоволення від водних процедур.

dushevаyа-s-glubokim-poddonom_4

Тепер перейдемо до матеріалу самих стінок і дверей. Як відомо, є два типи душових:

  • кутові не мають стінок;
  • кабіна, яка має навіть дах.

Габарити піддону також залежать від цього. Посудіть самі. Куточок не має стін і при правильній установці візуально простору буде більше. Душова кабіна може виглядати як ванна з жорсткими шторками. Тому такі піддони цілком можуть бути 80-90 см. Але якщо це повноцінна кабіна, в якій є ще й дах, важливо підключення освітлення, установка гідромасажного обладнання та інше, тоді оптимальний розмір піддону - 1,2 м. Причому найчастіше у таких пристроїв піддон йде зі спеціальним сидінням, яке дозволяє відчувати себе максимально комфортно при будь-яких водних процедурах.

dushevаyа-s-glubokim-poddonom_3

Матеріал може бути полімерний і скляний. Природно, якщо замовити душову за індивідуальним креативному проекту, двері і шторки можуть бути навіть металевими. Але ми говоримо про більш-менш зрозумілих стандартах, які можна знайти в будь-якому будівельному гіпермаркеті або в спеціалізованому магазині сантехніки. Полімер з глибоким піддоном виглядає не надто гармонійно. Полімерний матеріал шторок - це бюджетний варіант, а значить, і піддон бюджетний.

dushevаyа-s-glubokim-poddonom_2

Безумовно, на вигляд він досить приємний, естетичний. Але у будь-якого пластику є одна характерна особливість: з часом він тьмяніє. Якщо псевдостекло було прозорим, то по закінченню якогось терміну воно стане матовим. Це потрібно пам'ятати при виборі.

dushevаyа-s-glubokim-poddonom_1

Про монтаж

Що стосується установки, то куточки з кабінами також злегка різняться. Підключення до водопроводу і джерела електроенергії у всіх схоже, а от сам монтаж різниться. Найкраще перед установкою вибрати потрібне місце, виміряти габарити, зрозуміти, скільки необхідно під душову. Після важливо поглянути на фото установки, щоб мати хоч найменше уявлення про процес.

У разі коли недостатньо часу або сил, можна викликати майстра, який зробить роботу швидко і якісно, ​​зберігши нерви.