Відгуки про циркулярний душ в домашніх умовах

Вже давно відомо, наскільки добре на організм людини впливають водні процедури. З кожен етапом подібні заходи удосконалювалися, стало застосовуватися все більш сучасне обладнання. І тому від водних процедур сьогодні можна отримати максимальний ефект. Так, в спа-салонах великою популярністю став користуватися циркуляційний душ.

dush-cirkulaycionniy_4

Він дозволяє легко усунути целюліт, наприклад. У результаті багато стали використовувати спеціальні гідробокси в домашніх умовах.

dush-cirkulaycionniy_5

Методика проведення процедури

Захід називається швейцарським душем. Його суть в тому, що на організм впливає прісна вода, поліпшує самопочуття і відновлює здоров'я. Процедура здійснюється в боксі з подачею води з трубок, розташованих з усіх боків. Подача рідини відбувається під напором близько 1,5 атмосфер. В результаті на організм впливає гідромасаж.

Згідно з методикою, температура води повинна змінюватися. Тільки так можна досягти певного ефекту. Вода у вигляді невеликих цівок приємно впливає на шкіру всього тіла одночасно, на відміну, наприклад, від душу Шарко, де вплив точкове.

dush-cirkulaycionniy_6

Тривалість процедури становить від 5 до 20 хвилин. Спочатку струмки води мають температуру 35 градусів, а потім цей показник знижується до 25. При цьому змінюється і рівень напору. Це дає можливість тілу релаксувати, а потім до середини заходи піднімається тонус нервової системи. Процедури виконуються щодня. У складі одного курсу 15-20 таких заходів.

Користь і свідчення

Процедура впливає на шкіру і м'язи, кровоносну систему і внутрішні органи, а також на підшкірно-жирову клітковину. Це істотно підвищує тонус організму, що підтверджується відгуками тих, хто зазнав циркуляційний душ на собі.

dush-cirkulaycionniy_1

Однак, перш ніж приступати до процедур, слід врахувати свідчення. В першу чергу цей вид масажу впливає на організм, тонізує імунну систему, покращує обмін речовин і загальний стан, зникає дратівливість і організм набагато краще переносить стреси. Процедура змушує кров інтенсивніше перерозподілятися, що дозволяє ефективніше виводити шлаки і токсини з організму.

dush-cirkulaycionniy_2

Лікарі можуть призначити таку процедуру при лікуванні целюліту або ожиріння всіх ступенів. Підходить вона і для поліпшення тонусу шкіри. Однак при цьому циркуляційний душ повинен застосовуватися в комплексі.

Підходить це оздоровчий захід і для лікування захворювань серцево-судинної та опорно-рухової системи. Однак не у всіх випадках. Винятком є: нервові захворювання, гіпертонія, гіпотонія і дистонія.

Протипоказання

Незважаючи на всю корисність, швейцарський душ має протипоказання, які обов'язково слід врахувати. Є безліч хвороб, який є прямим протипоказанням. Тому можна їх розділити на групи:

 • епілепсія;
 • алкогольне сп'яніння;
 • вагітність або менструальний цикл;
 • туберкульоз;
 • захворювання, при яких протипоказані водні процедури;
 • інфекційні захворювання;
 • доброякісні пухлини в активній стадії;
 • онкологія;
 • лихоманка;
 • захворювання системи кровообігу;
 • захворювання ШКТ;
 • захворювання дихальної системи, а також сечостатевої;
 • астенічні стани;
 • алергічні захворювання.

При наявності будь-якого захворювання з наведеного списку груп хвороб застосовувати циркуляційний душ заборонено.

dush-cirkulaycionniy_3

В іншому випадку можна сміливо відчувати всі принади цієї гідромасажною процедури. І за наявності відповідної апаратури виконувати всі дії можна в домашніх умовах. А як це робити, можна дізнатися за інструкцією, що включає фото та відео матеріали. Організм наповниться енергією, оновиться і буде ефективніше справлятися з різними захворюваннями завдяки поліпшенню кровообігу і зміцненню імунітету.