Яскрава рожева ванна кімната для справжніх блондинок

Рожевий колір в сучасному розумінні є супутником блондинок. Його широко використовують в одязі, при цьому останнім часом все частіше використовується такий відтінок і в інтер'єрі. І нехай багато скептиків вважають, що таке застосування вважається неприпустимим, рожевий може виявитися досить доречним. Головне - правильно підібрати поєднання з іншими кольорами і відтінками.

rozovaya-vannaya-komnata_1

Тому розглянемо, яким може бути дизайн рожевої ванної кімнати, поглянемо на фото, які можна використовувати поєднання і доповнення.

rozovaya-vannaya-komnata_6

Про колір

Рожевий характеризується великою кількістю відтінків: від темних до світлих. Більш ніжні використовуються в благородних варіантах оформлення. Тому створювати дизайн з використанням цього кольору можна не тільки для приміщень, в яких мешкає блондинка.

rozovaya-vannaya-komnata_5

Найближчим кольором до рожевого є червоний. Адже він разом з білим створює рожеві відтінки. Але на відміну від червоного, рожевий є заспокійливим. Він є позитивним з точки зору психології. Рожева ванна кімната створює відчуття захищеності, сприяє зниженню агресивної поведінки, а також позбавлення від поганих думок. Правда, є один нюанс. Сприйняття в чому залежить від життєвої позиції. Так, для впевнених людей такий колір може виявитися дратівливим.

rozovaya-vannaya-komnata_4

Для ванних кімнат можна використовувати більш яскраві відтінки, які будуть заряджати вранці бадьорістю на весь день. При цьому не варто зловживати яскравістю. Основний фон краще зробити спокійніше, а розбавити його можна певними акцентами. Наприклад, використовуючи яскраву рожеву шторку або меблеві елементи.

rozovaya-vannaya-komnata_3

Переваги

Виділимо основні переваги, які дає рожева ванна кімната:

 • досить рідко рожевий зустрічається в оформленні інтер'єрів, тому його наявність ванній може виявитися не просто доречним, а і ненав'язливим;
 • світлі відтінки дарують легкість думок і відчуття внутрішньої свободи;
 • якщо використовувати таке колірне рішення в маленькому приміщенні, кімната буде здаватися візуально більше.
rozovaya-vannaya-komnata_2

Поєднувати рожевий можна з разимі колерами, однак не рекомендується використовувати:

 • синій;
 • оранжевий;
 • жовтий.
rozovaya-vannaya-komnata_11

Для разбавкі «іграшкового» такого кольору можна використовувати коричневий. Це додасть інтер'єру вишуканості.

rozovaya-vannaya-komnata_10

Якщо ж потрібно домогтися, щоб приміщення здавалося більше, тоді можна додати білий або світло-сірий.

Колірні переваги

З якими ж квітам і відтінками найкраще буде поєднуватися ванна в рожевих тонах? Прекрасна гармонія спостерігається в додаванні світло-персикових тонів. Також привабливим є світло-малиновий і бузковий.

rozovaya-vannaya-komnata_8

Якщо додати більше синього, можна привнести в оформлення прохолоду, додавши помаранчевий - тепло.

rozovaya-vannaya-komnata_7

Використовуючи світло-ніжні тони в дизайні ванної, можна отримати заспокійливу атмосферу, яка благотворно впливатиме після непростого дня, коли ввечері приймається душ або ванна.

rozovaya-vannaya-komnata_12

Плитка у ванну рожева відмінно поєднується з кремовим. Таке поєднання виглядає натурально і тонко.

rozovaya-vannaya-komnata_13

Якщо є бажання застосувати рожеву сантехніку, не варто зловживати цим кольором в обробці. Наприклад, на підлозі та стелі краще використовувати білий, а на стінах може бути плитка для ванної рожева.

rozovaya-vannaya-komnata_14

Аксесуари

В інтер'єрі ванної в рожевому кольорі можна використовувати такі доповнюють елементи:

 • білі жалюзі;
 • світлі підлогові вази;
 • пишні легкі штори, якщо в приміщенні є вікно.
rozovaya-vannaya-komnata_15

Також можна додати живі квіти. Звичайно, потрібно підбирати такі рослини, які добре підійдуть до умов цього приміщення:

 • підвищена вологість;
 • перепади температур.

Ще можна додати в інтер'єр дзеркало, на підлозі покласти симпатичний килимок з приємним і актуальним решті оформлення візерунком.

Меблі

Краще вибирати елементи світлих тонів. Наприклад, добре може виглядати серед рожевих стін біла або бежева меблі. Та ж корзина для білизни може використовуватися світлого відтінку. Можна використовувати, наприклад, плетене виріб білого кольору. Виглядає таке рішення стильно і привабливо.

При цьому варто пам'ятати, що має значення і поверхню меблів для рожевої ванній. Адже ефект може бути різним, якщо використовувати матові або глянцеві фасади шафок, наприклад. Щоб отримати більш «благородний ефект», варто використовувати матову меблі.

rozovaya-vannaya-komnata_9

Освітлення

Не будемо забувати, як це роблять багато, що важливу роль в досягненні гармонії в оформленні приміщення грає освітлення. І тут не має значення, велика у нас кімната або маленька, необхідно продумати ретельно, де і які будуть використовуватися джерела світла.

rozovaya-vannaya-komnata_16

Якщо застосувати звичайні лампи, отримаємо рожевий з жовтизною. Тому варто використовувати, наприклад, люмінесцентні джерела світла. Ми отримаємо приємний ефект без спотворення застосованих кольорів. Крім загального освітлення, повинно бути і концентроване в певних зонах. Наприклад, біля дзеркала і умивальника, над ванною і біля неї. Адже освітлення має сприяти більш якісному проведенню гігієнічних процедур, що в напівтемряві або із загальним освітленням не завжди доступно.

Підіб'ємо підсумки

Незважаючи на «блондинистість» рожевого, цей колір можна успішно використовувати в дизайні. Ми розглянули з фото основні рекомендації, як його можна застосувати, щоб отримати належний ефект. Досить поглянути на рожеву ванну на фото, щоб переконатися, наскільки привабливим може вийти результат.

Тому рожевий колір у ванній - це не просто нормально, це може бути чудово.