Вибираємо дизайн-проект ванної кімнати

Не так давно велика частина власників квартир вважали ванну кімнату звичайним підсобним приміщенням. При ремонті квартири найбільшим шиком вважалося облицювання її стін плиткою з кахлю, а частіше обходилися звичайної фарбуванням стін. При наявності місця там зберігалася пральна машина, приладдя для прибирання, що перетворювало приміщення в додаткову комору.

розробляємо дизайн проект

Зараз ситуація помітно змінилася і дизайну ванних кімнат стало приділятися уваги не менше, ніж іншим приміщенням в квартирі. Оформлення інтер'єру у ванній кімнаті набуває все більшої індивідуальність, чому сприяє постійне оновлення асортименту оздоблювальних матеріалів.

Шукаємо ідеї

proekty-vannoi_16 черпаємо ідеї з фото proekty-vannoi_18

Оскільки більшість квартир знаходяться в будинках типової споруди, що мають приміщення ванною декількох стандартних варіантів, то перед початком трансформації наявного приміщення в затишне місце для відпочинку, варто звернутися до журналів по дизайну. У таких журналах часто публікуються дизайн-проекти ванних кімнат, розроблені вони спеціально для стандартних приміщень певних розмірів.

інтер'єр у ванній приватного будинку стильний і лаконічний дизайн proekty-vannoi_15

Цілком можливо, що власникові квартири сподобається якийсь із готових дизайн-проектів, придатних для його приміщення, а може бути йому доведеться за смаком ідея якогось проекту, який потрібно тільки адаптувати для конкретної планування ванної кімнати. При наявності фінансових можливостей можна звернутися до послуг професійного дизайнера, який виготовить оригінальний дизайн-проект приміщення ванної кімнати.

комп'ютерний проект ванної 3d модель proekty-vannoi_12

Однак з таким завданням цілком можна впоратися самостійно, керуючись власним смаком і підказками дизайнерських журналів. Розробка власного дизайн-проекту починається з вибору загального стилю приміщення і його колірної гами.

Стильові рішення

proekty-vannoi_01 proekty-vannoi_02 proekty-vannoi_03

Ванна кімната не повинна своїм стилем різко відрізнятися від загального стильового рішення дизайну квартири. Якщо вона примикає безпосередньо до спальні, то неодмінно ці два приміщення повинні відповідати за стилем. Буде виглядати безглуздо, якщо спальня, виконана в стилі «ампір», буде сусідити з ванною, оформленої склом і металом.

стильний проект для панельного будинку proekty-vannoi_05

Вибравши загальний стиль приміщення, починати створення дизайн-проекту з підбору відповідного задумом оформлення стін, підлоги і стелі. Очевидно, що більш доступного і різноманітного матеріалу для обробки ванної кімнати, ніж керамічна плитка, поки ще не придумали. З її допомогою можна надати приміщенню зовнішній вигляд, відповідний будь-якого обраного стилю. Можна його візуально збільшити, перетворити на яскраве і помітне приміщення, зробити його ультрасучасним, насиченим повітрям.

Граємо зі світлом

Величезний асортимент сантехнічного обладнання дозволяє підібрати його колір і конструкцію, що підкреслює обраний стиль оформлення, а правильно вибрані додаткові аксесуари прикрасять приміщення, надаючи йому індивідуальність.

proekty-vannoi_07 інтер'єр у приватному будинку 3д модель дизайн-проекту

Освітлення відіграє важливу роль в дизайн-проекті, вбудовані в стелю точкові світильники будуть доречні в будь-якому інтер'єрі, створюючи м'яке, розсіяне освітлення, що дозволяє спокійно відпочити. Однак не слід забувати про необхідність джерела спрямованого світла, зазвичай наявного над дзеркалом біля умивальника. Його зовнішній вигляд підбирається також відповідно до обраного дизайном оформлення інтер'єру.