Чим же хороша помаранчева ванна кімната: огляд інтер'єрів

Найтеплішим кольором в палітрі є помаранчевий. Його особливість полягає в тому, що він залишається таким, незалежно від поєднання з іншими відтінками. Безумовно, деякі тони здатні впливати, кілька змінюючи враження від кольору, але його теплота завжди залишається. Це відкриває великі можливості для використання помаранчевого в інтер'єрі приміщень, що перебувають в холодному кліматі. Тепло і затишок в домі гарантовані, якщо дизайн виконаний із застосуванням оранжевого як основного відтінку.

oranzhevaya-vannaya-komnata_2

З урахуванням підвищеної вогкості ванних кімнат багато хто намагається зробити інтер'єр якраз таким, додаючи приміщенню енергії. А це гарна тенденція, особливо вранці, коли проходить підготовка до дня: відмінний настрій і заряд бадьорості гарантовано. Тому розберемося, як можна реалізувати дизайн ванної кімнати оранжевого кольору, як поєднувати кольори.

oranzhevaya-vannaya-komnata_7

Білий

Щоб додати сонячної енергії, варто поєднувати помаранчевий колір у ванній з білим. Цей колір підкреслить яскравість, особливість основного. В результаті можна отримати особливо теплу атмосферу. Таке рішення добре підійде для приміщень невеликих за площею. Ванна кімната в помаранчевому кольорі буде виглядати просторіше, дарувати бадьорість, при цьому за рахунок застосування білого виходить особлива чистота.

oranzhevaya-vannaya-komnata_11

В цілому, все будується на температурному балансі. Помаранчевий дає приємно тепло, а завдяки додаванню білого можна його стримати. Таким чином, чим більше оранжевого, тим тепліше обстановка. І якщо немає бажання додавати надмірної теплоти простору, білий може стати рятівною добавкою.

oranzhevaya-vannaya-komnata_13 oranzhevaya-vannaya-komnata_8

Дерево

Не тільки з квітами можна поєднувати основний відтінок. Якщо додати в інтер'єр ванної дерево, можна отримати більше затишку і гармонії. При цьому дерево кілька врівноважує колірну гамму. У підсумку можна отримати комфортну атмосферу.

Можна підібрати деревину, яка буде підходити по тону. Взагалі, таке поєднання є дуже привабливим, а доповнити його можна, наприклад, білим.

Зелений

Помаранчевий і зелений прекрасно поєднуються, наприклад, як листя і плоди апельсинового дерева. Ця приємна оку колірна гармонія прекрасно може вписатися у ванну кімнату, наприклад, на відміну від поєднання помаранчевого і червоного.

oranzhevaya-vannaya-komnata_12

Якщо передбачити якісне освітлення, то таке приміщення буде виглядати особливо привабливо. Важливо також подбати про меблі, яка повинна доповнювати створену атмосферу.

Коричневий

Коричневий або шоколадний прекрасно підходить для ванної в помаранчевий кольорах. Виходить збалансований дует, який утворює теплий, комфортний інтер'єр, але енергійний. При цьому неважливі використовувані помаранчеві відтінки - все буде виглядати гармонійно. Причому можна використовувати глянсовий шоколадний, що додасть приміщенню солідність. І нехай це якість не завжди актуально для ванної, дуже часто воно необхідне, якщо інші приміщення виконані в такому ключі.

oranzhevaya-vannaya-komnata_14

Щоб розбавити ці кольори, можна використовувати, наприклад, сірий. Світлі поверхні додадуть повітря, зроблять приміщення більш просторим.

oranzhevaya-vannaya-komnata_15

До того ж помаранчева плитка для ванної може бути підібрана більш світлих тонів, що дозволить зробити кімнату більш м'якою. При цьому можна не тільки поєднувати різні кольори на одній площині, а й оформляти різні стіни різними відтінками.

oranzhevaya-vannaya-komnata_10

Також можна помаранчевий використовувати як акцентного кольору в коричневому інтер'єрі.

Пастельні кольори

Пастельні відтінки на фото в поєднанні з пастельній палітрою - спокій і якась плавність обрисів. При цьому одночасно можна домогтися радісної атмосфери. Особливо хорошим таке поєднання може виявитися для тих, хто звик вести активний спосіб життя. В цьому випадку можна використовувати бежеву меблі з помаранчевими стінами. У такому інтер'єрі завжди хочеться щось робити, проявляти активність. Тому заряд бадьорості на весь день після ранкового відвідин такої ванної кімнати гарантований.

oranzhevaya-vannaya-komnata_1

Помаранчева ванна кімната на фото в поєднанні з пастельній палітрою - спокій і якась плавність обрисів. При цьому одночасно можна домогтися радісної атмосфери. Особливо хорошим таке поєднання може виявитися для тих, хто звик вести активний спосіб життя. В цьому випадку можна використовувати бежеву меблі з помаранчевими стінами. У такому інтер'єрі завжди хочеться щось робити, проявляти активність. Тому заряд бадьорості на весь день після ранкового відвідин такої ванної кімнати гарантований.

Якщо немає бажання робити дизайн ванної кімнати занадто яскравим, стіни можна зробити якого-небудь пастельного відтінку, а доповнити все помаранчевими акцентами.

oranzhevaya-vannaya-komnata_5

Блакитний

Таке поєднання можна побачити в сучасних інтер'єрах досить рідко. Важливо тільки використовувати блакитний в м'якій формі, що дасть можливість отримати нежарку, але комфортну атмосферу.

oranzhevaya-vannaya-komnata_6

Якщо ж використовувати більш темні відтінки голубого, помаранчеві колірні добавки стануть соковитіше. Щоб знизити інтенсивність оранжевого, варто використовувати яскравий блакитний. При цьому теплота буде незмінною.

Однак у таких рішеннях потрібно врахувати один важливий нюанс. Колір меблів не повинен поєднуватися з відтінками обробки, інакше все зіллється в один елемент. Тому потрібно хоча б змінювати відтінки, наприклад, роблячи стіни більш світлими або темними по відношенню до кольору меблів.

Чорний

Такий колір застосовується рідко в силу його похмурості. Адже більшість наших ванних кімнат - це невеликі приміщення, де потрібно використовувати більше світла. Чорний же затемнює поверхні, робить загальну атмосферу більш похмурою.

oranzhevaya-vannaya-komnata_4

Щоб цього уникнути, рекомендується використовувати його лише у вигляді акцентів, дозовано. Адже оранжево-чорне поєднання виглядає дуже агресивно. Використовувати таке рішення можуть тільки дуже впевнені в себе люди, навіть зухвалі. Підійде таке оформлення також для творчих особистостей.

oranzhevaya-vannaya-komnata_3

Підіб'ємо підсумки

Дизайн помаранчевої ванної кімнати - це дуже специфічне рішення, яке вимагає помірності. Якщо постаратися використовувати кольори дозовано, можна отримати дуже привабливий інтер'єр. При цьому він може бути дуже яскравим і активним або ж спокійним і заспокійливим - все залежить від застосованих відтінків в інтер'єрі.

oranzhevaya-vannaya-komnata_9

Також варто подивитися на різні варіанти, як може бути оформлена ванна помаранчева, на фото. Це дозволить правильного підібрати матеріали, наприклад, плитку, вірно використовувати меблі і коректно спроектувати освітлення. Тільки комплексний підхід здатний дозволити досягти реального результату.