Ремонт ванної кімнати пластиковими панелями

Фахівці не даремно називають ванну кімнату особливим місцем у житловому приміщенні. Беручи до уваги високу вологість повітря, а також часті перепади температури, до ремонту санвузла необхідно підходити специфічно. В останні роки, виконуючи обробку стін, підлоги і стелі ванної кімнати, популярно використовувати пластикові панелі. У тому, що після ремонту, під час якого використовувався даний матеріал, приміщення виглядає дуже стильно, ви можете переконатися, переглянувши в мережі численні фото.

Спеціальні майстер-класи на подобі школи ремонту допоможуть вам виконати всю роботу якісно і швидко.

Найпростіший спосіб - використання пластикової вагонки, однак, для більшості користувачів таке рішення є позавчорашнім днем. Тим не менш, за допомогою пластикових панелей у ванній кімнаті ви можете створити унікальний дизайн.

чорні пластикові панелі в інтер'єрі бежеві мдф панелі plastikovye-paneli-v-vannoy-03 варіант

У чому переваги?

Якщо ви обмежені в засобах, то подібне рішення - якраз для вас! Панелі здатні прекрасно маскувати дефекти поверхні, на яку вони встановлюються. Доречно згадати про їх гігієнічності, надійності і довговічності. Крім того, за пластиковими панелями дуже легко доглядати.

Спеціально для вас робочі змоделюють індивідуальний варіант освітлення ванної кімнати, організувавши кілька джерел світла.

Якщо ви побажаєте, то час ремонту для вас на стелі за допомогою світильників створять, наприклад, подібність зоряного неба або розташують їх по периметру приміщення. Останній варрант, до речі, школою ремонту рекомендується використовувати для маленьких санвузлів, оскільки допомагає візуально розширити простір.

Досвідчені фахівці можуть індивідуальне рішення обробки ванної кімнати допомогою пластикових панелей. В їх професійному портфоліо ви завжди знайдете кілька десятків фото ремонтів ванної кімнати із застосуванням даного матеріалу.

Ціна на пластикові панелі залежить від цілого ряду чинників, у спеціалізованому магазині, де продаються матеріали для ремонту ванної кімнати, вам допоможуть вибрати той товар, який найкраще буде підходити для вашого випадку.

Пройдіть школу ремонту

На першому етапі ремонту вам потрібно буде акуратно очистити стіни і стеля від штукатурки, кахлю, позбутися від бруду і пилу. Як тільки поверхня стане чистою, на неї кріпиться дерев'яні лати, головна мета якої - дати можливість стінам під пластиковими панелями провітрюватися.

Оскільки самі панелі «дихати» не вміють, вам потрібно подбати про те, щоб під час перепаду температури не випадав конденсат. Звести наслідки даного недоліку до мінімуму ви зможете за допомогою повітряного прошарку. Встановлюючи обрешітку під пластикові панелі на стіни ванної кімнати, її потрібно вивірити її по рівню. Якщо цей етап проігнорувати, стіни в підсумку вийдуть нерівними. Суцільну обрешітку можна замінити дерев'яними або ПВХ брусками. Під час ремонту у ванній кімнаті їх кріплять перпендикулярно тому, як будуть укладатися стінові панелі. Відстань між кожним повинно бути не менше 50 сантиметрів.

У місці стику стін закріпіть куточок - пластиковий або металевий. Щоб прикріпити стінові панелі до решетування або до дерев'яних брусків використовуйте саморізи. Якщо у вас виникли труднощі при виконанні даного етапу роботи, вивчіть фото, які розміщені на спеціалізованих сайтах, які присвячені школі ремонту у ванній кімнаті.

Сьогодні виробники випускають такі панелі, які вже оснащені замковою системою кріплення. Якщо ви придбали моделі іншого типу, то їх потрібно закріплювати встик так щільно, щоб шва не було вино.

Після укладання панелей на підлозі і на стелі у ванній кімнаті доречним буде на завершальному етапі прикріпити плінтуса і багети.

Якщо ви будете точно слідувати нашим радою, то виконаний ремонт буде радувати вас ще не один рік.