Ванна кімната червоного кольору

Експериментувати з дизайном інтер'єрів, здавалося б, люблять усі. За допомогою незвичайного поєднання фактур, забарвлень, стилів можна створити дивовижні за своєю красою приміщення. Тим не менш, не всі наважуються використовувати для обробки ванної кімнати червоний колір. І це притому, що в мережі ви можете знайти чимало фото, які демонструють, наскільки оригінальними можуть бути подібні рішення.

яскраво і стильно в готичному стилі екстравагантна обробка червоною плиткою хай-тек і модерн

Якщо ви - смілива людина, яка прагнути до самовираження, то можете сміливо використовувати різні відтінки червоного для обробки ванної кімнати. Ви можете скористатися вже готовим варіантом дизайну, використовуючи фото з професійних журналів, а можете звернутися до фахівця, і він розробить для вас ексклюзивний проект.

Які можуть бути рішення при оформленні ванної кімнати червоним кольором?

По-перше, червоний колір при обробці ванної кімнати може бути домінуючим. Це дозволить створити в приміщенні енергійний настрій і дозволить тим, хто буде тут перебувати підбадьоритися на весь день.

червоно-білий інтер'єр фарбування стін у ванній бордовою фарбою krasnaya-vannaya-07 в інтер'єрі приватного будинку

Щоб добитися балансу відтінків, вам слід використовувати білий колір. За своєю кількістю він може бути присутнім нарівні з червоним, але саме останній повинен виглядати домінуючим. У той же час, занадто велика присутність червоного кольору може викликати відчуття дискомфорту, що, безумовно, необхідно враховувати.

Використовуючи правила професійного дизайну, ви ніколи не помилитеся, оформляючи ванну кімнату червоним кольором.

1. Простір, який візуально займає цей колір, значно відрізняється від реального. Не переборщити!

Саме в поєднанні з білим він не «підкине» вам ніяких сюрпризів. Переконайтеся в цьому, вивчивши фото прикладів дизайну.

Якщо ви, приміром, покрили у ванній кімнат стіни білою плиткою, то меблі у ванну кімнату цілком може бути червоного кольору. Третім, завершальним штрихом, повинен стати ще якийсь відтінок. Кілька плит із золотими, бронзовими, медовими або шоколадними візерунками розмістіть у різних місцях приміщення. Таке поєднання виглядає дуже стильно і дорого.

2. Якщо червону меблі у ванній кімнаті поставити на білий глянсовий підлогу, то візуально буде здаватися, що вона немов висить у повітрі. Тому в даному випадку ви можете скористатися ще однією особливістю червоного кольору. Він відмінно поєднується з сірим - особливо, якщо мова йде про такі відтінках як світло-червоний і малиновий. Ось з цієї причини краще для підлоги у ванній кімнат з червоною меблями використовувати світло-сірі тони, особливо, якщо він зроблений під натуральний камінь.

3. Цікавим рішенням стане використання у ванній кімнаті червоних аксесуарів - штор, рушників, килимків. Необхідно подбати про те, щоб відтінки були підібрані відповідно до кольору стін. Щоб не порушувати закони дизайну, до підбору прикрас у ванній кімнаті потрібно підійти дуже уважно. Не перестарайтеся, а то приміщення буде виглядати аляпісто. У той же час, якщо аксесуарів буде недостатньо, то ви не прикрасите приміщення, а залишите в ньому кілька невиразних плям.

Попросіть вашого дизайнера, нехай покаже вам фото зі свого портфоліо, як незвично червоний колір може поєднуватися з оливковою, синім, оливковою.

Найважливішу роль відіграє правильне освітлення, і бажано з різних джерел - над дзеркалом, зі стелі (багаторівневого).

Після ремонту ви не дізнаєтеся свою ванну кімнату! Але для цього довіртеся професіоналам!