Дизайн інтер'єру ванної поєднаної з туалетом

Ви запланували зробити ремонт у своїй квартирі? Тоді вам потрібно засвоїти одне важливе правило - всі його етапи повинні бути чітко сплановані, щоб під час виконання не виникло ніяких непередбачених ситуацій.

Для роботи використовуйте тільки найякісніші матеріали, тоді й результат буде відповідним, і ви будете радіти ремонту не один рік.

Пам'ятайте про те, що дизайн не менш важливий - інтер'єр всіх приміщень повинен був виконаний в одному стилі, створюючи єдине гармонійне простір.

І якщо кухню, передпокій, кімнати облаштувати правильно не так вже й складно, то інтер'єр санвузла не завжди виходить привабливим. Особливо, якщо мова йде про дизайн ванної кімнати, поєднаної з туалетом.

поєднана ванна і туалет туалет і душова кабіна

Оскільки на дане приміщення покладені специфічні функції, потрібно подбати, щоб всі його елементи були зручно розміщені. Завдання ускладняться тим, що відносно невеликій площі необхідно розмістити і саму ванну, і умивальник, і унітаз. Додайте ще біде, бойлер і пральну машину, і ви зрозумієте - тільки справжні професіонали здатні впоратися з такою роботою! Адже нерідко для цього доведеться ламати стіну, що розділяє туалетну і ванну кімнати.

Якщо це саме ваш випадок, то зберіть всі дозвільні документи, необхідні для таких випадків.

Крім того, купите спеціалізовані журнали, відвідайте тематичні форуми, перегляньте фото суміщених санвузлів, ви обов'язково знайдете для себе відповідний варіант.

Порядок - передусім!

Фахівці, які виконуватимуть ремонт, повинні ставити детальний план, в якому буду приведені точні виміри всіх складових. Правильна розстановка всіх складових - це тільки половина справи. Потрібно правильно провести всі розрахунки, тоді в суміщений санвузол поміститься все, що ви хочете, а приміщення не буде виглядати тісним. Сантехніка повинна бути розставлена ​​гармонійно, не допускайте нагромадження предметів!

ванна кімната і туалет разом все в одному місці

Обов'язкова умова ванній, яка поєднана з туалетом - наявність хорошої вентиляції.

Щоб приміщення здавалося просторіше, ви повинні подбати про освітлення. За численними фото дизайну інтер'єрів суміщеного санвузла, видно, що зона над умивальником і дзеркалом оснащується спрямованим світлом, а ось над ванною можна обійтися і м'яким, розсіяним світлом.

vannaya-s-tualetom-05 економія місця в будинку

Бажано, щоб плитка, яку ви будете використовувати, була світлою. На підлогу вкладають лише слизькі кахельні плити, ще одна вимога, яке до них висувається - стійкість до вологи.

Використовуйте тільки ті меблі, які теж володіє вологостійким ефектом, не втрачаючи при цьому своєї функціональності і привабливості. Тільки поглянувши на фото меблів для ванної, поєднаної з туалетом, ви зрозумієте, що виробники випускають вироби на різний смак і гаманець. Який би стиль вам не подобався, ви без особливих зусиль зможете зробити свій вибір.