Дизайн білої ванної кімнати

Скільки б колірних рішень дизайну ванної кімнати не пропонувалося дизайнерами, раніше білий колір інтер'єру залишається популярним. У свідомості людини білий колір асоціюється з чистотою, а ванна кімната є тим місцем, де людина приводить себе в порядок, тобто стає чистим.

Це і є основною причиною використання білого кольору, створюючи стильний інтер'єр в приміщеннях для водних процедур. Фото приміщень, дизайн яких створено із застосуванням білого кольору займають почесне місце в каталогах дизайнерських розробок.

Вибираємо плитку

просто і красиво біла плитка з сірим відтінком дизайн інтер'єру ванної білого кольору світло і затишно туалет в світлих тонах

Слід врахувати, що білий колір обробного матеріалу може мати безліч відтінків, майже непомітних з першого погляду, але роблять його теплим або холодним. До того ж, у кожної людини є своє сприйняття кольору. З цієї причини, вибираючи білу плитку для обробки, слід уважно ставитися до вибору, визначитися, які відчуття виникають при її огляді.

Якщо у білій плитці присутній майже непомітний блакитний відтінок, то білий колір стає холодним, а жовті або кремові відтінки роблять його теплим. Такі властивості білого кольору дозволяють для створення оригінального інтер'єру комбінувати різні його відтінки. Ще більш цікавим стане інтер'єр при використанні різних фактур матеріалу і сантехніки.

шафки і екран в білого кольору belaya-vannaya-07 belaya-vannaya-08 belaya-vannaya-09 belaya-vannaya-10

Облицювання стін білою плиткою з матовою поверхнею і установка сантехніки, поверхня якої глянцева, створює поєднання дивно яскраве, оригінальне. При цьому додавання яскравих плям у вигляді килимка та рушників, додасть ванній кімнаті святковий вигляд.

Змішаємо кольору

belaya-vannaya-11 belaya-vannaya-12 belaya-vannaya-03 belaya-vannaya-04 belaya-vannaya-15

Дуже багато і нарядно виглядає біла ванна кімната з додаванням золотого кольору непомітних відтінків, яким покриті змішувачі, світильники та інші аксесуари. Наприклад, відмінно виглядають на фото в такому інтер'єрі скляні полички і шафки, якщо їх дизайн створений з використанням тонких обкантовок золотого кольору.

Якщо інтер'єр оформлений в білому кольорі, то створений дизайн виглядає так, як це диктує вибране освітлення. Використання світильників з розсіяним жовтуватим відтінком світла додасть в приміщення затишку, а світло голубуватих тонів підкреслить білизну інтер'єру.

У невеликих ваннах обробка приміщення білим кольором візуально розсуне його стіни, причому зовсім не обов'язково використовувати гладку білу плитку, прекрасно буде виглядати на стінах ледь помітний рельєфний візерунок. Така плитка зробить атмосферу в приміщенні ще більш затишною.

Не слід забувати і про підлогове покриття. При виборі його кольору можна обговорити два варіанти, які зазвичай використовують дизайнери. На фото в каталогах видно, що вони використовують або світлі відтінки плиткового матеріалу, або використовують контрастний варіант, вибираючи покриття темного кольору, але укладають на підлогу світлий килимок.