Ванна кімната жовтого кольору у вашому будинку

Як хочеться, роблячи ремонт, щоб загальний вигляд кімнати був гармонійним, радісним, але в той же час стильним і вдалим. Для цього ми вдаємося до різних всіляких хитрощів, які часто можна зустріти на фото. Це можуть бути і різні поєднання матеріалів, і постановка освітлення, і вибір загального напрямку в дизайні, і, безумовно, головною колірної гами обробки. Цей момент надалі буде лише доповнюватися різними елементами і тональністю.

Інтер'єр ванної

Ванна кімната - це місце спокою. Саме в процесі водних процедур ми не поспішаємо, розслабляємося, забуваючи про суєту і побутових клопотах. Саме тому вибір основного колірного рішення ванній є особливою важливою процедурою. Тут потрібен уважний і ретельний підхід, адже в більшості випадків ремонт робиться не на один день. Відповідно, краще продумати все заздалегідь і подивитися більше фото з прикладами.

zheltaya-vannaya-01 zheltaya-vannaya-02 zheltaya-vannaya-03 zheltaya-vannaya-04

Погодьтеся, не дуже приємно заходити в кімнату з гнітючими темними тонами, та ще й на додачу з тьмяним освітленням. І як відразу піднімається настрій і навіть поліпшується самопочуття у ванній, наприклад, з плиткою жовтого кольору.

Жовтий в психології

Цей колір викликає у людей, як правило, теплі і добрі асоціації, адже це колір сонця, яке дарує радість. Емоційно жовтий діє на людину позитивно, він наповнює енергією і додає бадьорості. До того ж це колір достатку, радості і хороших відносин - те, що повинно бути в кожному домі, і до чого прагнуть практично всі люди.

Відтінки й акценти

У жовтого, як і безлічі інших квітів, є велика різноманітність відтінків. У ванній кімнаті цілком допустимо використання кожного відтінку. Все залежить від обраного стилю. Наприклад, хай-тек увазі наявність кардинального соковитого і глянцевого відтінку, тут можуть бути вдало використані поєднання з сірим або сріблястим, також цікаві будуть акценти яскраво-червоного. Однак з кардинальними і соковитими кольорами треба бути особливо обережними. Занадто велика перевага насичених відтінків в кінцевому підсумку призведе до швидкої втоми в кімнаті, а з часом і до дратівливості. Досить поглянути на кілька фото таких інтер'єрів, щоб переконатися в цьому.

zheltaya-vannaya-05 zheltaya-vannaya-06 zheltaya-vannaya-07

У випадку з кантрі, можна використовувати жовтий з відтінком пшеничного. Такий колор виглядає природно і діє дуже добре на настрій і самопочуття. Те ж стосується і пісочних відтінків. Коли ванна кімната оброблена плиткою з таким відтінком, створюється відчуття теплого пляжу, відпочинку.

Жовтий поєднується з дуже багатьма кольорами. Єдине, замислюючись робити кілька відтінків одночасно, варто поекспериментувати з кольоровими олівцями або фарбами. Тому як негарно виглядають яскраво-жовтий в поєднанні, припустимо, з золотим, який також є похідним даного кольору.

zheltaya-vannaya-08 zheltaya-vannaya-09 zheltaya-vannaya-10

До речі, про золотий варто сказати додатково. Використовувати його потрібно з особливою акуратністю, тому як, незважаючи на свою «цінність», в надлишку він може призвести до того, що інтер'єр буде виглядати занадто вульгарно, дешево і неприємно.

Взагалі, використання таких похідних, як золото, мідь, бронзи, слід виходячи з загального напрямку в дизайні. До того ж, якщо хочеться зробити ванну більш натуральної та природної, використання цих металевих відтінків треба виключити.