Дизайн ванної кімнати в стилі арт деко

Сучасне оформлення приміщення - пошук оригінальних рішень, стилів, форм. Одним з таких напрямків у дизайні є стиль арт деко. Він має досить багату історію.

vanna-art-deko_12

Адже знайшов популярність ще на початку минулого століття, потім про нього забули у часи війни, а на початку XXI сторіччя він знову став популярним.

І така живучість стилю пояснюється його адаптаційними можливостями. Арт-деко добре вливається в сучасні реалії.

vanna-art-deko_1

Колір

Цей стиль можна назвати багатогранним і складним. Причому щодо колірних напрямків у нього є свої переваги. Наприклад, темно-шоколадний і шампань - улюблені кольори.

vanna-art-deko_9

При цьому можливі колірні контрасти, які повинні бути лише вкрапленнями. Цю роль можуть взяти на себе будь-які предмети. Наприклад, столик. Бордо, кремовий або золотий - також «любимчики» арт деко.

vanna-art-deko_2

Блиск

Глянець - ось те, що має бути обов'язково присутня в нашому стилі. Якщо цього немає - ванна виконана в незрозумілому рішенні.

vanna-art-deko_5

Наприклад, ефектно у ванній буде виглядати блискучий підлогу. Також глянець може бути присутнім в меблів. Навіть на дверях можна зробити деякі вставки, які можуть бути виконані зі скла. І прикрасять все це світильники.

vanna-art-deko_3

Однак таке засилля блискучих елементів не повинно напружувати погляд, а також створювати надмірну помпезність. Врівноважити глянсовий ефект можна, використовуючи матові поверхні.

vanna-art-deko_4

Форма має значення!

Арт-деко увазі присутність абстрактних елементів, орнаментів і ліній. Вони можуть знаходитися на стелі або стінах. Використовуючи прості предмети, можна створити арт-об'єкт. Наприклад, якщо використовувати дзеркало.

vanna-art-deko_11

Цей інструмент може стати дуже ефективним в умілих руках для побудови унікального дизайну інтер'єру в стилі арт-деко. На фото можна бачити, як це може виглядати.

vanna-art-deko_6

Більше світла!

Арт-деко складно собі уявити без променів сонця, що сходить. У стилі можуть бути присутніми декоративні вироби у вигляді зигзагів, трикутників або кіл. Якщо правильно використовуватися матеріали, можна створити оригінальну картину із зображенням сонця.

vanna-art-deko_7

Що стосується освітлювальних приладів, то тут можуть використовуватися витонченого виду люстри. Як правило, такі світильники мають багатоступінчастої формою.

vanna-art-deko_13

Предмети інтер'єру

Якщо мова йде про меблі, то вона повинна бути виготовлена ​​з якісних матеріалів, з орнаментами і візерунками. Підійдуть для оформлення ванної кімнати в стилі арт деко і статуетки. Допускається поєднання елементів різних епох.

vanna-art-deko_10

Якщо дозволяє простір, у ванній можна встановити вазу.

vanna-art-deko_8

Арт-деко - «свіжий» інтер'єр

Як видно на представлених фото, інтер'єр, виконаний в стилі арт-деко, здатний привнести достатньо багато нового і незвичайного в оформленні ванної кімнати. Тут важливо, як і в багатьох інших випадках, дотримуватися певної гармонію, проявляти свій смак. Тільки так можна створити якісний, приємний інтер'єр, в якому хочеться перебувати якомога частіше.

vanna-art-deko_14