Оформляємо інтер'єр ванної в марокканський стиль

Ванна кімната в марокканському стилі з кожним роком стає все популярнішим. Не виключено, що незабаром це оформлення інтер'єру стане трендовим. Адже всі вже втомилися від схожих інтер'єрів, тому хочеться чогось нового і незвичайного, а не просто затишного. В результаті зараз досить популярна меблі в марокканському стилі. Фото таких предметів досить широко представлені в інтернет-магазинах.

Кольори

Цей стиль народився в Африці, в ньому цікаво поєднуються арабські та африканські мотиви. Це надає інтер'єру екзотичності. Відмінною особливістю цього стилю є нестандартні поєднання відтінків і кольорів, натуральні матеріали. Прекрасно виглядає поєднання глибоких синіх з смарагдовими, фіолетовими, ліловими тонами. Частенько застосовується срібло або золото.

marokkanskiy-stil-01 marokkanskiy-stil-02

Ванна повинна містити хитромудрі мозаїки, які створюються маленької плиточкой. Однак не тільки обробка стін і підлоги може бути виконана таким чином. Доповнити мозаїкою можна і шафки, і дзеркала.

Але не варто думати, що марокканський стиль - це всіляке поєднання кольорів. Насамперед, потрібно віддати перевагу натуральним фарбам. Тому доречно в такому інтер'єрі виглядатимуть теплі й ніжні пісочні відтінки, ультрамарин, смарагд, охра, білий колір. В одному малюнку допустимо використання холодних і теплих відтінків. Найкраще це поєднання подивитися на фото.

Сантехніка та ванна

marokkanskiy-stil-03 marokkanskiy-stil-04

Варто приділити увагу і сантехніці, і ванні. Це додасть завершеності дизайну приміщення. Тому краще вибирати відразу кольорові зразки. Можна підібрати ванни, які більше схожі на басейни. А раковини можуть бути мідними. Це підкреслить колорит простору ванної кімнати, а фото таких інтер'єрів вражають свідомість «нашого» людини.

Отвори і ніші

marokkanskiy-stil-05 marokkanskiy-stil-06

Ще хорошим доповненням для марокканського стилю будуть арочні отвори і ніші в стінах. Нехай вони не будуть глибокими, будь-якої форми, вони потрібні для декоративних цілей. Туди можна поставити який-небудь актуальний аксесуар. Часто ванна відділена від головної зони саме за допомогою арочного отвору.

Освітлювальні прилади

marokkanskiy-stil-07

Освітлювальних приладів також необхідно приділити увагу. Цей стиль передбачає для них свої особливості. Будуть недоречні звичайні світильники і люстри. Прекрасно підійде кована модель. Більше того, стіни ванної можна декорувати кованими решітками. Підійдуть різьблені і декоративні лампи, що наповнюють простір теплим світлом.

Меблі

marokkanskiy-stil-08

Меблі в такому стилі повинна вражати уяву, мати майстерну різьбу. Вона повинна надавати східне чарівність і підкреслювати африканські мотиви.

Висновок

Дизайн ванної кімнати в марокканському стилі - це оригінально. Він самобутній, чарівно і емоційний. Враження від такого оформлення інтер'єру залишаються найприємніші. Досить правильно створити цей дизайн у ванній кімнаті, щоб кожен раз при прийомі ванни або виконанні інших процедур можна було насолоджуватися цими емоціями. Буде створена атмосфера затишку, тепла, радості, розкоші і особливого комфорту.