Декор стін у ванній кімнаті

А хочете мати оригінальну ванну, при цьому витративши на ремонт не так багато? Все дуже просто, достатньо правильно поєднувати кольори і підібрати елементи декору або зробити їх самостійно. Тим більше, підручні засоби продаються в будь-якому будівельному магазині.

декор стін штучним каменем комбінована плитка плитка з 3d ефектом dekor-sten-v-vannoy-04

Отже, розглянемо різноманітні способи прикрасити стіни у ванній кімнаті. Геть пластмасові ліани і штучні квіти, які були єдиною прикрасою в радянські часи. Нове життя диктує нові умови. Ось кілька способів, кожен з них залежить від загальної концепції ремонту, яку кожен задає перед початком робіт.

  1. Плитка. Ви твердо і беззастережно вирішили викласти стіни ванної керамічною плиткою? Добре, але це можна зробити яскраво і оригінально. Наприклад, викласти на одній зі стін мозаїку або панно з оригінальним малюнком. Тим більше, зараз на кожному кроці плитка-пазл, завдяки якій можна викласти будь-яку картину. Такий варіант декору буде виглядати оригінально і яскраво.
  2. Гіпсокартон. Збираєтеся не мучити себе вирівнюванням стін? Гіпсокартон - прекрасний матеріал для декору. На стінах можна щось намалювати. У випадку якщо ви художник «так собі», можна змалювати якісь дрібні елементи і скласти з них композицію на стіні, перенісши ескіз за допомогою напівпрозорого паперу і прикрасивши. До того ж до гіпсокартону у ванній можна легко приробити різного роду полички, які можна зробити у формі дерева, наприклад. Така стіна буде і функціональною, і оригінальною.
  3. Фотошпалери. Звичайно, це спеціальні вінілові або акрилові матеріали, які відштовхують вологу, при цьому мають яскраву і красиву фотографію. Оформивши таким чином стіну, можна зробити гарний акцент. А, наприклад, фото морського узбережжя, наклеєне в зоні знаходження ванни, створить враження перебування на екзотичному острові.
  4. Ліплення. Якщо, звичайно, талант скульптора присутній, ліплення можна зробити з гіпсу. Але простіше її купити готову. Тим більше що існують всілякі багети, бордюри, колони і т.д. Кріпляться вони нескладно, до того ж неважкі. Їх можна прикрашати? штучно старити. Загалом, робити все, що вимагає дизайн кімнати.

Також можна обробити стіни «цеглиною», а саме - отримати такий ефект, використовуючи звичайний пінопласт і водовідштовхувальну фарбу. Для цього розрізати пінопласт на рівні прямокутники, щільно, в порядку викладення цегли, приклеїти їх на основу. Це може бути напівпрозора будівельна плівка. Потім, використовуючи кілька фарб в балончику, пофарбувати «цеглини», надавши їм природний вигляд. Після основу приклеїти до стіни вологостійким клеєм.

панно dekor-sten-v-vannoy-06 природний камінь мозайка на стіні

Усі матеріали можна вільно купити в магазині, а головне, зробити авторський ремонт - зовсім недорого, варто тільки докласти трохи зусиль і фантазії.