Дизайн ванної кімнати в стилі кантрі

Коли складний трудовий день підійшов до кінця, дуже часто хочеться просто знайти затишне місце, в якому можна було б добре відпочити, а також набратися сил для нових звершень. Якщо мова йде про будинок, то таким місцем цілком може стати ванна кімната, оформлена в стилі кантрі.

vanna-kantry_11

Кольори

Особливість такого дизайну - багатобарвність. Однак вона не повинна бути яскравою. Скоріше це приглушені, але соковиті відтінки. При всій натуральності колірної гами колористичний баланс слід дотримуватися.

vanna-kantry_10

Сьогодні можна знайти безліч фото ванних кімнат в такому стилі. Дуже часто для підтримки інтер'єру в такому напрямі використовуються акценти у вигляді аксесуарів. Це актуально, якщо колірна гамма єдина.

Є думка, що основоположними у стилі кантрі повинні бути відтінки зеленого.

У ванній найбільш популярним матеріалом для обробки є плитка. У цьому випадку малюнок повинен бути геометричним або квітковим. Адже в стилі присутні народні мотиви.

vanna-kantry_9

Що стосується фіранок, вони повинні бути однотонними. Допускається смужка або клітка. При цьому колір може бути ближче до червоного або темно-коричневому. А колірна гамма повинна бути гармонійною.

vanna-kantry_2

Освітлення

Сучасний ремонт - це не тільки якісні матеріали, технології та ідеї дизайну інтер'єру, важливе значення тут має освітлення. І в стилі кантрі воно особливе. Світло в такому приміщенні повинен бути неяскравим, розсіяним.

vanna-kantry_7

Для створення такого світового антуражу можна подбати про особливі світильниках. При цьому вони можуть бути і аксесуарами, і функціональними предметами одночасно. І в цьому випадку особливо шикарно буде виглядати старовинна люстра.

vanna-kantry_12

Матеріали

Тут все просто:

  • Стіни обробляють натуральним каменем, наприклад, квітковим зображенням.
  • Пол повинен може бути плитковим або ж оброблений декоративним каменем.

Дуже ефектно в цьому стилі виглядає стара латунь або бронза. З таких матеріалів можуть бути зроблені предмети ручного кування.

vanna-kantry_8

Є й певні обмеження. Наприклад, не варто використовувати скло, пластик або хромований метал. Це досить «холодні», матеріали, а стиль орієнтований на теплоту у всьому.

vanna-kantry_6

Тканини

Кантрі стиль не може бути повноцінно представлений без фіранок. Вони повинні бути якимсь акцентом. Застосовувати варто тільки натуральний матеріал, допускаються комбіновані тканини. Не варто використовувати драпірування.

vanna-kantry_5

Прекрасний варіант - використовувати вироби ручної роботи. Це стане чудовим доповненням стилю кантрі у ванній.

Головне, не переборщити з кількістю квітів, предметів, візерунків, клітин і інших елементів. Всього має бути в міру.

vanna-kantry_4

Меблі і сантехніка

Без цих предметів інтер'єр ванної кімнати можна назвати повноцінним. Меблі в цьому стилі не повинна мати поліровану поверхню, в ній має бути присутня особлива сільська грубістю.

vanna-kantry_1

Щоб особливо підкреслити вибраний стиль в приміщенні, варто використовувати ванну на ніжках, зроблену під старовину. А сантехніку варто вибирати латунну. Підійде в цей інтер'єр і плетені ємність для зберігання брудної білизни.

Аксесуари

На стіні можна повісити якісь мішки чи інші оригінальні аксесуари. Десь неподалік можна поставити емальований глечик. Якщо дозволяє площа - навіть кілька.

vanna-kantry_3

Підійдуть для оформлення та картини (яким не страшна підвищена вологість) або фотографії в рамках.

Кантрі стиль: головне

Важливо, щоб в оформленні приміщення в цьому стилі було присутнє «сільське» тепло, яке створюється різними предметами, кольоровим оформленням і доречним їх поєднанням. Тільки так можна досягти гармонії, яка дозволить дійсно насолоджуватися відпочинком у ванній кімнаті. Додатково можна подивитися і фото, як все може виглядати в стилі кантрі.