Дизайн ванної кімнати з вікном на вулицю

Не надто багато власників житла мають у своїй ванній кімнаті вікно, яке дає можливість отримати природне освітлення і одночасно дозволити її обладнати в абсолютно унікальному дизайні, що не має аналогів.

в інтер'єрі приватного будинку світло і продуктивно

В основному такі архітектурні можливості мають власники приватних будинків, але сучасні проекти багатоповерхових будівель вже теж часто мають ванні кімнати, освітлені денним світлом, а при вдалому розташуванні квартири, ще й сонячними променями.

Переваги наявності вікна у ванній

Для створення оригінального інтер'єру наявність вікна дає можливість дизайнерові повною мірою реалізувати свої фантазії, а власнику житла можливість легко і швидко звільнити приміщення від вологи, провітривши його. Декоративні рослини, розташовані на підвіконні, завжди будуть почувати себе комфортно, а якщо вікно виходить на парк або озеро, то гарний вид допоможе відчути себе ближче до природи, підняти настрій.

vannaya-s-oknom-na-ulitsu-03 vannaya-s-oknom-na-ulitsu-04 vannaya-s-oknom-na-ulitsu-05

Переваг у ванній, яка має доступ до денного світла, безліч. Нікого переконувати в цьому немає необхідності. Єдиний сумнів у власників такого прекрасного приміщення виникає, коли при розробці інтер'єру дизайнер пропонує встановити ванну безпосередньо біля віконного отвору - чи не буде в негоду там холодно. Побоювання з цього приводу марні - при якісному вікні і опаленні температура завжди залишиться комфортною.

Можливі варіанти оформлення віконних прорізів

Іноді декорування вікон може стати основою для створення інтер'єру приміщень, але частіше трапляється навпаки - вже створений вигляд ванної отримує завершальні штрихи саме за допомогою оригінально оформленого отвору.

vannaya-s-oknom-na-ulitsu-06 vannaya-s-oknom-na-ulitsu-07 vannaya-s-oknom-na-ulitsu-08

Дуже зручно використовувати рулонні штори, прекрасно доповнюють дизайн і прості в установці.

До будь-якого інтер'єру можна підібрати гарні фіранки з текстильного матеріалу, але потрібно подбати про наявність хорошої вентиляції, інакше вони швидко прийдуть в непридатність.

При оформленні ванної дерев'яними деталями прекрасним доповненням стануть дерев'яні віконниці.

Найбільш унікальним вибором буде установка вітражних вікон. Цей декоративний елемент послужить головною прикрасою інтер'єру, особливо якщо він виготовлений за індивідуальним замовленням.

Не надто дорогим, але при цьому надзвичайно функціональним елементом декору можуть стати жалюзі. Різноманітність забарвлень дозволяє підібрати найбільш підходящу до стилю оформлення, а можливість регулювання освітлення за допомогою жалюзі додасть додатковий затишок приміщенню, дозволивши сховатися від яскравих променів сонця.