Вітражі в інтер'єрі ванної кімнати

Вітражі - дуже красивий і оригінальний спосіб оформлення кімнати. Треба сказати, що завдяки універсальності і можливості створення різноманітних малюнків вітражі можна використовувати в будь-якій кімнаті і будь-якому місці, незалежно від призначення.

vitrag-v-vannoy_6

Те ж стосується і ванною. При правильному вітражі він не буде боятися вологи і збереже свої властивості. В принципі, деякі можуть здивуватися, де у ванній можуть бути присутніми вітражі. Так, за великим рахунком, скрізь, де заманеться. Таким способом можна декорувати скляну частину, наприклад, полиць або пеналів, дзеркальні дверцята. Навіть настінна плитка може містити елементи вітражів.

vitrag-v-vannoy_5

До речі, про останню і варто розповісти докладніше. Якщо ви вирішили зробити в своїй ванній кімнаті декорування за допомогою вітража на плитці, потрібно визначитися з місцями, де вони будуть знаходитися.

Тобто перед укладанням плитки на стіни слід призначити місце, в якому будуть такі елементи, після чого або зробити їх самостійно, використовуючи глянсову однотонну плитку, або купити такий елемент вже готовим.

vitrag-v-vannoy_4

Яка відмінність між самостійною роботою і готовим зразком? Все просто, своїми руками, використовуючи фото приклади, можна створити неймовірні образи й малюнки, які підкаже фантазія. Вибір же готових зразків, при своїй широті, навряд чи матиме така різноманітність. Те ж стосується і вибору фарб. Дуже важливим моментом у використанні вітража є його поєднання з іншими елементами декору та інтер'єру.

vitrag-v-vannoy_3

Кольорова гама

В принципі, використовуючи тільки кілька фарб, можна отримати всю існуючу палітру кольору. Тому, якщо з'явилося рішення самостійно оформити вітражі, не варто засмучуватися про підбір кольорів. Якщо ви ще не визначилися з гамою, але вже збираєтеся купувати фарби, варто взяти 4 кольори: блакитний, малиновий, жовтий, чорний. Завдяки цим чотирьом Колер, можна отримати абсолютно всі існуючі різноманітність фарб.

vitrag-v-vannoy_2

У цьому випадку кімната заграє новими фарбами. Вітражі взагалі створюють особливу атмосферу, привносять жвавість і своєрідну енергію. До речі, необов'язково, щоб тони фарб були однозначно кольору стін або підлоги. Вони можуть просто поєднуватися, підходити один до одного, але бути з різних категорій відтінків. Простий приклад. Більшість ванних кімнат мають блакитний колір, ну або цього відтінку. Вітражі в даному випадку цілком можуть містити елементи жовтого, зеленого, темно-синього. При цьому загальне поєднання буде цілком гармонійним і прекрасно впишеться в загальний інтер'єр кімнати.

vitrag-v-vannoy_1

Підіб'ємо підсумки

Якщо важко визначитися з вітражами і не хочеться використовувати довговічний варіант з плиткою, можна взяти кілька картинок, оформити їх у водостійкі рамочки і розвісити на стінах кімнати. Тоді, у разі якщо вітраж набридне, його можна легко зняти або замінити на інший сюжет. До речі, крім самостійного приготування або покупки справжнього вітражу, можна використовувати спеціальні плівки. Вони, як правило, самоклеющиеся і мають прекрасний ефект. Єдина різниця знову-таки в різноманітності малюнка і правильному нанесенні, щоб не утворювалися бульбашки повітря, які згодом можуть зіпсувати весь загальний вигляд.