Обробка ванної кімнати в хрущовці

Ремонт ванної кімнати в хрущовці складається з кількох важливих етапів, до кожного з яких потрібно підходити дуже відповідально. Але ще до того, як ви приступите до робіт, потрібно скласти проект дизайну приміщення. Головне завдання - досягти максимальної економії простору.

дизайн-проект для хрущовки проект оздоблення плиткою

Найпростіше це легше зробити, замінивши звичайну ванну прямокутного виду кутовий. Деякі власники вирішують радикально підійти до зміни інтер'єру, встановлюючи компактну душову кабінку. Тепер у вас з'явилася можливість поставити в приміщенні пральну машину. Можливо, вам захочеться розмістити на площі, що звільнилася тумбочки, шафки, полички. Не обмежуйте свою фантазію, але при цьому стежите за тим, щоб не переборщити з меблями або з аксесуарами.

обробка панелями пвх з малюнком під плитку vannaya-s-tualetom-02

У дизайні ванної кімнати велика увага ванної кімнати величезне значення відводиться кольором. Для санвузла в хрущовці рекомендується використовувати оздоблювальні матеріали світлих тонів, що дозволить візуально збільшити простір. Красиво виглядають кімнати, де фахівці не бояться експериментувати з контрастами, коли на стіни укладається плитка світла плитка, а на підлогу - більш темна.

Ще один спосіб заощадити площа - «сховати» труби в стіни. Ви побачите, наскільки акуратніше буде виглядати ванна кімната, якщо вирішите скористатися цією порадою.

Якими варіантами ви можете воспользваться?

Працюючи над обробкою стелі, можете вдатися до ПВХ-панелей. Чому ми радимо використовувати їх саме для ванної кімнати в хрущовці? Всім відомо, наскільки нерівними бувають тут поверхні, і якщо ви вирішили використовувати панелі, вам не потрібно буде попередньо вирівнювати стелю. Просто покрийте його спеціальним водовідштовхувальним засобом.

Якщо ж вам до душі більш вишукані варіанти, то можете використовувати натяжна стеля або підвісну конструкцію.

Відомо, що один із способів візуально збільшити простір ванної - використовувати матеріали і елементи, які здатні відображати зображення. Подбайте про те, щоб у приміщенні було багато дзеркал - не тільки на стінці, де буде знаходитися умивальник. Дзеркальні дверцята шафок, скляні прозорі полички повинні обов'язково бути присутнім в санвузлі.

vannaya-5-kv-m-12 vannaya-5-kv-m-14 chernaya-vannaya-02 belaya-vannaya-09

Пам'ятайте про те, що ванна повинна бути найбільш освітленим приміщенням у всій квартирі. Тому освітлювальний прилад повинен знаходитися не тільки над дзеркалом, але також і на стелі, звідки буде розсіюватися по всій ванній.