Поп Арт у ванній кімнаті - реальність

Скільки прикладів обробки ванної кімнати існує на сьогодні. Від самого простого стандарту до небачених золотих колон і різного роду хитрощів. Одним із цікавих і ексцентричних, а головне, відомих і трендових, стилів інтер'єру є поп-арт. Головною його ідеєю є поєднання кольорів і форм, причому часто кольору - кричущі, а форми дуже незвичайні.

Трохи про стилі

Вільні 60-ті, коли американська молодь вся була поглинута свободою звичаїв і яскравими фарбами, народився стиль поп-арт.

Одним з основоположників став якийсь Андрій Варгола, більш відомий, як Енді Уорхол. Саме його культову роботу фото Монро в яскравих фарбах сьогодні можна зустріти переробленої в багатьох інтер'єрах, в тому числі і ванних кімнат. Стиль поп-арт як тайфун влетів у сучасний дизайн приміщень і залишається досі на лідируючих позиціях. Напевно, багато в чому завдяки невимушеності і якоїсь свободи.

Як буде виглядати ваша кімната?

По-перше, ванна в поп-арт - це яскрава кімната, де немає важких забарвлень, а присутні швидше весняні яскраві, можливо, десь флуоресцентні відтінки. Для обробки кімнати в такому дусі досить бути більш сміливим і не боятися експерименту.

vannaya-pop-art-01 vannaya-pop-art-02 vannaya-pop-art-03 vannaya-pop-art-04

Наприклад, цікавою версією кімнати може стати наступна обробка. Основну частину простору слід закласти плиткою або іншим матеріалом пастельних кольорів, а обробку умивальника, зони купання і дзеркала виконати в найяскравіших кольорах. Наприклад, змішуючи бузковий з яскраво-зеленим або ожиново-чорний з вогненно-червоним. Головна думка поп-арту у ванній кімнаті - яскраві акценти. Знову-таки, буде цікавим рішенням одну із зон позначити різними фото в стилі Уорхла. У поп-арті є одна важлива особливість. При такому сильному буяння фарб він не набридає і не напружує, навіть у ванній.

vannaya-pop-art-05 vannaya-pop-art-06 vannaya-pop-art-07 vannaya-pop-art-08

Ще одним хорошим прикладом буде зробити половину кімнати однотонною, а половину - в самих різних кольорах. Такий контраст спочатку може шокувати, але в підсумку також не стане занадто важким для погляду. За рахунок повної однотонности однієї частини різношерстність і різнобарвність інший буде компенсуватися і гармонійно поєднуватися. Проте варто пам'ятати, що пішовши таким сміливим шляхом, бажано однотонну частину кімнати робити саме білою, максимум кольору слонової кістки. Але ні в якому разі не один яскравий колір. Бо якщо обидві половини будуть дуже яскравими, цей інтер'єр незабаром набридне і навіть може стати неприємним.

Якщо ви тільки збираєтеся експериментувати з поп-артом у ванній, почніть з простих деталей, які в разі невдачі можна буде легко замінити. Як приклад можна навести дзеркала, шторки та екрани ванній, обробку стільниці умивальника або сидіння унітазу - у разі суміщеного санвузла. Тоді навіть якщо все буде аж надто театрально, ці деталі легко змінити або замінити.

vannaya-pop-art-09 vannaya-pop-art-10 vannaya-pop-art-11 vannaya-pop-art-12

Але найкращий спосіб перетворити ванну кімнату так, щоб всі гармоніювало ідеально, - це зробити початковий ескіз. Або хоча б подивитися поєднання кольорів. Адже навіть незважаючи на те, що поп-арт - це повна свобода дій, все ж деякі правила присутні. А через дуже тонкій грані можна переборщити і отримати в результаті не ванну, а циркову арену, яка з часом почне дратувати через постійні агресивних кольорів. Свобода також повинна бути в міру. Тому можна заздалегідь подивитися декілька фото, щоб зрозуміти основу такого дизайну.