Оригінальні навісні шафи для ванної кімнати

При оформленні інтер'єру квартири більшість людей приділяють ванній кімнаті не менше уваги, ніж іншим її приміщень. Якщо не так давно, при підборі предметів для санвузла, основну увагу приділяли сантехніці, то зараз стала користуватися попитом меблі, випущена спеціально для ванної. З початком будівництва будинків сучасних проектів, де приміщенню ванної кімнати стали виділяти площу більшу, ніж це було прийнято раніше, потреба в таких меблів відчутно зросла.

Виробники меблів не залишили без уваги з'явилася нішу меблевого виробництва, почавши випускати навіть повноцінні меблеві гарнітури, призначені для ванних кімнат. Рекламні фото таких меблів прикрашають спеціалізовані журнали і каталоги виробів.

Однак більша частина квартир і раніше мають санвузли скромних розмірів. Для їх облаштування цілком достатньо придбати навісні шафи, що займають мінімум місця і відмінно вписуються в будь-який інтер'єр.

Різноманітність асортименту - основне з переваг

Зараз більшість людей воліють заздалегідь, ще перед походом у магазин визначитися, що б вони хотіли пробрести. Відвідавши сайти виробників, і подивившись на фото асортименту навісних шафою, мимоволі захоплюєшся їх різноманітністю.

ретро-шафа для ванної навісний дерев'яна шафа navesnye-shkafy-dlya-vannoy-03 navesnye-shkafy-dlya-vannoy-04 в стилі прованс

Випускають навісні шафи для ванної кімнати з різних матеріалів, різноманітної конфігурації, що дає можливість кожному покупцеві вибрати саме те, що йому необхідно, як за формою і функціональності, так і за стилем.

Наявність різних додаткових пристосувань дозволяє дуже зручно ними користуватися. Виробники передбачають у внутрішній їх частини різні полички, висувні ящики. Частина їх розташовується навіть на дверцятах. Таким шафами дуже зручно користуватися, будь-яка дрібниця знайде в них своє місце.

Навісні шафи випускаються не тільки стандартної прямокутної форми - можна вибрати кутову модель, дуже функціонально використовує простір ванної. Випускаються навіть моделі, що мають напівкруглу конфігурацію фасаду.

navesnye-shkafy-dlya-vannoy-06 navesnye-shkafy-dlya-vannoy-07 шафка у стилі хай тек navesnye-shkafy-dlya-vannoy-09 navesnye-shkafy-dlya-vannoy-10

Оздоблення фасадів зможе задовольнити самого вибагливого покупця - прикрашені різьбленням шафки, виготовлені з натурального дерева, відмінно впишуться в інтер'єр ванної, обробленою деревиною, а скляні навісні моделі підійдуть любителю стилю хай-тек.

Матеріали для виготовлення

Для виготовлення шаф для ванних кімнат використовують вологостійкі матеріали, що зберігають свої якості довгий час. Однак безпосередньо в зоні, де є найбільша вологість, розташовувати їх не варто. Навіть вологостійкий матеріал не витримує постійного впливу вологи.

Звичайно, можна придбати абсолютно нейтральні до вологи вироби з пластмаси, але навіть на фото вони занадто неказисто виглядають. При виборі меблів для вологих приміщень завжди важливо звертати увагу не тільки на її зовнішній вигляд, але і на матеріал з якого вона виготовлена.