Пластикова стеля у ванній кімнаті

Пластикова стеля, встановлений у ванній кімнаті, за всіма своїми властивостями найбільш оптимальне рішення для обробки. Зазвичай, описуючи їх різновиди, що встановлюються у ванних, починають методично говорити про їх достоїнства, плавно перемикаючись на недоліки.

Дивно, але про пластикові панелі, з яких монтується стеля у ванній, в такому порядку розповісти не вийде з простої причини - недоліків знайти не вдається. Можливо, що обробка пластиком не дуже підходить для інших приміщень у будинку, але ремонт у ванній кімнаті, зроблений за допомогою такого матеріалу, є гарантією, що це приміщення збережеться в ідеальному стані на довгі роки.

пластикова стеля у ванній практичні пластикові панелі plastikoviy-potolok-v-vannoy-03 plastikoviy-potolok-v-vannoy-04

Перше позитивна якість пластикового покриття, про який необхідно сказати обов'язково, є властивістю матеріалу, з якого він виготовляється - він абсолютно не боїться води ні в якому її стані. При дотриманні найпростіших правил догляду за пластиковими панелями, вони залишаються в первозданному вигляді багато років.

Переваги

Існують відгуки, підкріплені фото, від власників житла, які встановили пластикова стеля в приміщенні, де є не тільки ванна, а й душ, близько десяти років тому. За цей час його зовнішній вигляд абсолютно не змінився.

plastikoviy-potolok-v-vannoy-05 plastikoviy-potolok-v-vannoy-06 plastikoviy-potolok-v-vannoy-07

Наступним плюсом стає економія простору, настільки важлива в приміщеннях, побудованих у часи, коли висота стель була мінімальною. Якщо більша частина популярних видів обробки відбирає у висоти приміщення 10-15 см, то при обробці пластиком максимально 2-3 см. Погодьтеся, що ця різниця, при невеликій висоті приміщення, досить істотна.

Дуже зручно, що обробка легкими панелями практично не вимагає ніякої підготовки стельового простору ванної кімнати до ремонту. Пластик надійно сховає всі тріщини і нерівності. Невеликий відступ від основної стелі, одержуваний при монтажі, дозволить вкрити під внутріпотолочном просторі електричні дроти, розташувавши світильники згідно дизайнерським проектом.

Варто зауважити, що якщо по приміщенню проходять труби подачі води, або вентиляційний короб, то хороший дизайнер зможе створити такий проект стелі ванної кімнати, що заховані за панелями труби не тільки будуть непомітними, але й додадуть оригінальності до його дизайну. Такі проекти представлені на багатьох фото в каталогах дизайнерських робіт.

Ще один величезний плюс, що дозволяє здійснити значну економію сімейного бюджету - надзвичайна простота монтажу обробного матеріалу. Це завдання під силу будь-якому домашньому умільцю, охочому втілити в життя мрії про оригінальну і сучасної ванній кімнаті. Фото таких самостійно придуманих і здійснених проектів, а також відгуки на них, можна знайти на численних форумах, присвячених «квартирного питання».

plastikoviy-potolok-v-vannoy-08 plastikoviy-potolok-v-vannoy-09 plastikoviy-potolok-v-vannoy-10

Величезний асортимент кольорів та фактур пластика дозволяють зібрати у ванній кімнаті стелю, який, незважаючи на демократичну вартість, виглядатиме так, як ніби на нього була витрачена неймовірна сума. Пластикові панелі для стелі випускаються не тільки гладкі і однотонні, але й з різноманітними малюнками, що ще більше збільшує можливості дизайнерів.

Випускають також пластикові листи великих розмірів. Якщо площа, призначена для обробки, не надто велика, то можливо зробити абсолютно гладку одноколірну поверхню, що виглядає дивно елегантно.