Вибираємо кахель на підлогу у ванній

Серед величезної кількості оздоблювальних будматеріалів, виробники не змогли створити матеріалу, що користується великим попитом, ніж кахель. На фото дизайнерських проектів, підготовлених для створення унікальних інтер'єрів ванних кімнат, можна побачити, що існують колекції керамічної плитки, завдяки яким можна підібрати оригінальне покриття на підлогу, відповідне по стилю обробці стін.

Ванна кімната, для обробки якої використана кераміка, завжди виглядає оригінально, так як варіантів дизайну плитки величезна кількість. Кожна компанія, що виробляє кахельну плитку, випускає каталоги з розміщеними в них фото своїх колекцій.

Однак кахель, призначений для підлогового покриття в приміщенні, призначеному для миття, де постійно є підвищена вологість, вибирається не тільки за зовнішнім виглядом. Головним фактором, що визначає вибір матеріалу для укладання на підлогу, є його експлуатаційні якості. Серед найбільш важливих якостей, необхідних для керамічної плитки в першу чергу виділяють міцність.

кахель на підлогу у ванній стильна кахельна плитка для ванної

Особливості

Кахель повинен бути достатньої товщини і міцності, щоб при випадковому падінні на нього предмета, замість гладкого і ошатного покриття чи не з'явилися осколки, скріплені клеєм.

Оскільки підлога у ванній кімнаті найбільш схильний до впливу вологи, температури і миється за допомогою хімічних реагентів, то при виборі слід врахувати, що плитка повинна мати підвищену вологостійкість, що досягається застосуванням спеціальної технології при її виготовленні. Якісний кахель, призначений для підлоги, має структурою, яка не дозволяє всередину потрапляти вологи.

Плитка, покладена на підлозі, повинна мати високу стійкість до впливу хімічних речовин. Цю характеристику виробники обов'язково вказують на зовнішній упаковці товару. Маркування літерами АА позначає, що покриття можна мити за допомогою побутових хімікатів.

Дуже важлива характеристика, обов'язкова при виборі підлогового покриття у ванній кімнаті, позначається на упаковці буквою R. Поруч з буквою знаходиться цифра, яка повинна мати значення не більше дев'яти. Так позначається ступінь неслизький.

Кахель високої якості, призначений для укладання на підлозі у ванній кімнати, коштує значно вище, ніж його аналог, але призначений для стін, але економити на ньому не варто. Ванна кімната не ремонтується щорічно, а дешевий матеріал може швидко прийти в непридатність.

Це головні критерії вибору кахельного покриття. Головне, що необхідно запам'ятати - навіть якщо його зображення на фото дивовижно красиве, то в першу чергу необхідно познайомитися з характеристиками матеріалу.