Подвійні раковини для ванної кімнати

подвійна кругла раковина

Подвійні раковини виглядають дуже стильно і мають ряд перевагу в порівнянні з одинарної раковиною. Подвійний умивальник допомагає створити максимально комфортні умови для одночасного перебування членів сім'ї у ванній.

подвійний умивальникраковина для двох

плюси

1. Збільшення зони прийняття водних процедур. Ви зможете створити в квартирі тишу і спокій в ранкові години, тому що вмитися можуть одночасно дві людини, що особливо важливо при зборі на роботу або навчання.

2. Дотримання чистоти всієї сім'ї. Наприклад, одну раковину можна віддати в розпорядження дітям, іншу - дорослим. В результаті відбувається максимальна ізоляція дітей від дорослих. Крім того, можна використовувати одну раковину, а іншу дезінфікувати.

3. Організація індивідуального простору. У своїй раковині людина облаштовує особисту зону на свій розсуд. Наприклад, можна покласти гель, встановити поличку з особистими косметичними та гігієнічними засобами.

подвійна раковина - чистота для всієї родиниподвійна раковина в вінтажному інтер'єрі

мінуси

1. Наявність вимог до вільного простору. Якщо у вас невелика ванна кімната, тоді з монтажем цього сантехнічного приладу доведеться почекати.

2. Ціна виробу. Коштують подвійні раковини зазвичай дорого, що змушує подумати, перш, ніж купувати подібний умивальник. Однак недолік швидко нівелюється бажаним спокоєм і комфортом в будинку.

3. Необхідність прибирання. Для прибирання тепер потрібно в два рази більше витрат, так як чистити потрібно не одну раковину, а дві.

дизайнерська подвійна раковинаподвійна раковина в інтер'єріподвійний умивальник з сріблястим покриттям

матеріали

Вибираючи подвійну раковину для ванної кімнати, зверніть увагу на матеріал її виготовлення.

Фаянс і фарфор

Найбільш звичними для більшості є раковини з фаянсу і порцеляни. Керамічні вироби відрізняються гарним зовнішнім виглядом, екологічністю і гігієнічністю. Вони добре впишуться в будь-який інтер'єр ванної. Цієї продукції не страшні подряпини, температурні зміни. Разом з тим через свою крихкості раковина може не витримати ударних навантажень, трісне і вийде з ладу;

подвійна раковина з порцеляниумивальник для великої родиниподвійна раковина з фаянсу

керамограніт

Керамограніт на відміну від кераміки має в складі гранітну крихту. Ці раковини значно міцніше керамічних, вони практичні, їм не страшні механічні дії важких предметів.

Подвійна раковина з керамограніта

Скло

Велика розмаїтість подвійних умивальників зі скла дозволяє використовувати безліч колірних рішень. Даний матеріал буває матовий, глянцевий, а також дуже гладкий. Скло широко застосовується дизайнерами, адже воно здатне приймати різні форми. У виробництві подвійних приладів для вмивання застосовують скло, що минув загартування, тому така сантехніка не тендітна і не боїться механічних пошкоджень. На склі не залишаються сліди забруднень, воно не піддається запахів і вологи, але, якщо вода буде дуже жорстка, може утворитися наліт на поверхні;

подвійна раковина зі скла

Штучний камінь

Дует з штучного каменю встановлюють дуже часто. Композитні раковини міцні і безпечні, витримують механічні дії і хімічні середовища, але такі вироби володіють великою вагою.

Подвійна раковина з керамограніта

Натуральний камінь

Умивальники з натурального каменю володіють красивим зовнішнім виглядом. Однак вони можуть поглинати фарбувальні частинки і запахи, тому за ними потрібен постійний догляд;

подвійна раковина з натурального каменю

нержавійка

Подвійні прилади з нержавійки рідко встановлюється у ванній, так як даний матеріал добре підходить для кухонь. В основі даного вибору часто лежить дизайнерський проект. Така сантехніка може служити джерелом зайвого шуму у ванній.

подвійна раковина з нержавіючої сталі

Бронза або мідь

Використання в якості вихідних матеріалів бронзи або міді дозволяє створювати красиві вироби. У той же час такі прилади досить примхливі і при експлуатації за ними потрібен постійний догляд.

подвійна раковина з міді

установка

Етапи установки ідентичні монтажу простого умивальника.

Подвійні раковини бувають наступних типів:

  • вбудованого;
  • навісного;
  • накладного.
подвійна раковина накладного типуподвійна раковина накладного типу в інтер'єрі ванної

Найбільш проста - раковина накладної конструкції, які мають в складі тумбу. Для її установки необхідно лише змонтувати змішувачі та сифони.

Найдешевший - це умивальник навісного виконання, проте його складніше встановлювати. Крім підключення до водопровідної системи також потрібно прикріпити його до стіни за допомогою опор.

подвійна раковина навіснасхема установки навісний раковининавісний умивальникрізнорівнева подвійна раковина в навісному виконанні

Вбудовувані зразки встановлюються в стільницю за допомогою врізки. Решта робіт подібні монтажу інших подвійних раковин.

При виборі подвійний раковини оціните вільний простір у ванній. В іншому вона дуже практична і буде дуже зручна при використанні. Різноманітність форм і виконань дозволяє створити будь-який дизайн, який перевершить будь-яке зображення в глянцевому журналі.

подвійна раковина для просторих приміщеньвикористання подвійної раковинибілосніжний подвійний умивальник

Про те, як самостійно встановити подвійну раковину у ванній кімнаті, дивіться в цьому відео: