Вибираємо вбудовуються стельові світильники для ванної

Часто, розглядаючи фото красивого інтер'єру закрадається думка про те, що прийшов час змінити щось і в своїй кімнаті. Якщо справа стосується ванної кімнати, можна поміняти змішувачі або саму ванну, або поставити новий світильник, і вже загальна атмосфера змінюється. Тільки іноді стандартний плафон або бра зовсім не задовольняє потреб ні в естетиці, ні в якісному освітленні. Тут на допомогу приходять оригінальні освітлювальні прилади.

Форми і розміри

potolochnye-svetilniki-dlya-vannoy-04 potolochnye-svetilniki-dlya-vannoy-05 potolochnye-svetilniki-dlya-vannoy-06 potolochnye-svetilniki-dlya-vannoy-07

Вони можуть бути різних розмірів і форматів. Найчастіше для ванної кімнати використовуються накладні стельові світильники, які легко монтуються. Однак для створення певної атмосфери краще використовувати вбудовувані. Їх також нескладно монтувати, але робити це краще в процесі ремонту стелі. Особливо добре, якщо ви збираєтеся встановлювати натяжна стеля.

світильник у натяжній стелі вбудований в рейкова стеля те, що ми не бачимо розводка для підключення

У цьому випадку для світильників виводиться спеціальна проводка, і залишається місце між полотном і основною стелею. Монтаж такого роду приладів займає досить небагато часу, а результат буде чудовий. Особливо, точкові вбудовані світильники відмінно виглядатимуть з імітацією зоряного неба. Через простоту конструкції і яскравого світла вони виглядають як зірки, при цьому ванна кімната може стати місцем відпочинку від постійної метушні і від роботи.

Розташування

стельові світильники в інтер'єрі комбінування зі світлодіодним підсвічуванням вбудовані в натяжна potolochnye-svetilniki-dlya-vannoy-12

Вбудовувані світильники можуть бути розташовані за бажанням. У цьому їх принадність. Тобто можна висвітлити як всю ванну, так і окремі її зони, наприклад, виділити дзеркало або душову кабіну. Їх можна розмістити у вигляді певної фігури або просто по периметру, середині, краях, як це можна побачити на численних фото в Мережі.

Переваги

Перевага вбудовуваних світильників саме в тому, що завдяки простоті конструкції і невеликим розмірам з них можна створювати різного роду додаткові елементи в дизайні інтер'єру зі світлом.

Підбирати стельові світильники нескладно. Головним критерієм буде той вигляд, який ви захочете надати ванній кімнаті, або той акцент, який ви бажаєте поставити в загальному вигляді.

Покрокова установка світильника

  1. Розмітка на стелі місця, де будуть знаходитися вбудовуються стельові світильники. Її краще робити простим олівцем або крейдою.
  2. Установка за відмітками арматури з кріпленнями. Будь вбудований світильник має спеціальну основу (арматуру), на яку кріпиться.
  3. Далі проводяться всі необхідні дроти. У випадку з натяжною стелею, основний каркас і профіль мають бути встановлені.
  4. Після монтується стеля, в ньому повинні будуть робитися спеціальні невеликі отвори для проводів.
  5. Натягнувши стелю і підвівши проводку, кріпляться самі світильники, але попередньо надівається спеціальне пластикове кільце, яке захистить полотно стелі, не дозволивши йому рватися. Також в самому кінці одягається і декоративна окантовка. У підсумку виходить так, що отвір, виконаний в полотні стелі, не видно. І виходить, що стельові світильники вбудовані в стелю.