3D плитка для ванної кімнати - занурення в інший вимір

3D-плитка для ванної кімнати

З кожним днем ​​в дизайні приміщень, в тому числі і ванних кімнат, все частіше використовують нові технології. Одним з таких інноваційних підходів до оформлення приміщення є використання плиток з об'ємним зображенням. Їх називають плитками з ефектом 3D. За допомогою цих плиток можна створити унікальний в своєму роді, стильний і надзвичайно красивий дизайн ванної кімнати. А ефект 3D допоможе оживити обраний вами малюнок і опиниться в іншому світі.

3D-керамічна плитка для ванної кімнати

Що це?

3D-плитка - це, перш за все, один з видів облицювального матеріалу, що складається зі звичайної кахельної плитки, на яку нанесені кілька шарів полікарбонатної плівки і яке-небудь зображення. Ці шари створюють ефект об'ємного зображення.

3D-плитка для ванної кімнати - океан, рибки, корали

Плитка в форматі 3D може бути настінного, напільного і навіть стельової. На стелі вона може імітувати хмарне або ясне небо; на підлозі - фактури з природи, наприклад, траву з крапельками роси, пісок або підводні камені; а на стіні приміщення може відобразити ціле місто, ліс або поле, розстилаються до самого горизонту і т.д.

Крім того, за допомогою 3D плитки - звичайну ванну кімнату можна оформити у вигляді підводного світу з його різноманітними мешканцями. Подібні картини на 3D-плитках настільки яскраві і чіткі, що створений з їх допомогою інтер'єр, вражають своєю реалістичністю і дарують найприємніші відчуття.

3D-плитка з пальмами для стін ванної кімнати3D-плитка для підлоги ванної кімнати - ефект води3D-плитка на стіни ванної кімнати - пляж, човен, море, пальми

плюси

Переваг у 3D-плиток чимало:

 1. Вони володіють такими ж позитивними властивостями, як і керамічна плитка, тобто є міцними, стійкими до вологи, вогнетривкими і гігієнічними.
 2. А підлогові моделі, крім того, є дуже стійкими до стирання. Вони можуть витримувати до 200 кг ваги на 1 см2.
 3. 3D-плитки здатні впливати на візуально-просторове сприйняття всередині приміщення.
 4. Різноманіття варіантів оформлення приміщення з їх допомогою настільки велике, що створити свій ексклюзивний і надзвичайно красивий на ваш смак дизайн буде нескладно.
 5. Вони є довговічними. На думку деяких виробників, 3D-плитки можуть прослужити більше десятка років.
 6. Ці вироби є гігієнічними: на них не утворюється цвіль, і вони не сприяють розвитку грибків і інших мікроорганізмів.
 7. 3D-плитки досить стійкі до різних миючих засобів, в тому числі і до агресивних.
 8. Повністю гіпоалергенні.
 9. Їх поверхню носить противоскользящий характер.
3D-плитка для стін ванної кімнати з дельфінами3D-плитка для ванної кімнати - море, чайки, пляж з пальмами

мінуси

 1. 3D-плитку можна укласти тільки на ідеально вирівняною поверхні. Через нерівностей і дефектів на стіні або на підлозі візуальний ефект обсягу може загубитися або спотворитися.
 2. Її не можна розрізати або уукладивать з вигином, що перевищує 2 градуси.
 3. Плитку можна використовувати при зовнішньої обробки будинку, і декоруванні будинків сезонного проживання, що не опалюються взимку.
3D-плитка на стіни ванної кімнати - фрукти у воді

3Д фотоплитка

По суті 3D фотоплитка - те ж саме, що і 3D-плитка. Єдина відмінність першого полягає в тому, що фотоплитки можна замовити самим. Для цього потрібно зробити фотографію з дуже високою роздільною здатністю. Обрана фотографія наноситься на кахельну плитку при високій температурі. В результаті термічного впливу фарба отримує газоподібну форму і проникає всередину полімерного покриття і закріплюється в плитці. Після цього виріб покривають шаром глазурі.

3D-фотоплитка з акулою для ванної кімнати

Як виробляють?

При виробництві 3D-плиток використовується мікролінзовая технологія. Суть цієї технології полягає в тому, що на поверхню звичайної плитки наноситься кілька спеціальних шарів, які здатні захистити і створити ефект динамічного малюнка. Перш за все, наноситься базовий шар з полікарбонату. Потім наноситься амортизаційний шар, після чого поверхню покривають світловідбиваючої плівкою із зображенням. Поверх малюнка наноситься суперпрозора шар, який здійснює функцію лінз. Саме цей шар і робить малюнок об'ємним. Для більшої міцності виріб покривають захисним протиударним шаром. Цей шар робить більш зносостійким і продовжує термін його служби.

3D-фотоплитка з дельфінами для ванної кімнати - виробництво

Поради щодо вибору

 1. Чи не рекомендуємо брати для маленької ванної кімнати надто барвисті забарвлення 3D-плиток, так як велика кількість яскравих плям і яскраве динамічне зображення може створити враження тісного приміщення.
 2. Також радимо з обережністю поставитися до підбору аксесуарів, так як будь-яка деталь може скрасти ще трохи простору.
 3. Для великих ванних кімнат можна підбирати плитки в більш широкій палітрі кольорів з різноманітними формами і більше предметів інтер'єру.
 4. Головне не забути про помірність і почуття смаку. Важливо, щоб всі елементи інтер'єру гармоніювали один з одним.
3D-фотоплитка для ванної кімнати або басейну3D-плитка для ванної кімнати - морське дно з його мешканцями і поверхню моря3D-плитка для санвузла - пляж, пальми, море, небо

техніка укладання

Процес облицювання приміщення 3D-плитою несильно відрізняється від процесу облицювання за допомогою стандартної керамічної плитки. Укласти 3D-плитку можна самому, а можна і за допомогою фахівців.

Для самостійного монтажу плитки вам потрібно:

 1. Забезпечити ідеально рівну поверхню на стінах і підлозі. Переконайтеся в тому, що поверхня абсолютно суха і несипкий.
 2. Підготувати облицювальні вироби.
 3. Підготувати суміш, за допомогою якої ви будете клеїти плитки на стіни або підлогу. У складі суміші, як правило, повинні бути присутніми силікон, цемент або гіпс. Плитку можна монтувати і за допомогою двостороннього скотча. А для підлог з системою підігріву використовують термостійкі суміші.
 4. Якщо ви збираєтеся встановити підсвічування у ванній кімнаті, заздалегідь зробіть електромонтажні роботи.
 5. У цьому випадку, вам доведеться встановити напрямні, до яких згодом ви зможете прикріпити кахель. Напрямні слід вирізати з таких матеріалів, як полікарбонат, оргскло або ПЕТ.
 6. Після установки напрямних можна приступити до кріплення 3D-плиток. При укладанні плитки слід залишати між ними невеликий зазор шириною близько 3-4 мм. Це потрібно для того, щоб зображення не «з'їхало» через відмінності в розмірі плиток.
 7. Якщо ж підсвічування не потрібне, 3D-плитки потрібно кріпити прямо на основну поверхню. Не забудьте залишати зазор. Його згодом ви заповніть герметиком з безбарвною забарвленням на основі силікону. Наносити затірку на шви потрібно акуратно за допомогою шпателя, щоб не пошкодити покриття плитки.
 8. Залишки герметичній суміші видаліть мокрою ганчіркою.
 9. При укладанні кахлю з тривимірним зображенням на підлогу для створення ідеально рівній поверхні можна скористатися самовирівнюється сумішшю, яка здатна розрівняти навіть невеликі перепади висоти.
3D-плитка для однієї стіни ванної кімнати - її укладання

догляд

За 3D плитками легко доглядати. Чистити їх можна за допомогою вологої губки, а потім протирати сухою ганчіркою. Єдине ускладнення може бути викликано використанням жорсткої води. Вона може залишати на плитці наліт. І щоб виключити цей наліт потрібно при чищенні додавати спеціальні пом'якшувачі води.

3D-плитка з дельфінами для ванної кімнати і басейну

Пам'ятайте, що з плиткою потрібно звертатися дуже акуратно, так як її верхній шар можна легко пошкодити. Будь-яка подряпина або відколи можуть повністю або частково спотворити всю картину. Крім того, в результаті деформації, плитка може втратити свій глянцевий вигляд.

І все ж всі виробники 3D-плиток запевняють, що при правильній експлуатації, ці плитки можуть прослужити понад 25 років, зберігаючи при цьому всі свої якості.

3D-фотоплитка для підлоги ванної кімнати - вода і морські зірки