Як Встановити унітаз на кахель: маленькі тонкощі Великої роботи

Впавши з Поличка в туалеті важкий предмет, невдало спланованості ремонт, маса других причин могут прізвесті до того, что частина сантехніки придется міняті Вже после Завершення декоративної ОБРОБКИ приміщень.

Отже, Спробуємо дізнатіся оптімальні способи того, як Встановити унітаз на кахель.

як Встановити унітаз на кахель

Існує два основних способи віконаті Цю роботу: варварськи и цивілізований.

Неправильний способ

У Першому випадка ми просто ставімие унітаз на цементний розчин и ним же закладаємо стик випуску унітазу и горловини труби у випадка, если розтруб чавуна.

Метод застосовується в тихий випадка, коли ІНСТРУМЕНТІВ и годині мінімум, унітаз ставитися назавжди и в осяжному Майбутнього демонтуватіся НЕ буде. У всякому разі, цілим.

установка унітазу на кахель

Переваги

Розгойдаті або змістіті встановлений таким чином унітаз проблематично. ВІДСУТНІСТЬ кріпільніх болтів означає, что даже при сільній бічній навантаженні (читай - коли нетверезому гість нестіме свой буї в сяючі білізною надра) Підстава унітаз НЕ буде розколота что припавши в точку кріплення зусилля.

Намертво зацементованій випуск унітазу в Авторитети випадка Робить его посадку ще більш жорсткий.

Недоліки

Если вінікне необходимость демонтуваті унітаз, зняти его цілим можливе лишь за умови пластікової каналізації. Зацементованій в чавун випуск придется розколоти.

Інструменти і матеріали

 • Молоток;
 • Зубило;
 • Три кілограмі цементу;
 • Вода;
 • Верхні кінцівкі прямоходячої примата.
 • Ставімие унітаз на місце майбутньої діслокації и відзначаємо олівцем місце, де ВІН розташується. Випуск при Авторитети винен буті Повністю вставлений в розтруб каналізаційної труби.

Порядок Дій

! в Будинка радянської Будівлі почти Скрізь потрібні Косі випуски.

Разом з тім часто продаються дуже хороші унітазі зі звичних європейцям горизонтальним випуском.

Рішення можна найти в сусідньому відділі: Гнучка гофра з гумових ущільнювачамі поєднає непоєднуване.

Нюанс: Завдяк Цій гофре унітаз вісунеться на десяток-другий сантіметрів угліб приміщення. Переконайся, что Це не створах проблем.

відео
 • У місці, куди придется его фундамент, Всередині майбутнього контуру унітазу робимо насічку на кахлі молотком и зубилом.
  Це нужно, щоб цемент схопівся з нерівною керамікою, а не безнадійно намагався чіплятіся за глазурования Слизько поверхню. При ударах по зубилу бережіть очі: осколки кахлю дуже гострі.
якось так, только інструмент краще взяти серйозніше
 • Готуємо цементний розчин. Можна змішаті цемент з піском у пропорції 1/1 - 1/2, можна и обійтіся без него: цемент ми вікорістовуємо в якості клею.
  Консистенція Розчин - дуже густа сметана.
 • Змочуємо насічку на кахлі и дно унітазу; вікладаємо цементний розчин у виде мальовнічої коров'ячої коржі, после чего ставімие унітаз на місце.
  Відавленій розчин акуратно збіраємо и вікідаємо або вікорістовуємо для того, щоб замазаті стик випуску унітазу з чавуна горловиною каналізації.
 • Даємо Розчин затвердіті течение доби. После цього монтуємо на місце бачок, підключаємо воду и корістуємося.
коли всі Зроблено

Правильний способ

Це Оборотна установка унітазу на кахель: при необхідності его можна зняти и Встановити заново. Використовують Штатні Кріпильні болти, что додаються до більшості унітазів.

Переваги

Унітаз всегда можна зняти и поставити на місце. Будемо реалістамі - це буває потрібнім у реальному жітті дуже Рідко. З примеров можна навести Хіба что необходимость раптової заміні каналізації (что, Взагалі-то, робиться на початковій Стадії ремонту), продаж квартири дуже Економні людьми або серйозно подружню зварювання з Розділом майна.

Крім того, поставлених цівілізованім методом унітазом можна користуватись відразу, що не чекаючі затвердіння цементного Розчин. Кажуть, чечітка народилася в комунальній квартирі, де на двадцять чоловік один туалет; у разі правильного монтажу вині дізнаєтеся руху цього танцю.

художня самодіяльність? Ні, неробочий туалет

Недоліки

Буді нужно более ІНСТРУМЕНТІВ. У разі бетонного перекриття бажані ударний дриль або, что краще, перфоратор.

Закріплені на болти унітазі часто розколюються знизу, в місці кріплення. Так, причина цього в невмілої установці, но перший способ монтажу не требует от дилетанта зовсім ніякіх навічок.

Інструменти і матеріали

Про перфоратор або ударну дриль Вже Було сказано парою абзаців вищє.

Крім того, потрібні:

 • Самі Кріпильні болти (Точніше, Довгі шурупи з голівкою під ключ або викрутки);
 • Прокладки під їх голівкі, виготовляють зазвічай з пластика. Це один з ключовими моментів - если немає прокладок, Великі Шансі розчавіті Підстава унітазу, коли ви будете закручуваті кріплення.
! если прокладок НЕ Було або смороду загублені, а самі шурупи для кріплення на місці, вас віручіть звічайній набор сантехнічних прокладок.

Там всегда знайдеться відповідній шматочок круглої гумі з отвором в середіні.

Декоративні накладки, Які пріховають кріплення, можна віготовіті з білих пробок від пластикових пляшок: смороду коротшають Гостра ножем и сідають на суперклей.

 • Ті, чім ми будемо закручуваті кріплення: Викрутка, ріжковій або розвідній ключ.
Вже цею щось інструмент Рідко віявляється дефіцітнім
 • Пластикові дюбелі, в Які кріплення буде закручуватіся. Дерев'яні Чопик НЕ підійдуть: дерево не для приміщень з скроню вологістю;
 • Бур або побідітові Свердлов для ударного Леонова по діаметру пластикового дюбеля;
 • Свердлов по кахлю немного БІЛЬШОГО діаметру;
 • Можливо, знову-таки немного цементу. Буквально жменю;
 • Олівець.
 • Унітаз ставитися на майбутнє місце постійної діслокації, после чего розмічаються відчини під кріплення.
 • Кахельну плитку для ванної кімнати та туалету свердлімо только Свердлов по кахлю. Коштує воно недорого, купити не проблема (докладніше див. Як просвердліті кахельну плитку).
  Свердлов по металу Швидко Перекалля, до того ж его неминучий поведе вбік від Мітки на качана свердління; Свердлов по дереву Марно затупітся.

Порядок Дій

Правильний інструмент для того, щоб делать діркі в кахлі
 • Далі виходу на перший план Містер Перфоратор. Під его щебет репетіруємо ВІДПОВІДІ сусідам на їхню прокляття.
 • Пластикові дюбелі займають свои місця.

Наступний етап поклади від того, наскількі Великі зазори между унітазом и підлогою и наскількі Рівно ВІН стоит. Если ВІН хоч трошки хітається - ні В якому разі НЕ затягуємо кріплення до упору.

Если ж унітаз коштує як влитий - просто прікручуємо его, щільно, но без зайвих зусіль.

НЕ перетяните. Не забудьте про прокладки під головками гвинтів. Наша робота закінчена; можна підключіті бачок до води и склікаті сім'ю на урочисту пробу

Однако повернемося до попередня сценарію. Пол має невеликі нерівність. Если поставити унітаз на неї и прітягнуті кріплення - Йому буде достаточно похітнутіся, щоб пролунав мерзенній хрест.

Тут мова идет НЕ только про витрати на покупку нового білого друга. У мережі є много фото и відео з демонстрацією травм, отриманий від розколоти під користувачем унітазу.

Раз так, то:

 • Розводімо такий же цементний розчин, як при варварськи способі установки;
 • Акуратно піднявші не до кінця прітягнутій унітаз, вмазують під его краю и только под краю масу;
 • Прітягуємо кріплення без усяк зусіль, просто до моменту надійної фіксації.

Если випуск вставлений в чавунну трубу - можна замазаті Просвіт тім же розчин. Если товщина замазки буде НЕ более сантиметри, демонтажу Це не Завада. Однако більш РОЗУМНА буде все ж скористати гумових ущільненням (Такі манжетки з м'якої гуми можна часто зустріті у продаж).

тут гумовий ущільнювач добро видно

Користуватись унітазом за призначення можна відразу, но до полного затвердіння Розчин Важлива унікат будь-якіх его зсувів.

Фінал

Вісь, власне, и всі премудрості. Сім'я радіє, ві в тозі переможця сидите на троні. Ах, вибачте # 8230; Це старий унітаз :)