Змішувачі для ванної: Особливості Вибори та Пристрої

Змішувач - це невід'ємна частина будь-якої сучасної ванної кімнати, что Несе в Собі як Естетичне ськладової інтер'єру приміщення, так и функціональну, что служити для забезпечення подачі води необхідного напору и температури.

Щоб полегшіті вам Завдання Вибори, в Нашій статті ми розповімо про ті, Якими достоїнствамі зазвічай володіють Кращі змішувачі для ванної, розповімо про види, характеристики та Пристрої тихий чі других моделей змішувачів. змішувачі для ванної

Різновиди змішувачів

З конструктівної точки зору найбільш Популярні види змішувачів для ванної следующие:

 • двохвентільні або так звані «ялинки»;
 • одноважелі;
 • термостатічні.

За типом діслокації (виду монтажу) змішувачі для ванної діляться за Наступний принципом:

 • монтовані на стіну;
 • вбудовуються змішувачі на борт ванни або на стіну.

Постараємося більш докладно розібратіся, Який принцип Дії и плюси тихий чі других моделей.

Если брати материал, з которого віробляють найбільш якісні змішувачі для ванної, то Їм є латунь з нанесенням на неї хромової покриття зовні.

Такі змішувачі найбільш довговічні и зовсім НЕ схільні до корозії.

Про двохвентільніх змішувачах

Конструкція виробів даного типу представляет собою пару кран-букс, розміщеніх в одному корпусі. Помощью них Здійснює регулювання температури, а такоже напору води, что подається.

Двохвентільні змішувачі є класичним варіантом, Який БУВ найбільш затребуваній до з'являться однорічажніх змішувачів, однак и теперь ВІН залішається актуальним для Деяк відів оформлення інтер'єру ванної кімнати, таких як класика, кантрі и ретро.

змішувач у ванну

Плюсом таких змішувачів є їх найменша в порівнянні з іншімі моделями ВАРТІСТЬ, з мінусів же можна віділіті потребу в періодічній заміні гумової прокладки в кран-буксах, при віході з ладу якої змішувач начинает протікаті.

Про однорічажніх змішувачах

Конструкція змішувача для ванної одноважільного типом Включає в себе важіль, за помощью которого проводитися регулювання зазору между парою полімерних пластин або сфер, что забезпечують Надходження води.

Такі змішувачі є найбільш затребуванімі на сьогоднішній день, оскількі володіють, мабуть, кращий співвідношенням ціна / зручність Користування и Доступні для більшості бажаючих віконаті ремонт маленькою або великою ванної кімнати.

Пристрій змішувача для ванної

Що стосується зручності Користування, то всі Дії, включаючі регулювання температури и натиску води, віконуються однією рукою з мінімальнімі зусилля помощью ручки змішувача. При поворотах ее вправо-вліво, здійснюється зміна температури водного потоку, при Русі вгору-вниз - змінюється інтенсівність напору.

Крім того, на відміну від двохвентільніх змішувачів, де немає возможности міттєвого перекриття води з причини Довгого РОбочий ходу вентілів, помощью одноважільного змішувача воду можна як Відкрити, так и перекритий за частко секунди. Завдяк Авторитети забезпечується повний контроль над сітуацією.

Однако и ЦІ змішувачі у ванну кімнату НЕ позбавлені недоліку. Основною проблемою тут є якість картриджів, крізь Які вода проходити перед змішуванням. Так от при недостатньому вісокій якості смороду Швидко зношуються, через что становится питання про ті, щоб Повністю замініті Пристрій.

Тому не рекомендується купуваті Найдешевші змішувачі, оптимальним варіантом стані модель середньої цінової категорії.

Про термостатічніх змішувачах

Переваги термостатічного змішувача в Наступний:

 • позбавлення Користувачі від спожи Обертаном ручки гарячої або холодної води (як в двохвентільніх змішувачах) або «ловити» необхідні градусів, Керуючому важель одноважільного змішувача;
 • рівень бажаної температури віставляється один раз, а потім гарантується ее Збереження Незалежності від змін тиску або температури в трубопроводах подачі води, природно, до наступної заміні температурного режиму змішувача; змішувачі у ванну кімнату
 • оснащених системою безпеки, яка не дасть обварітіся окропив або облитий користувача холодною водою.

Пристрій змішувача для ванної термостатічного типу не Надто складно. У его основу входити Спеціальний змішує елемент, управління Яким проводитися Особливе патроном, что містіть зазвічай віск або представляються собою набір біметалевіх пластин.

Пластини чутліві до температурних коливання, а патрон реагує на подібні коливання стиснения або розширеного.

Значення температури задається на пріладі рухом рукоятки, что переміщається по градуйованих шкалою и приводити в рух кріпільній-регулювальна гвинт, помощью которого и здійснюється налаштування елемента.

Варіанти установки змішувачів

Загальнопрійнятімі методами монтажу змішувачів у ванній є следующие:

 1. Розташування безпосередно на борту ванни. Даній метод можна застосовуваті при наявності в корпусі ванни спеціальніх отворів (можна, звічайна, віконаті їх и самостійно).
  Як правило, конструкція таких ванн Складна, оснащена вбудованим електронікою и має у комплекті органічний змішувач. Тім не менше, є и звічайні ванни з отворами під врізні змішувачі.
  Змішувач в Авторитети випадка закріплюють в отворі гайки, после чего з'єднують его з трубопроводом помощью шлангів, что входять до его комплект.

  ванна зі змішувачем
 2. Розташування на стіні. Даній метод має враховуваті Довжину вихідного патрубка змішувача з метою недопущення удару струменить про борт и образования брізок води. Установка змішувача на стіну є класичним методом монтажу.
  Рекомендована висота размещения змішувача относительно ванни складає примерно 20 см.
 3. Розташування на стійці. Відповідній варіант для просторах ванніх, де ванна встановлен НЕ біля стіні, и вокруг неї можна обійті. Стійку часто віконують у художньому стилі, роблячі ее особливо Привабливий деталлю в інтер'єрі кімнати.
  Такий монтаж найбільш складаний и требует обов'язкової заміні стандартного способу підводки водопровідніх труб, часто їх прокладають на поверхні або під облицюванням підлоги.

Які б змішувачі для ванної НЕ вибирали Споживачі, Запорука їх правильної и довгої роботи таборі грамотно и АКУРАТНИЙ монтаж.