Злив-перелив для ванни: як вібрато и замініті

ЗДАВАЙСЯ б, что может буті простіше звічайна сифона для зливу відпрацьованої води в каналізацію? Це вигнутий пластикова або металева трубка, что з'єднує випуск ванни з МЕРЕЖА водовідведення. Проти дизайнери и конструктори признал, что сучасна сантехніка потребує чімось більш стильному и Зручне.

У результате на світ з'явився слив перелив для ванни автомат. У зв'язку з й достатньо радикальними змінамі конструкції ставши іншім и Зовнішній вигляд як деталей, Які монтуються в випуск ванни, так и тієї части, яка встановлюється в ее торцевої части. Що змінілося, як це працює, и как вібрато відповідну модель нового пристрою - далі в Цій статті. слив перелив для ванни

Традіційній слив для ванни складається з таких елементів:

 • Сифона
 • Приймальна решітки випуску
 • Приймач переливу
 • Ґрати приймач переливу
 • Ізлівной трубки
 • Відводу для Підключення до каналізації

До речі, у продаж зустрічається и ванна дитяча зі зливо. Принцип роботи цього пристрою дуже простий: у торцевій стінці ванній на певній вісоті від ее верху (зазвічай 50 мм від обріза ванній до центру відчинять) влаштованій дублюючій випуск.

слив для ванни

Важлива інформація! Сінонімом, Який іноді вжівають, маючі на увазі сливи для ванн, є Термін обв'язка, про что знають не всі.

У зв'язку з ЦІМ при самостійній ПОКУПЦІ КОМПЛЕКТАЦІЇ іноді могут вінікаті непорозуміння.

До него з зовнішнього боку кріпіться приймальний блок, а з внутрішнього - декоративна решітка того чи Іншого виду. Приймальний блок помощью ізлівной трубки з'єднаній з патрубком нижнього випуску, перед корпусом сифона для ванни (Останній, до речі, останнім годиною роблять монолітнім, но зустрічаються ще й моделі з розбірнім склянках-відстійніком).

У разі если з яких причин ванна начинает переповнюватіся, вода, досягнувші нижнього уровня переливу, по вілівші потрапляє в випуск, и далі - в каналізацію. Настолько просте и нехитрих Пристрій зливу ванни Забезпечує, тім не менше, практично гарантованого попередження від затоки підлоги у ванній кімнаті та других, пов'язаних з ЦІМ непріємностей.

ЦІ вироби Ранее віробляліся практично Виключно з пластику. Інфекцій існує безліч металевих моделей - з МІДІ, бронзи, латуні або хромований Сталі. Авторитети Сайти Вся дуже добрі собі зарекомендував слив перелив для ванни Viega, В якому оптимально поєднуються помірна ціна и Надійність.

Злив-автомат

сливи для ванн

У ВИРОБНИЦТВІ автоматичних злівів одним з піонерів стала німецька фірма Kaiser. Ізлівной трубка в Авторитети Пристрої, так само як и приймач переливу, нічім НЕ відрізняються від старих конструкцій. Вся суть нововведення - в особлівій конструкції пробки, что закриває отвір випуску.

Вона має спеціальну пружину з фіксатором. Помощью цього пристрою пробка-кнопка после натіскання або утапливается, перекріваючі вихід воде, або відкрівається, навпаки, дозволяючі воде йти в каналізацію.

Такий випуск й достатньо Зручний после прийому ванни - достаточно, например, ногою натіснуті на кнопку, и вода почни виливати. Відповідно, после іншого натіскання вода у ванні НЕ злівається.

Такою системою может буті обладнан ванна зі Злив дитяча, тут вона дуже практична - НЕ нужно перевертаті все ванну, достаточно натіснуті кнопку и дочекатіся, поки вода вітече. У звічайна ванніх использование подібного пристрою можна віправдаті только Естетичне міркуваннямі и Деяк зручністю при прійомі водних процедур.

В ІНШОМУ воно нічім НЕ відрізняється від звічайної пробки, Хіба что підвіщена складність в неякісніх вироби часто виробляти до поломок. Замініті або відремонтуваті таку пробку практично нереально, что змушує міняті Повністю всю обв'язки.

Найпопулярніші матеріали, з якіх віготовляється такий слив перелив для ванни бронза и латунь, но зустрічаються и зразки з пластику. Однако пластикові вироби фахівці Вкрай НЕ рекомендуються використовуват - їх Схильність до поломок ще вищє.

Напівавтоматічні системи зливу

напівавтомат

За пристрою напівавтомат дуже схожий на автомат.

ВІН має следующие комплектуючі:

 1. Приймач з Керуючому блоком
 2. Тросик
 3. Пробка-клапан

Ну, и, звічайна, як и будь слив - сифон з відвідної трубкою. Керуючий блок віпускається в декількох основних варіантах.

Це может буті:

 • Поворотним кільце вокруг декоративної накладки (як, например, має слив перелив для ванни Roca)
 • Рукоятка на всій накладці
 • Спеціальний вентиль на накладці
 • Кнопка

У будь-якому з варіантів, сам отвір переливу заховали знизу Всього блоку. При певній Дії - повороті або натісканні, зусилля через трос передається на нижню пробку-клапан. У більшості віпадків пробка закріплена до корпусу манжети випуску з одного боку помощью штока.

Пристрій зливу ванни

Тім чи іншім чином шток пов'язаний з тросом, и при натягу або відпуску последнего, відповідно, відкріває або закриває злівній отвір. Це дозволяє, перебуваючих хоч у ванні, хоч поза ее НЕ нагінаючісь регулюваті набор и Злив води, что дуже зручне.

Додатковий плюс - це можлівість при набраної ванні відкріваті пробку, що не опускаючі руки в воду - та может буті дуже холодною або Гаряча. Має різне Пристрій и трос управління - в одних моделях ВІН проходити зовні переливного шланга, в Деяк - Всередині него.

Друге решение більш естетичний, особливо у випадка, коли стінкі ванни відкриті. Проти є у него и свои мінуси - если трос заклинити або ВІН обірветься - ремонт практично Неможливо, нужно заміна зливу у ванній в ПОВНЕ комплекті.

Тоді як в моделі Із зовнішнім Розташування виправити трос можна без проблем. Варто пріділіті Особливе Рамус монтажу металевих злівів. Метал в порівнянні з пластиком має порівняно малу гнучкість, и более кріхкій.

Тому при неправільній установці его можна пошкодіті - а це, знову-таки, віллється в покупку нового комплекту. Тому всі процеси необходимо Виконувати точно так, як вказує інструкція.

Збіраючісь закривати зовні корпус ванни будь-якої облицюванням, обов'язково заліште люк або подібного роду отвір для обслуговування и ремонту зливу и труб водопостачання.

Якими б надійнімі були ЦІ вироби.

Іноді ламаються и смороду. Если ж стане аварія на забиті наглухо Пристрої - крім него самого может знадобітіся и косметичний ремонт всієї ванної кімнати.

Однак ті, що таке решение дуже зручне - НЕ означає, что Можна не звертати уваги на якість и марку виробника. Аджея Пристрій напівавтомата й достатньо кріхке, І, пріймаючі душ при відкрітій пробці багато, Випадкове Зачепа, ламають неякісній віріб.

Тому, если у ванній погано злівається вода - Варто перевіріті, чі все в порядку з пробкою, оскількі сам сифон ламається и забівається Вкрай Рідко. Можливо, в ній просто засмітіліся Зливні відчини и нужно сделать чистку ванни.

В цілому для шукаючи додатковий комфорт системи випуску води з різнімі Додатковий функціямі, Безумовно, Корисні.

Альо при Авторитети НЕ слід нехтувати здоровим Глузди: Варто прідбаті якісні комплектуючі, Такі, як слив перелив для ванни Geberit або Вега, правильно Встановити деталі, и при подальшій ЕКСПЛУАТАЦІЇ Звертатися з механікою акуратно. Тоді автоматика Дійсно буде приносити Користь, а не стані Джерелом проблем.